Znaleziono 1051 wyników
- 2026-02-10, 15:20
- Forum: Kupię...
- Temat: Emblematy do Disco 1
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1926
Emblematy do Disco 1
Hej, może ktoś ma ? albo wie gdzie kupić emblematy do twardej budy disco 1 ?
- 2026-01-20, 17:10
- Forum: Forum ogólne ...
- Temat: Nie wiesz gdzie pytać? Pytaj tutaj!!
- Odpowiedzi: 1675
- Odsłony: 418621
Re: Nie wiesz gdzie pytać? Pytaj tutaj!!
Hej, jest tutaj jeszcze ktoś ? Mam pytanie. Czy ktoś tutaj albo i nie tutaj, mocował twardą karoserię Disco 1 na axialu scx10 II ? Jest tu kto Ale…. Niestety, mocowałem Disco II na wielowahaczowym zawieszeniu a nie tak jak szukasz na Axialu Dobra, może to ogarnę. Mocowanie karoserii za pomocą śrube...
- 2026-01-19, 16:18
- Forum: Forum ogólne ...
- Temat: Nie wiesz gdzie pytać? Pytaj tutaj!!
- Odpowiedzi: 1675
- Odsłony: 418621
Re: Nie wiesz gdzie pytać? Pytaj tutaj!!
Hej, jest tutaj jeszcze ktoś ? Mam pytanie. Czy ktoś tutaj albo i nie tutaj, mocował twardą karoserię Disco 1 na axialu scx10 II ?
- 2024-02-06, 14:39
- Forum: Garaż - Scaled ...
- Temat: Toyota Land Cruiser hdj80 1992
- Odpowiedzi: 96
- Odsłony: 24337
- 2024-02-05, 21:04
- Forum: Garaż - Scaled ...
- Temat: Toyota Land Cruiser hdj80 1992
- Odpowiedzi: 96
- Odsłony: 24337
Re: Toyota Land Cruiser hdj80 1992
Kapcie to w końcu od Elementa ? bo zacnie wyglądają. A te lusterka czemu na pół szyby ? 
- 2024-02-01, 14:25
- Forum: Garaż - Scaled ...
- Temat: Toyota Land Cruiser hdj80 1992
- Odpowiedzi: 96
- Odsłony: 24337
Re: Toyota Land Cruiser hdj80 1992
A będą się automatycznie składały ? Bo jak nie to lipa.
- 2024-01-22, 12:20
- Forum: Kupione / Sprzedane
- Temat: Emblematy różne
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 10410
Re: Emblematy różne
A nie zostały Ci przypadkiem w szufladzie do D90 ?
- 2024-01-22, 11:49
- Forum: Garaż - Scaled ...
- Temat: Toyota Land Cruiser hdj80 1992
- Odpowiedzi: 96
- Odsłony: 24337
Re: Toyota Land Cruiser hdj80 1992
Jak ta Tojka będzie wyglądała jak Twój Land Rover to będzie brylant !
- 2024-01-12, 14:25
- Forum: Garaż - Super Scaled ...
- Temat: SUZUKI JIMNY 1995
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 7044
Re: SUZUKI JIMNY 1995
To jest 1/16 jak te wszystkie WPLki ? Te są fajne też https://www.wpl-rc.com/
- 2023-11-28, 11:08
- Forum: Garaż - Sport
- Temat: W garażu u Gesa
- Odpowiedzi: 551
- Odsłony: 111275
Re: W garażu u Gesa
...ale prowadzącego bym zwolnił
- 2023-03-28, 17:24
- Forum: Sprzedam...
- Temat: Części do modelu
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 2438
Re: Części do modelu
Uuuu... 4s za duży, samolot mi wybuchnie:) Mateusza pytał nie będę, bo mu nos jeszcze bardziej urośnie.
- 2023-03-20, 17:04
- Forum: Sprzedam...
- Temat: Części do modelu
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 2438
Re: Części do modelu
2200 to widać, 2s czy 3s ? i za ile ? i dlaczego tak drogo ?
- 2023-03-06, 14:46
- Forum: Garaż - Sport
- Temat: W garażu u Gesa
- Odpowiedzi: 551
- Odsłony: 111275
- 2023-03-06, 12:13
- Forum: Garaż - Sport
- Temat: W garażu u Gesa
- Odpowiedzi: 551
- Odsłony: 111275
Re: W garażu u Gesa
Grubo ! Coś tam za ledy wpakował, że tak na okrągło świecą ? Czy to ja mam jakieś halucynacje.
- 2023-02-28, 15:57
- Forum: Garaż - Sport
- Temat: W garażu u Gesa
- Odpowiedzi: 551
- Odsłony: 111275
Re: W garażu u Gesa
Dopasiona toya. Farbą do leksanu malowałeś ? Tak jeszcze nie robiłem.
