A wszystko po to by nie śmiecić po forum setkami postów
Obecny temat, to druga jego edycja !
Pierwsza wersja po osiągnięciu 1035 stron i ponad 15500 postów, stała się nieczytelna i tym samym mało funkcjonalna.
Dlatego pierwotny temat:
- po pierwsze, został zamknięty
- po drugie, ma nowa nazwę "Nie wiesz gdzie pytać? Pytaj tutaj!! - archiwum"
- po trzecie, został podwieszony
- po czwarte, będzie sukcesywnie czyszczony
Czyszczenie tematu oznacza usuwanie z niego pytań, które miały charakter jednorazowy, związane były z konkretnymi przeszłymi terminami lub w inny sposób są nieaktualne. Postaramy się wychwycić z niego istotne i wartościowe fragmenty, które być może zostaną zamienione na tematy podwieszone lub w innej formie zachowane.
Ważna informacja - konsekwencją czyszczenia tematu, będzie usuwanie licznych postów - z racji ich ogromnej liczby, z przyczyn zdroworozsądkowych nie będziemy każdorazowo zawiadamiać ich autorów o tym fakcie - co mam nadzieję jest dla Was zrozumiałe.
Stara wersja tematu dostępna tu: Nie wiesz gdzie pytać? Pytaj tutaj!! - archiwum




