Ogólnie o trialu, co to jest trial, przywitalnia, nie wiesz gdzie zapytać?
-
redin
- Weteran / AT!

- Posty: 3795
- Rejestracja: 2007-02-01, 15:57
- Imię: Kamil
- Lokalizacja: Czeladź
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
#1
Post
autor: redin »
są wątki o nowosciach rc4wd, tamiya, felgach sdi i takich różnych wiec zakladam taki gdzie mozna wrzucac nowosci nie mające swojego oddzielnego wątku
na 1 ogień :
nowe oponki od SDI

w trakcie tworzenia
http://www.scale4x4rc.org/forums/showth ... 527&page=3
-
Maciek
- Dinożarł / AT!

- Posty: 11190
- Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
- Imię: Maciek
- Lokalizacja: Pomerania
- Podziękował : 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
#3
Post
autor: Maciek »
...i do tego w normalnym rozmiarze

-
Maciek
- Dinożarł / AT!

- Posty: 11190
- Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
- Imię: Maciek
- Lokalizacja: Pomerania
- Podziękował : 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
#5
Post
autor: Maciek »
Pytanie jak z materiałem znaczy gumą bo trail doctory byly mientkie a softy to juz w ogole.
-
Sławek
- Weteran / AT!

- Posty: 15493
- Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
- Imię: Obi-Wan Kenobi
- Lokalizacja: Mielec
- Podziękował : 1 razy
- Otrzymał podziękowań: 94 razy
#6
Post
autor: Sławek »
Teraz jest trend jeżdżenia bez wkładek, na miękkich oponach i na kapciach więc te się być może w to wpiszą

-
Przemo
- Weteran / AT!

- Posty: 7514
- Rejestracja: 2008-09-28, 20:45
- Imię: Przemo
- Lokalizacja: Słubice / Lubuskie
- Podziękował : 1 razy
- Otrzymał podziękowań: 13 razy
#7
Post
autor: Przemo »
wyglądają ekstra

-
Tomek
- Weteran / AT!

- Posty: 2380
- Rejestracja: 2006-11-10, 10:43
- Imię: Tomek
- Lokalizacja: Warszawa
- Otrzymał podziękowań: 5 razy
#8
Post
autor: Tomek »
-
redin
- Weteran / AT!

- Posty: 3795
- Rejestracja: 2007-02-01, 15:57
- Imię: Kamil
- Lokalizacja: Czeladź
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
#9
Post
autor: redin »
ale SDI bardziej do orginalu podobne

-
Tomek
- Weteran / AT!

- Posty: 2380
- Rejestracja: 2006-11-10, 10:43
- Imię: Tomek
- Lokalizacja: Warszawa
- Otrzymał podziękowań: 5 razy
#10
Post
autor: Tomek »
redin pisze:ale SDI bardziej do orginalu podobne

Niewątpliwie bo to są te na któych ja jeżdżę i mają 140x65mm

-
Sławek
- Weteran / AT!

- Posty: 15493
- Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
- Imię: Obi-Wan Kenobi
- Lokalizacja: Mielec
- Podziękował : 1 razy
- Otrzymał podziękowań: 94 razy
#12
Post
autor: Sławek »
No dobra, tylko jak to się steruje :Y
-
Eras
- Znawca / AT!

- Posty: 4878
- Rejestracja: 2006-06-29, 14:06
- Imię: ET
- Lokalizacja: Warszawa / Lancaster
- Otrzymał podziękowań: 35 razy
#13
Post
autor: Eras »
Sławek pisze:No dobra, tylko jak to się steruje :Y
W plikach masz manual-a
-
redin
- Weteran / AT!

- Posty: 3795
- Rejestracja: 2007-02-01, 15:57
- Imię: Kamil
- Lokalizacja: Czeladź
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
#14
Post
autor: redin »
-
Maciek
- Dinożarł / AT!

- Posty: 11190
- Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
- Imię: Maciek
- Lokalizacja: Pomerania
- Podziękował : 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
#15
Post
autor: Maciek »
To complicated
