Nowe działy !!!

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...

Czy uważasz że:

powinny powstać nowe działy na forum oraz uważam że tatra Maxima jest piękna :P
17
85%
nie, nie powinny powstać nowe działy
3
15%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
berla
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2705
Rejestracja: 2007-06-02, 19:53
Imię:
Lokalizacja: Leszno

#31

Post autor: berla »

Może "Custom garaż" ?

Awatar użytkownika
klima
! BaN !
! BaN !
Posty: 355
Rejestracja: 2006-06-29, 10:07
Imię:
Lokalizacja: Kraków

#32

Post autor: klima »

ehhh dyskusja zmieża w zlym kierunku.

Napisze tylko tak:

Jak grochem o ściane sie z niektórymi gada i niektórzy jak koń pociągowy klapki na oczy co by nie widzieć co jest do okoła tylko w jednym pomarańczowym kierunku sie patrzyć.

Prosiłbym o zamknięcie tego dzialu bo raczej nie chce byc zbanowany a po kolejnym poście w stylu

"nie nie bo nie"

A czemu nie???

"nie noo eee no nie bo nie no no nie i juz"

mógłbym napisać coś bardziej ekspresyjnego.

heh a ja myślałem że nie ma już w Polsce ludzi bardziej konserwatywnych niż Bracia K.

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#33

Post autor: Maxim »

Klima spokojnie.
PLATE pisze:klima jak Max nie chce to nie i tyle. Jest jak jest i cieszmy się :OK

No tak tylko to nie jest na tej zasadzie, ze ja mam kaprys i nie zrobie. Poprostu u nas nie sa popularne takie zabawki, bo najczesciej wykonywane sa recznie. Mozna tez kupic ale kosztuja fortune bo nikt nie robi tego masowo. Wiec nie bede tworzyl dzialu dla jednego czy dwoch modeli.

Klima nie kapuje zabardzo co bys chcial w tym dziale zamiescic ? Jeden temat z budową koparki ?

PLATE
Początkujący
Początkujący
Posty: 481
Rejestracja: 2007-04-22, 11:26
Imię:
Lokalizacja: Zabrze/Königshütte

#34

Post autor: PLATE »

MC-Maxim pisze:
Klima nie kapuje zabardzo co bys chcial w tym dziale zamiescic ? Jeden temat z budową koparki ?
na przykład

potem jakiś gość który zawsze marzył o zrobieniu koparki trafia tu patrzy KOPARKA

.....

fabian
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1743
Rejestracja: 2006-07-24, 10:33
Imię:
Lokalizacja: Gdynia

#35

Post autor: fabian »

jednego posta z KOPARKĄ to ewentualnie będzie można podkleić, o ile sama KOPARKA będzie tego wogóle warta.. ;)

Awatar użytkownika
klima
! BaN !
! BaN !
Posty: 355
Rejestracja: 2006-06-29, 10:07
Imię:
Lokalizacja: Kraków

#36

Post autor: klima »

nom widze ze jest już dialog o o to mi chodziło :p :D

Max chciałbym aby w dziale o którym myśle były przedstawione ogólnie konstrukcje i pomysły na budowe sprzętów budowlaych rc a także ciężarówek typu tego co ma kras lub basti (czy jak sie on tu zalogował).

Bylbym uradowany jesli ktoś po zrobieniu sobie cięzarowki trilowej stwiedizl ze może spróbuje sobie zrobic coś z modelarstwa baumaschine.

Wiem że takie modele które jak mój powstają z przeróbki zabawki bruder nie są jakieś super. Nie maja 15 barów w instalacji i nie kopią w normalnej, ubitej ziemi jak hydraulik za 3 tys euro ale ładnie wyglądają i dają radość z jakiejś tam zabwy zbliżonej do droższych zabawek.

Z tym dzialem moze poczekajmy jak dokończe moja budowe ale zdenerwowalem sie bo nielubie jak ktos apriorycznie odrzuca mojego pomysła bez rzadnego racjonalnego powodu.

Czy moja zabawka bedzie coś warta sami ocenicie po świętach :VV

Jak widać można o tym dużżżżżżo pisać

http://www.das-baumaschinen-forum.de/in ... 38959663dc

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#37

Post autor: Maxim »

Myslalem nad tym dzialem ... i proponuje zrobic dzial Garaż - Inne. Tam kazdy bedzie mogl wrzucac czołgi, koparki itd. itp. Pasuje ? Bo srednio mi sie widzi czołg w klasie 1.9.
Jezeli z czasem powiedzmy przybedzie czołgow i koparek ja jestem otwarty na nowe działy :)

Awatar użytkownika
klima
! BaN !
! BaN !
Posty: 355
Rejestracja: 2006-06-29, 10:07
Imię:
Lokalizacja: Kraków

#38

Post autor: klima »

Max uważam ze dział hand made jest dobry na takie rzeczy jak korpaki i inne sprzęty budowlane.

Tak misie zdaje zeby forum znów zbytnio sie nie rozdrobniło to dzial hanmade powinnie byc na wszystkie modele które są budowane prawie od podstaw lub całkowiecie od podstaw.

Co Ty na to MAX ??? :Y

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#39

Post autor: Maxim »

Tzn. powiem Ci tak. Dla mnie super tylko ..... forum powstalo jako forum trialowe. Teraz jezeli wymieszam koparki z pojazdami trialowymi i powiedzmy ciezarowkami Tamiya, to zatraci sie troszke pierwotny kierunek forum. Z drugiej strony bardzo fajnie by bylo, jezeli ktos zaczal by tu budowac koparki, wywrotki itp. bo dla mnie sa to swietne pojazdy i tez mozna sie tym super bawic.

Najlepiej bylo by zrobic drugie podforum (oprócz forum ogolnego) Dla mnie super sprawa, tylko narazie jezeli chodzi o inne pojazdy to jest ciezarowka Kraza i czołg. Nie chce na sile powiekszac forum. Zobaczymy co to bedzie ... :)

Awatar użytkownika
Rafał Kowina
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 924
Rejestracja: 2007-10-20, 11:55
Imię:
Lokalizacja: Świnoujście
Otrzymał podziękowań: 2 razy

#40

Post autor: Rafał Kowina »

Moim klocem zamierzam jeżdzić w terenie ale nie bardzo po trawie bo mi sie w gąsienice wplątuje.
Ale to z tym czołgiem w 1.9 to troche dziwne :LOL

Mogłbyś zrobić dział pojazdy nietypowe :p

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#41

Post autor: Maxim »

Zrobilem wogole nowy podzial ... dalem oddzielnie podforum garaz. Co myslicie ? :...

Awatar użytkownika
Rafał Kowina
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 924
Rejestracja: 2007-10-20, 11:55
Imię:
Lokalizacja: Świnoujście
Otrzymał podziękowań: 2 razy

#42

Post autor: Rafał Kowina »

noi jest git :OK

Awatar użytkownika
kras
Kwadratowy krasnal / AT !
Kwadratowy krasnal / AT !
Posty: 551
Rejestracja: 2006-12-13, 19:57
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#43

Post autor: kras »

jak dla mnie to rewelka ziom :D:D

Mnie się podoba teraz. Rozumiem, że od czasu do czasu można w 'garaż, inne' wrzucić coś ciekawego. Tzn nie jakieś torówki czy inne badziewie tylko np. koparkę Klimy czy może jakąś ciężaróweczkę... Tak to mam rozumieć??

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#44

Post autor: Maxim »

kras pisze:jak dla mnie to rewelka ziom :D:D

Mnie się podoba teraz. Rozumiem, że od czasu do czasu można w 'garaż, inne' wrzucić coś ciekawego. Tzn nie jakieś torówki czy inne badziewie tylko np. koparkę Klimy czy może jakąś ciężaróweczkę... Tak to mam rozumieć??
Garaz ogolnie tyczy sie budowy lub chociaz przebudowy modeli. Jezeli ktos bedzie cos przerabial, to jak najbardziej mozna.

Awatar użytkownika
kras
Kwadratowy krasnal / AT !
Kwadratowy krasnal / AT !
Posty: 551
Rejestracja: 2006-12-13, 19:57
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#45

Post autor: kras »

no to jest gicior... chociaż nie mam co tam pokazać jak na razie ale dobrze, że taki dział jest.

Przed Inter Modellbau Dortmund (kwiecień) muszę zrobić przegląd ciężarówki, pewnie coś dorobię od siebie więc możecie liczyć na nowy temat...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”