Nowe Rangi

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...
Awatar użytkownika
czayo
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 3734
Rejestracja: 2011-01-05, 14:30
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

#46

Post autor: czayo »

Jerry, proszę Cię. Zastanów się jeszcze raz co napisałeś.... Jeśli dla Ciebie, krótko czasowo to 15 zawodów (mówisz o weteranie), które przy idealnych wiatrach trzeba zbierać ponad 3 lata aktywnej jazdy, to sorry. Ja to widzę inaczej. Dla mnie taki ktoś to weteran. Poświęcił się temu hobby, i startując (!) w zawodach zdobył duże doświadczenie.
Zresztą, w taki właśnie celu podałem ilu jest ludzi z jakimi rangami. Widać ilu ludzi ma słomiany zapał, a dla ilu to hobby wiele znaczy, i jeżdzą na zawody. Oczywiście nie mam na myśli tych którzy zaczynają dopiero jeździć na zawody, i również ich to hobby wciągnęło, ale gro z tych ludzi (z 1-5 zawodami) już się nigdy na nich nie pojawi, bo już im się znudziło.

To tyle odemnie. A rewolucja wśród ludzi startujących na zawodach zakończona. Wszystkie rangi nadane. Zostały tylko rangi indywidualne, i będą nadawane z czasem. Będę też czyścił stare rangi, tak aby to było spójne.

Pzdr, Marcin.

Awatar użytkownika
HUBertPL
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1338
Rejestracja: 2014-07-12, 23:18
Imię: Hubert
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Otrzymał podziękowań: 10 razy

#47

Post autor: HUBertPL »

No myślę że Czayo to rozumie, ale nie ogarnąłby takich zależności, to zajęłoby zbyt wiele czasu - tak mi się przynajmniej wydaje.

Osobiście jednak uważam że rangi zdobywane za uczestnictwo są jak najbardziej OK. Również z tego względu że pozwalają zdobyć rangę nam, nowym - a nie muszę chyba wspominać jak świeża krew jest potrzebna każdemu forum. Nawet jeśli wkurzamy na różne sposoby starych wymiataczy, to jednak więcej z nas pożytku niż szkody.
A więc czemu nie nagradzać nowych za aktywność na zawodach ?

To nie sztuka mieć forum dla ludzi którzy nie mają nawet potrzeby zadawania pytań - po jakimś czasie część wyjadaczy znika, chyba każdy to zauważył że takie wydarzenia jak: ślub, narodziny dziecka czy jakiekolwiek kłopoty finansowe zmniejszają naszą chęć do oddawaniu się hobby ;) A więc ZAWSZE trzeba dążyć do ściągania większej liczby ludzi, bo na 10 nowych tylko 2-3 zostanie w hobby na długie lata, takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
zipi
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1797
Rejestracja: 2012-07-20, 05:50
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Czernikowo
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

#48

Post autor: zipi »

Moim zdaniem zmiany z rangą na duży plus.
Brawo Marcin za okiełzanie tego.
Promowanie uczestnictwa w zawodach bardzo dobry pomysł. Jeszcze nikt nigdy nie wymyślił czegoś co wszystkim się spodoba. Czas pokaże czy ten system będzie dobry a zawsze ktoś się znajdzie co będzie marudził.
pozdr

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11533
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

#49

Post autor: Radek »

Ja tylko dodam od siebie ze przecież widnieje pod avatarem kiedy dana osoba dołączyła i jak jest aktywna na forum przez ilość postów które napisała wiec nie rozumiem całego zamieszania.
Nasze forum od samego początku propaguje budowę modeli trialowych na równi z zawodami, a jesli mamy porównywać co jest lepszym wyznacznikiem rangi pisanie postów czy uczestnictwo w zawodach, to zawody są sto razy lepszym wyznacznikiem bo nawet podstawowy model SCX10 trzeba przerobić.

Jeśli chodzi o to że z różnych powodów nie może startować to dodam od siebie ze ja tylko i wyłącznie od jakiegoś czasu (dłuższego czasu) startuje dzięki uprzejmości Kolegi Czayo, bo mnie fizycznie nie stać i tak uważam że lepszym wyznacznikiem rangi jest uczestnictwo w zawodach.

Temat uważam za wyczerpany i zbędne są dalsze komentarze.

Awatar użytkownika
welna79
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4099
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Imię: Stasiu, Staszek
Lokalizacja: Gród Kraka
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

#50

Post autor: welna79 »

Radek :OK mądre i przemyślane podsumowanie

:W
Miłego dnia wszystkim i do zo... na zawodach
welna79

Pablo
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 80
Rejestracja: 2013-05-18, 08:08
Imię: Zdzisław Dyrma. Zasadniczo.
Lokalizacja: Północ

#51

Post autor: Pablo »

:wysmiewa Dinożarł :D dobre. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13463
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

#52

Post autor: zotornik »

Pablo pisze::wysmiewa Dinożarł :D dobre. Pozdrawiam
A mówią, że wyginęliśmy ;)
:W

Awatar użytkownika
luki
Początkujący
Początkujący
Posty: 1121
Rejestracja: 2011-12-15, 00:35
Imię: Luki
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#53

Post autor: luki »

Zmiana rang to dobry kierunek aby ożywić forum tak, że Czayo działaj dalej. Pozdrawiam . :W

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”