Co prawda nie zanabyłem owych naklejek drogą kupna ale muszę wyrazić swoją opinię ponieważ dwie wlepy kupił Pixel i poinformował mnie, że oklei samochody

Byłem na tak ale jak zobaczyłem wielkość to kategorycznie zabroniłem :decha
Byłbym zainteresowany naklejkami na samochód ale w subtelnym rozmiarze i z pełnymi danymi jak w logo forumowym czyli
www.rc-trial.pl a tu gdzieś www uciekło. Wiem, że to może nie ma znaczenia ale wizualnie reklama strony prezentuje się lepiej jeżeli jest kompletna. Obecna wielkość naklejek idealnie pasuje na przednie drzwi z przeznaczeniem jako auto firmowe
