Logo ... !

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...
ODPOWIEDZ

Które logo ładniejsze ?

1. Opony
12
63%
2. Autko
7
37%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2732
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: Logo ... !

#106

Post autor: ges »

Nie mogłem edytować powyższego posta. A chciałem dopisać jeszcze:
Kolego BibiGmbH, popatrz na baner na forum. Logo jest leeeedwqo widoczne, w dodatku przysłonięte. I nikt się tym nie przejmuje.
Więc jeśli umieścisz na koszulce nieczytelne logo forumowe, to nic się nie stanie. Będzie taki sam efekt jak dla kogoś, kto pierwszy raz wchodzi na forum. Coś tam widzi, coś tam jest, ale nie bardzo wiadomo co.

Awatar użytkownika
Jakoob
YOTA Maniak / AT
YOTA Maniak / AT
Posty: 2639
Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Logo ... !

#107

Post autor: Jakoob »

zotornik pisze:To zapewne kolega jakoobcycles-a. Przynajmniej tak mniemam, bo z Jakubem rozmawiałem na PW o logu i jego koszulce kolarskiej.
Ale co do reszty to Staszku masz rację - tylko że jeżeli mam rację, to Kolega w ogóle nie trialoweic, tylko "w sprawie" pisze, a że na łapu capu, to i taki efekt.
Logo mam, bo przecież je rysowałem (obecną wersję), ale jak nie wiem co, kto i po co ? To i nawet ja się nie wyrywam ;)

p.s.
Choć w miarę dobrze wybrany temat, to jednak chyba to "odkop" dekady ;)
Zotorniku, ale zbieg okoliczności! :LOL Ale pędzę do odpowiedzi - nie znam kolegi Bib...gmbh, nie wiem kto to jest.

p.s.
Jeśli sprawa o której z tobą pisałem na PW trafiła tutaj, to potwierdzę, tak, chcieli byśmy na sezon 2017 aby logo rc-trial znalazło się na naszych strojach kolarskich, bierzemy udział w zawodach krajowych rangi pucharowej i międzynarodowych - u kolegów z Czech i Słowacji też. Zamieszczenie logo rc-trial ma mieć formę informacyjną - w tłumaczeniu dla młodszych :hehe zajawkową. Zdarzyło się np: że po trasie zawodów RC w Brzezinach przebiegała trasa maratonu rowerowego co zbiegło się u mnie z zaskoczeniem i uśmiechem - fajne wspomnienia z rywalizacji modelami. Obie dyscypliny maja sporo wspólnego - cierpliwość, nauka i wyciąganie wniosków, zabawa w terenie.
Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to, modele samochodów rc będą podróżowały z nami na zawody a logo rc-trial na koszulkach w trakcie wyścigów kolarskich dumnie będziemy nosili - wozili :) .

Pozdrawiam serdecznie.
:W

BibiGmbH
Teoretyk
Posty: 5
Rejestracja: 2016-11-05, 21:53
Imię: Bibi

Re: Logo ... !

#108

Post autor: BibiGmbH »

nikt mnie nie zna bo jestem "nowy"-troche uzywany, ja po prostu chcialem, zeby bylo ladnie :-)
Obrazek

pozdrowka dla Wszystkich

BibiGmbH
Teoretyk
Posty: 5
Rejestracja: 2016-11-05, 21:53
Imię: Bibi

Re: Logo ... !

#109

Post autor: BibiGmbH »

a co powiecie na takie odrobinę zmodyfikowane logo?? posiedziałem chwilę i jest, jeśli się spodoba :-) to polecam się na przyszłość (format obojętny tego loga)

Obrazek

jeszcze w cdr i eps do ściągnięcia:
http://www.4shared.com/file/svR5wozYce/ ... o_neu.html
http://www.4shared.com/file/KREc_AR8ce/ ... o_neu.html

czekam na odzew czy się podoba :-) ewentualne ściąganie GRATIS
miłego dzionka

BibiGmbH
Teoretyk
Posty: 5
Rejestracja: 2016-11-05, 21:53
Imię: Bibi

Re: Logo ... !

#110

Post autor: BibiGmbH »

a teraz (a propos poprzednich Waszych wpisów) przepraszam, ze sie nie przywitalem, ale faktycznie wszystko na JUŻ potrzebne (logo), mam na imie Piotrek i faktycznie nie mam pojecia co to jest ten Wasz RC-TRIAL :-) ja tylko szara myszka jestem i o logo (logu?) chcialem sie zapytac, jednoczesnie dziekuje za zlota lopate ;-)

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13463
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Logo ... !

#111

Post autor: zotornik »

Poszło PW

BibiGmbH
Teoretyk
Posty: 5
Rejestracja: 2016-11-05, 21:53
Imię: Bibi

Re: Logo ... !

#112

Post autor: BibiGmbH »

pw

Awatar użytkownika
welna79
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4099
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Imię: Stasiu, Staszek
Lokalizacja: Gród Kraka
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: Logo ... !

#113

Post autor: welna79 »

zotornik pisze:Poszło PW
zotornik :OK

Już nie wiedziałem czy się doczekam ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”