Ostrzeżenia.

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...
Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11533
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Skalowe nowości

#16

Post autor: Radek »

Jerry_Cornelius pisze:
ges pisze:A to ważniejsze jest, kto pierwszy wrzucił? To jakieś wyścigi dzieciaków są?
Nowości ziomek, a nie sucharki co już jakiś czas są na rynku ;) a że ktoś zagapił się to nie moja wina :hehe
:wall

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2732
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: Skalowe nowości

#17

Post autor: ges »

:No

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6923
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: Skalowe nowości

#18

Post autor: jaruso »

:No

Awatar użytkownika
przemsky
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 2429
Rejestracja: 2014-08-18, 21:30
Imię: Przemek
Lokalizacja: Tychy
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Skalowe nowości

#19

Post autor: przemsky »

:No :/

Awatar użytkownika
Pixel
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2687
Rejestracja: 2015-09-26, 13:46
Imię: Bartek
Lokalizacja: okolice Łodzi
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Skalowe nowości

#20

Post autor: Pixel »

Jerry_Cornelius pisze:No to widać ignorancje i lekceważenie, oraz to jak niektórzy czytają forum. Więcej mi nie trzeba.

:W
Jerry, spokojnie, weź 3 głębokie wdechy i po emocjach ;)

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2732
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: Skalowe nowości

#21

Post autor: ges »

Jerry_Cornelius pisze:No to widać ignorancje i lekceważenie, oraz to jak niektórzy czytają forum. Więcej mi nie trzeba.

:W
Lekceważenie? Ignorancja? Weekendować zacząłeś od rana, czy jak? Cooooo Ty pitolisz?! :Y

Żebym dobrze zrozumiał - jestem ignorantem, bo nie zaglądam 3x dziennie do tematu z nowościami?
Oraz, jeśli jakiś produkt jest w sprzedaży od 2 miesięcy, to już staroć (może nawet klasyk)?
Buehehehehehehehhehehe

Poddaję się. :brawo

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

Re: Skalowe nowości

#22

Post autor: Sławek »

ges pisze:
Jerry_Cornelius pisze:No to widać ignorancje i lekceważenie, oraz to jak niektórzy czytają forum. Więcej mi nie trzeba.

:W
Lekceważenie? Ignorancja? Weekendować zacząłeś od rana, czy jak? Cooooo Ty pitolisz?! :Y

Żebym dobrze zrozumiał - jestem ignorantem, bo nie zaglądam 3x dziennie do tematu z nowościami?
Oraz, jeśli jakiś produkt jest w sprzedaży od 2 miesięcy, to już staroć (może nawet klasyk)?
Buehehehehehehehhehehe

Poddaję się. :brawo
:OK

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6923
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: Skalowe nowości

#23

Post autor: jaruso »

Jerry_Cornelius pisze:No to widać ignorancje i lekceważenie, oraz to jak niektórzy czytają forum. Więcej mi nie trzeba.

:W
Jerry zakończ etap "dziecięcej piaskownicy" i dorośnij, takie odzywki u dorosłego człowieka? Do tego te ciągłe emotki na końcu " :W ".

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2732
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: Skalowe nowości

#24

Post autor: ges »

Panowie, macie AT - sprowadźcie Jerrego na ziemię w mniejszym gronie niż na forum.
Wg mnie, gość odleciał za wysoko. Postanowił mi nawet dupę zawrócić na messengerze, pisząc jakieś głupoty-mądrości 10-latka.
Coś tu chyba jest nie tak.
Może urlop od forum jest potrzebny, bo traci kontakt z rzeczywistością.

Awatar użytkownika
bonk
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 459
Rejestracja: 2017-09-07, 20:53
Imię: Maciej
Lokalizacja: W-wa/Lubartów
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Skalowe nowości

#25

Post autor: bonk »

A ja szczerze rekomenduję posprzątać ten wątek, tak aby została w nim dyskusja i informacje o nowościach. Jeśli są jakieś personalne napięcia, proszę, wyjaśnijcie sobie je gdzieś indziej bo to buduje bardzo słaby obraz o nas, jako grupie :(

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6923
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: Skalowe nowości

#26

Post autor: jaruso »

Jerry, ktoś wspomniał o przedmiocie w przeświadczeniu, że nie było o tym na forum, kropka.
Jeśli już chciałeś koniecznie swoją "wyższość" i "oczytanie" zaznaczyć, to wystarczyło skwitować zwykłym "było już", ale oczywiście Ty tak nie potrafisz? To, że ktoś nie zauważył Twojego wpisu w grudniu, to wg Ciebie powód by nazywać ludzi "ignorantami"?
Wyjaśniałem Ci już kiedyś, że takie zachowanie jest delikatnie mówiąc nie na miejscu i nie będzie tolerowane.
Jak widać na długo nie poskutkowało, stąd to ostrzeżenie - (wtedy Ci się upiekło).
Pełne wyjaśnienia jak zwykle otrzymałeś na PW.

Ps. Tak, emotki potrafią zmienić wydźwięk wypowiedzi.

Jerry_Cornelius pisze:Rany ale mata zapłon z tym jeepem comanche/pickupem :hehe skalowe-nowosci-t5157-990.html#p345315 podawałem 9 grudnia 2017r ;):W
ges pisze:A to ważniejsze jest, kto pierwszy wrzucił? To jakieś wyścigi dzieciaków są?
Jerry_Cornelius pisze:Nowości ziomek, a nie sucharki co już jakiś czas są na rynku ;) a że ktoś zagapił się to nie moja wina :hehe
Radek pisze: :wall
ges pisze: :No
jaruso pisze: :No
przemsky pisze: :No :/
Jerry_Cornelius pisze:No to widać ignorancje i lekceważenie, oraz to jak niektórzy czytają forum. Więcej mi nie trzeba. :W
Pixel pisze:Jerry, spokojnie, weź 3 głębokie wdechy i po emocjach ;)
ges pisze:Lekceważenie? Ignorancja? Weekendować zacząłeś od rana, czy jak? Cooooo Ty pitolisz?! :Y
Żebym dobrze zrozumiał - jestem ignorantem, bo nie zaglądam 3x dziennie do tematu z nowościami?
Oraz, jeśli jakiś produkt jest w sprzedaży od 2 miesięcy, to już staroć (może nawet klasyk)?
Buehehehehehehehhehehe
Poddaję się. :brawo
Sławek pisze: :OK
jaruso pisze: Jerry zakończ etap "dziecięcej piaskownicy" i dorośnij, takie odzywki u dorosłego człowieka? Do tego te ciągłe emotki na końcu " :W ".
ges pisze:Panowie, macie AT - sprowadźcie Jerrego na ziemię w mniejszym gronie niż na forum.
Wg mnie, gość odleciał za wysoko. Postanowił mi nawet dupę zawrócić na messengerze, pisząc jakieś głupoty-mądrości 10-latka.
Coś tu chyba jest nie tak.
Może urlop od forum jest potrzebny, bo traci kontakt z rzeczywistością.
bonk pisze:A ja szczerze rekomenduję posprzątać ten wątek, tak aby została w nim dyskusja i informacje o nowościach. Jeśli są jakieś personalne napięcia, proszę, wyjaśnijcie sobie je gdzieś indziej bo to buduje bardzo słaby obraz o nas, jako grupie :(
Jerry_Cornelius pisze:@ges Odezwał się ten co czyta co chce i jeszcze ma do tego pretensje. Prawda boli i tyle. Wykazujesz lekceważenie i ignorancje, zamieścił ktoś wcześniej informacje a ty olales.
Jaruso mnie nie interesuje kto jak czyta forum, ale wstawianie czegoś co już było aż 2-3 msc temu jako nowośc to już przesada.
Odnośnie emotikony ":W" skoro Ci przeszkadza to usuń ja z wyboru emotikon.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fraglesław
Teoretyk
Posty: 202
Rejestracja: 2011-09-26, 14:19
Imię: Artur
Lokalizacja: Nadma
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Skalowe nowości

#27

Post autor: Fraglesław »

Widzę tutaj spory brak dystansu do siebie i otoczenia oraz brak umiejętności ważenia słów. Myślę, że osoba o normalnej percepcji nie poczuje się zlekceważona, olana czy też zignorowana, a co najwyżej przeoczona. Wyluzuj, bo forum to powinno służyć zabawie, a nie animozjom.
Jerry_Cornelius pisze:@ges Odezwał się ten co czyta co chce i jeszcze ma do tego pretensje. Prawda boli i tyle. Wykazujesz lekceważenie i ignorancje, zamieścił ktoś wcześniej informacje a ty olales.

Jaruso mnie nie interesuje kto jak czyta forum, ale wstawianie czegoś co już było aż 2-3 msc temu jako nowośc to już przesada.

Odnośnie emotikony ":W" skoro Ci przeszkadza to usuń ja z wyboru emotikon.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6923
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: Ostrzeżenia.

#28

Post autor: jaruso »

Dzisiaj poleciały ostrzeżenia do użytkownika Drinka , dyskusja w temacie::
Drinek pisze:Z racji konieczności posiadania garażu celem uczestnictwa w zawodach oto i on.
Nie będę się za wiele rozpisywał bazą jest Vaterra Ascender w wersji KIT
https://drive.google.com/open?id=
https://drive.google.com/open?id=
https://drive.google.com/open?id=
Gorg pisze:Szkoda, że tylko wymogi regulaminowe zmotywowały Cię do założenia garażu.
Co do rozpisywania się to chociaż wypadałoby zrobić podstawową specyfikację jak np. u Adamu:

Skorupa: Tamiya Toyota Tundra
Podwozie: Axial SCX 10,2
Silnik: Azjata 45T
ESC: Hobbywing 1080
Servo: Power HD 17kg
Mosty: SSD Diamond Pro Axle (rozstaw osi 313)
Linki: Mix amelinum i tytanu od SSD
Wały: Axialowe z końcówkami Samix
Wieżyczki amorków: Samix
Amorki: Team Raffee po liftingu
Wyciągara: Servo 15kg
Felgi: Beadlock 1,9
Opony: Pit Bull - Rock Beast
Pakiet: 3S


wykaż choć trochę szacunku dla współzawodników

Linki do zdjęć u mnie nie działają - poczytaj jak zamieszczać zdjęcia na forum to będzie łatwiej
Drinek pisze:Ludzi szanuję za wiele różnych cech i umiejętności ale nigdy za to co posiadają materialnie.
[....]
Gorg pisze:Twoja odpowiedz sugeruje że nie zrozumiałeś przekazu.
Podam więc przykład aby zobrazować o co chodzi.
Jak sam napisałeś zakupiłeś takie felgi bo Jerry napisał informację, że będą działać z Twoimi oponami. Czyli sam skorzystałeś z tego, że ktoś podał jakieś dodatkowe informacje.
Jeślibyś napisał nieco więcej na temat Twojego modelu każdy mógłby z tego opisu wyciągnąć interesujące go informacje i skorzystać z tego. Dlatego opisy modeli nie kończymy na jednym zdjęciu i jednym zdaniu.
I na tym polega szacunek do współforumowiczów.
Jednocześnie jeśli nie podasz wystarczająco wyczerpujących informacji nie będzie w stanie ocenić czy Twój model spełnia wymogi regulaminu i może się okazać że przyjedziesz na zawody no i okaże się że nie spełniasz jakiegoś punktu. Będą pretensje, uwagi itp. Po to też zakłada się garaż na forum aby od razu rozwiać wątpliwości – i przez to wyraża się szacunek dla współzawodników. Choć niektórzy potrafią założyć garaż na parę godzin przed startem w zawodach co też nie jest zbyt uczciwie.

Podsumowując - napisz nieco więcej o modelu.
Drinek pisze:Z regulaminem zawodów zapoznałem kilkukrotnie chociażby po to aby wpasować się w odpowiednią klasę. Jeśli nie spełnia któregoś z kryteriów to będzie moja wina i nikogo innego. Celem kontroli technicznej jest eliminacja nie zgodności i nie dopuszczenie do startu. Proszę też nie przypisywać tego że mam takie czy inne felgi jako cudowne pozyskanie informacji z forum. Bo było to w zupełnie innych okolicznościach i całkowicie poza nim. Proszę tylko o informację jeśli dopuściłem się złamania któregoś z punktów regulaminu forum. O zgodność auta z przepisami zawodów mogę zadbać samemu.
czayo pisze:Drinek,
jako że jesteś fanem regulaminów, specjalnie dla Ciebie został on zmieniony. Polecam jego lekturę.

W skrócie. Nie akceptujesz zasad które u nas panują, a Gorg Ci część z nich świetnie wytłumaczył, to my nie akceptujemy Ciebie.
My nie mamy żadnych zawodów. My mamy spotkanie forumowiczów, które dla uproszczenia nazywane jest "zawodami".
To nie jest tak, że wpadasz na forum, czytasz regulamin modeli, i wparowujesz na spotkanie jak gdyby Ci się należało.
Nie. To nie są takie zawody. Na forum wszyscy są mile widziani, ale tacy którzy chcą uczestniczyć w życiu forum, i jest to ich pasja.
Spotkanie jest tylko dodatkiem do życia forumowego, a nie forum dodatkiem do spotkania ("zawodów")!!
Jeśli Twoją pasją jest tylko przeczytanie regulaminów i się pchanie na zawody, to to forum nie dla Ciebie.

Więc przemyśl swoje podejście (a patrząc na Twoje wcześniejsze wypociny masz dużo do pomyślenia), i przetraw co koledzy Ci pisali (w obydwu tematach), i zastanów się czy to forum jest rzeczywiście dla Ciebie.
welna79 pisze:czayo, dziękuję że to tak rzeczowo i ładnie opisałeś Koninianinowi :D
Jakiś taki niesmak miałem po odpowiedziach na konkretne wpisy Gorga :friends
Robert, jesteś w porządku :OK
Drinek pisze:Celem ukojenia nerwów zacnych moderatorów i administratorów oraz wyrażenia ogromnego wręcz szacunku do wszystkich użytkowników forum.

Oto i wiedza tajemna....
Wcześniejsza dyskusja:
kraz-255b-projekt-na-pare-lat-wol-roboc ... ml#p327133

Użytkownik, nie musi "koić niczyich nerwów" ani "wyrażać ogromnego szacunku", po prostu stosuje się do zasad i zwyczajów obowiązujących na tym forum.
Gorg i czayo zwrócili użytkownikowi rzeczowo uwagę na zasady i zwyczaje jakie tutaj panują, w zamian otrzymali kpiącą odpowiedź.
Powtórzę za czayo - obecność na tym forum jest nieobowiązkowa.
Nie jest to jedyne miejsce skupiające miłośników trialu rc, więc jeśli zasady lub zwyczaje jakie tutaj panują są dla kogoś nie do zaakceptowania, to pozostaje mu poszukać grupy spełniającej jego kryteria.

xylo
! BaN !
! BaN !
Posty: 58
Rejestracja: 2018-04-09, 13:24
Imię: Piotr
Lokalizacja: Radom

Re: TRX-4 Discovery

#29

Post autor: xylo »

Ban dla PANA użytkownika xylo za lekceważenie zasad forum, nieodpowiednie zachowanie, mimo ostrzeżeń.
Forum jest od wymiany poglądów, a nie narzucaniu własnych, do tego błędnych (np. dyskusja dot. masy modelu). Uczestnictwo w forum jest nieobowiązkowe.
Poniżej problematyczne" występy":


temat [TRX-4 Discovery] i dalej pomoc w wyborze modelu...

Ostatnio mój TRX ważył około 4600g ma wiec ogromna niedowagę w swojej skali. Dążąc do realizmu taki model powinien ważyć około 250kg. Wtedy by się realistycznie zachowywał względem oryginału. Kładzie się wielki nacisk na stronę mechaniczna i wyglądu ale z waga ucieka w odwrotnym kierunku. Efektem jest żenujace zachowanie modeli, podskakują jak styropianowe zabawki, zero realizmu. Mój model będzie się jeszcze sporo pasł. Lubie jak ma masę, kiedy powolnie się buja i walczy z ta masą. Wybaczcie ale śmiesznego, zabawkowego podskakiwania Axiali nie zatrze nawet najbardziej realistyczny wygląd i szczegółowość detali. Mam zamiar dobić chociaż do 10kg

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2732
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: TRX-4 Discovery

#30

Post autor: ges »

xylo pisze: Wybaczcie ale śmiesznego, zabawkowego podskakiwania Axiali
Podskakiwanie mówisz:


Nooo, ale przecież nikt Ci nie zabroni psuć własnej zabawki albo wymyślania koła na nowo :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”