Zdjęcia na potrzeby dyplomów
- zotornik
- Dinożarł / AT!

- Posty: 13537
- Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
- Imię: Wojtek
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował : 22 razy
- Otrzymał podziękowań: 161 razy
Zdjęcia na potrzeby dyplomów
Żeby nie było pretensji - ponieważ na moją prośbę o aktualne zdjęcia modeli z klasy Extreme nikt nie odpowiedział, to na dyplomie będzie co będzie.
posty wydzieliłem z tematu Bytomia - jaruso
posty wydzieliłem z tematu Bytomia - jaruso
- zotornik
- Dinożarł / AT!

- Posty: 13537
- Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
- Imię: Wojtek
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował : 22 razy
- Otrzymał podziękowań: 161 razy
Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.
Wiem gdzie dałem pytanie, to był test z czytelnictwa.Jerry_Cornelius pisze:Chyba dlatego że zdałeś pytanie w innym dziale i dlatego taki zerowy odezwzotornik pisze:Żeby nie było pretensji - ponieważ na moją prośbę o aktualne zdjęcia modeli z klasy Extreme nikt nie odpowiedział, to na dyplomie będzie co będzie.http://rc-trial.pl/nie-wiesz-gdzie-pyta ... ml#p372190
- Sandra
- Weteran / AT!

- Posty: 397
- Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
- Imię: Sandra RC Nennox
- Lokalizacja: Warszawa
- Podziękował : 1 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.
Co prawda nie biorę udziału w najbliższych zawodach, więc nie odpisałam na Twój post w temacie „Nie wiesz gdzie pytać, pytaj tutaj” z 26. maja z prośbą o zdjęcia z klasy Extreme do umieszczenia na dyplomie, jednak jako koleżanka zajmująca się tematem dyplomów i nagród nie od dziś, służę pomocązotornik pisze:Żeby nie było pretensji - ponieważ na moją prośbę o aktualne zdjęcia modeli z klasy Extreme nikt nie odpowiedział, to na dyplomie będzie co będzie.
Bardzo ładne zdjęcia z klasy Extreme znajdziesz np w temacie „II Runda - Pomerania 2019 - fotki, opinie, podziekowania...” w ostatnim poście autorstwa Bolonsky, o tutaj dokładnie -> http://rc-trial.pl/ii-runda-pomerania-2 ... ml#p372451. Post co prawda został opublikowany dopiero niedawno, jednak jako czujnemu Administratorowi na pewno nie umknął Twojej uwadze
Jako „koleżanka po fachu” gorąco polecam pisanie z prośbą o zdjęcia bezpośrednio do członków danej klasy bądź samodzielne wyszukanie zdjęcia i wysłanie zapytania do jego autora o zgodę na wykorzystanie - sama tak robię i mam temat załatwiony w kilka minut, dzięki czemu pozostały wolny czas mogę poświecić na projekt. Jeśli potrzebowałbyś dalszych wskazówek, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam Cię serdecznie!
- Sandra
- Weteran / AT!

- Posty: 397
- Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
- Imię: Sandra RC Nennox
- Lokalizacja: Warszawa
- Podziękował : 1 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.
Zrozumiałam za pierwszym razem, nie musiałeś powtarzać, ale dziękuję za poświęcony czaszotornik pisze:Powtórzę, to był test na czytelnictwo.
W swojej wypowiedzi odniosłam się do tego fragmentu Twojego komentarza -> „na dyplomie będzie co będzie.”. Test „czytelnictwa” czy nie, z Twojej wypowiedzi wynika, że miałeś problem ze znalezieniem/uzyskaniem zdjęcia na dyplom, stąd mój komentarz i chęć pomocy. Szkoda by było gdyby na dyplomach najstarszego forum trialowego w kraju znajdowało się „co będzie”, a nie wysokiej jakości, ładne zdjęcie
Dyskusja troszke zmierza w kierunku offtopu, a to jest jednak temat dotyczący spotkania w Bytomiu a nie „czytelnictwa” czy instrukcji jak zrobić dobry dyplom - jak byś potrzebował dalszej pomocy zapraszam na PW
- jaruso
- Dinożarł / AT!

- Posty: 6984
- Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
- Imię: Krzysztof
- Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
- Podziękował : 48 razy
- Otrzymał podziękowań: 83 razy
Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.
Faktycznie, zotornik to leń patentowany, bo wystarczyło do giełdy choćby zajrzeć ..
Np tutaj : Może zdjęcie nie idealne, bo nie na parapecie i nie pod światło, ale nie można w końcu mieć wszystkiego.
Sandra, samodzielnie można wiele zrobić, ale chyba nie o to chodzi w przypadku spotkań forumowych, prawda?
Np tutaj : Może zdjęcie nie idealne, bo nie na parapecie i nie pod światło, ale nie można w końcu mieć wszystkiego.
Sandra, samodzielnie można wiele zrobić, ale chyba nie o to chodzi w przypadku spotkań forumowych, prawda?
- Sandra
- Weteran / AT!

- Posty: 397
- Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
- Imię: Sandra RC Nennox
- Lokalizacja: Warszawa
- Podziękował : 1 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.
Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem. Zotornik miał problem, zasugerowałam jak go łatwo rozwiązać. Zapomniałam tylko dodać, ze gdyby prośba o zdjęcia wrzucona była w tym temacie, miałby większe szanse na szybki odzew. Jeśli uważasz to, w jaki sposób bym postąpiła np za nielogiczne, masz do tego pełne prawo.jaruso pisze:Faktycznie, zotornik to leń patentowany, bo wystarczyło do giełdy choćby zajrzeć ..
Np tutaj : Może zdjęcie nie idealne, bo nie na parapecie i nie pod światło, ale nie można w końcu mieć wszystkiego.
Sandra, samodzielnie można wiele zrobić, ale chyba nie o to chodzi w przypadku spotkań forumowych, prawda?
Ciekawy pomysł ze zdjęciem na parapecie - bardzo oryginalny, biorąc pod uwagę, ze do tej pory fotki na dyplomach były „z terenu”.
Mam na koniec prośbę - nie traktuj mojego komentarza jako sugestii, że ktoś jest bądź nie jest „leniem patentowanym”. Chciałam pomóc, a w zamian dostałam złośliwą odpowiedz i to nie od osoby, do której skierowane były moje słowa. Przykre to trochę, tym bardziej, ze pisałam swój komentarz w dobrej wierze. I naprawdę uwazam, ze nie ma sensu ciągnąć offtopu, o czym już wyżej pisałam. Ciebie również serdecznie pozdrawiam i życzę Ci miłego weekendu.
- jaruso
- Dinożarł / AT!

- Posty: 6984
- Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
- Imię: Krzysztof
- Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
- Podziękował : 48 razy
- Otrzymał podziękowań: 83 razy
Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.
Zupełnie się z Tobą zgadzam.Sandra pisze:
Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem.
- Sandra
- Weteran / AT!

- Posty: 397
- Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
- Imię: Sandra RC Nennox
- Lokalizacja: Warszawa
- Podziękował : 1 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.
Skoro sam nie wiesz co próbujesz swoim komentarzem przekazać, to po co go napisałeś? Niepotrzebne szukanie dziury w całym jaruso.jaruso pisze:Zupełnie się z Tobą zgadzam.Sandra pisze:
Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem.
Radzik przepraszam za zaśmiecanie tematu próbą pomocy z dyplomami - nie będę więcej Administracji uszczęśliwiać na siłę tutaj. Ściskam Cię mocno i udanej zabawy w najbliższy weekend!
- Krizi
- Znawca / AT!

- Posty: 3182
- Rejestracja: 2009-01-23, 19:24
- Imię: Krzysztof
- Lokalizacja: Złotniki Kujawskie
- Podziękował : 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 15 razy
Re: Zdjęcia na potrzeby dyplomów
Skorzystam z tego tematu, ponieważ przypasował mi bardzo do sprawy jaką chciałem załatwić
a mianowicie...
Chciałbym poprosić ludzi, którzy się tym zajmują żeby w nowym sezonie na dyplomie (dyplomach)
znalazło się wreszcie zdjęcie najstarszego, jeżdżącego i bez dwóch zdań niepowtarzalnego modelu na tym forum tj. mojego Big Blue 
To tyle
Chciałbym poprosić ludzi, którzy się tym zajmują żeby w nowym sezonie na dyplomie (dyplomach)
To tyle
- zotornik
- Dinożarł / AT!

- Posty: 13537
- Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
- Imię: Wojtek
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował : 22 razy
- Otrzymał podziękowań: 161 razy
Re: Zdjęcia na potrzeby dyplomów
Załatwione - będzie.Krizi pisze:Skorzystam z tego tematu, ponieważ przypasował mi bardzo do sprawy jaką chciałem załatwića mianowicie...
Chciałbym poprosić ludzi, którzy się tym zajmują żeby w nowym sezonie na dyplomie (dyplomach)znalazło się wreszcie zdjęcie najstarszego, jeżdżącego i bez dwóch zdań niepowtarzalnego modelu na tym forum tj. mojego Big Blue
To tyle
