CZARNA LISTA użytkowników dot. zakupu/sprzedazy.

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11534
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

#181

Post autor: Radek »

igor1300 pisze:1. Koła rzeczywiście są od Krzyśka (może to potwierdzić).
2. Przy mnie były zdejmowane z beadlocków, które brałem.
3. W chwili zdjęcia stan był ok.
4. Nie wiem jak przed wysyłką, ale z tego co wiem nie były używane, bo Smyku w pracy ciągle i nie ma czasu ani dłubać ani latać modelem.
5. Michał, mi to śmierdzi: "jednak nie pasują, może odzyskam kasę", non stop zmieniałeś zdanie, a to 1.55, a to flat irony. Nie oceniam, ale nie osądzałbym Smyka za zamkniętą transakcję.

p.s. nie oczekujcie dalszych wypowiedzi, jestem za granicą.
I tera wszystko jasne, koledzy :No

Pablo

#182

Post autor: Pablo »

Za miesiąc organizuje zawody. Zrobię ściepę wśród uczestników na Twoje straty moralne, coby zmazać choć w 1/100 to błoto co go kolega Igor naniósł . Dodatkowo jak sytuacja się nie wyjaśni wkleję mapkę z miejscem gdzie Igor mieszka. Do każdej mapki dołączę zepsute jajko albo coś równie ohydnego Zapewniam wszystkich że to po drodze na zawody :D Sąsiedzi i rodzice się ucieszą jak 60 osób pokaże jak się załatwia takie sprawy . :LOL

Edit.
Napisałem tego posta nie widząc co był łaska w ci sprzedać, dopiero teraz w innym wątku wyczytałem :sad .
Kurwa do chuja Igor zwracaj kasę ci mówię.

Awatar użytkownika
mauy-miu
Teoretyk
Posty: 164
Rejestracja: 2012-04-26, 19:16
Imię: Michał
Lokalizacja: Poznań

#183

Post autor: mauy-miu »

co za chamstwo.
można go chociaż ponękać, zostawił dane na swojej stronie
gg: 3199418
tel: 787548445

Awatar użytkownika
Rejczel
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1745
Rejestracja: 2010-03-18, 10:37
Imię: Rafał
Lokalizacja: Żywiec/Pewel Wielka
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#184

Post autor: Rejczel »

Byłem członkiem pewnej grupy wiejskich komandosów, nękaliśmy nie wygodnych mieszkańców dla dobra całego społeczeństwa . :LOL
Mi też pisał ,że niby do USA wyjeżdża ale dzwonić trzeba i cisnąć dziobaka ,bo się sam pogubi w tym i może zwróci tę kwotę :wall

Awatar użytkownika
luki
Początkujący
Początkujący
Posty: 1121
Rejestracja: 2011-12-15, 00:35
Imię: Luki
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#185

Post autor: luki »

Fakt :q panowie ręce opadają, ostatnie 2 miesiące pokazują że to jakaś plaga i trzeba wdrożyć jakieś inne środki aby ustrzec się takich praktyk .Wiem jak to boli kiedy zakupiony przez nas produkt jest wadliwy lub opisany wcześniej jako perfect jest w stanie totalnego złomu.Alegro lub Ebay pokazują takie praktyki choć tam mamy pewną ochronę kupującego.Taki początek zabawy w rc faktycznie może zrazić a zarazem zaufanie do osoby, którą znamy tylko z jakiegoś forum powinno być jak najmniejsze , pozostaje tylko czytać, czytać i przeglądać forum przed jakimś poważnym zakupem .Kolego Cervantes jestem zdania, że nie ma co porzucać tego hobby ,a jesli nie otrzymasz gotowego trucka lub zwrotu kasy myślę że przy pomocy kolegów wybudujesz swojego trucka jeśli chodzi o pomoc finansową jak wszystkie środki zawiodą jestem za :W

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#186

Post autor: barman_pl »

Sławek pisze:Czerwony pasek długości 2/4 dodany koledze...
Dodatkowo proponuję dawać takim ludziom napis "oszust" nad avatarem pod nickiem. I w sumie sam nie wiem dlaczego jeszcze Igor jest w AT po takim wałku...

Pozdr.

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#187

Post autor: Sławek »

barman_pl pisze:
Sławek pisze:Czerwony pasek długości 2/4 dodany koledze...
Dodatkowo proponuję dawać takim ludziom napis "oszust" nad avatarem pod nickiem. I w sumie sam nie wiem dlaczego jeszcze Igor jest w AT po takim wałku...

Pozdr.
:OK

Awatar użytkownika
igor1300
Naciągacz ! UWAGA !
Naciągacz ! UWAGA !
Posty: 2192
Rejestracja: 2007-07-11, 20:13
Imię: Igor
Lokalizacja: Gd
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#188

Post autor: igor1300 »

Czekam na odpowiedź Cervantesa na gg, co zamierza zrobić, czy poczekać na podwozie i resztę części, czy zwrot kasy i odesłanie części.

Rozumiem niecierpliwość, ale bez przesady.

Swoją drogą, świetnie wyszło, kto za kim stoi po tylu latach na rc-trialu.
Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, jeśli padnie decyzja zwrot kasy, zamykamy temat.

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#189

Post autor: barman_pl »

igor1300 pisze:...Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać...
Ale już to zrobiłeś wciskając takie gówniane części do trucka za 4000zł... Więc nie zganiaj na nas.

Pozdr.

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11534
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

#190

Post autor: Radek »

I co Igor będziesz taki sam kit wciskał jak z tymi oponami u Twojego koleszki?

Koło tej daty 2012-05-13 podjąłeś się budowy modelu, Tak?
Od tamtego czasu przyjąłeś pieniądze w kwocie 2500PLN i wysłałeś śmiecie w kwocie max 500PLN

Pomijając już fakt że to co wysłałeś do niczego się nie nadaje i z mojego doświadczenia trudno ustalić jak gdzie będzie co rozplanowane, więc wychodzi na to że kolega Cervantes by musiał sam ten model składać i to za cenę 4000PLN :00

A mnie jeszcze interesuje ten pakiet, jakoś Palmerowi nic nie odpowiedziałeś :-Oo

Pablo

#191

Post autor: Pablo »

E no chyba sprawa się rozwiązała. :D
Cervantes pisze ,, tak Igor, żądam zwrotu pieniędzy"
Igor pisze ,,ok Servantes w takim razie pieniądze odsyłam zwrotnie na twoje konto i przepraszam za zamieszanie ciebie oraz wszystkich na forum którym podniosłem ciśnienie" :W

Awatar użytkownika
Mateusz1988
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1009
Rejestracja: 2010-04-18, 20:32
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

#192

Post autor: Mateusz1988 »

Podobno paczka poszła... a teraz pisze że nie. :idiot Dobrze że moje pajero trafiło do obywatela porzadngo.

Awatar użytkownika
berla
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2705
Rejestracja: 2007-06-02, 19:53
Imię:
Lokalizacja: Leszno

#193

Post autor: berla »

igor1300 pisze:(...)Swoją drogą, świetnie wyszło, kto za kim stoi po tylu latach na rc-trialu.(...)
Igor zrozum w końcu, że nie chodzi o "plecy" na forum tylko o rzetelność i uczciwość - to tak wiele??

Ted

#194

Post autor: Ted »

Swoją drogą, świetnie wyszło, kto za kim stoi po tylu latach na rc-trialu.
Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, jeśli padnie decyzja zwrot kasy, zamykamy temat.
Igor, kurwa, czy Ty nic nie rozumiesz??? Mam stać za złodziejem??? Czym Ty sobie przez te wszystkie lata zasłużyłeś na stanie za Tobą??? Nawet Ślina by się zastanowił dwa razy

Dla mnie wciskanie komuś rzeczy wartych 300 zł i wzięcie za to 2500 zł to jest kradzież, bezwzględne wykorzystanie niewiedzy i kurwa sam nie wiem co jeszcze....

I ten Twój luz.... Też chętnie pójdę do banku zajebię 2 mln zł jak mnie nie złapią - super jak złapią powiem OK oddaje i zamykamy temat.............

Ja pier.....

Banita
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 4097
Rejestracja: 2008-12-15, 09:33
Imię: Maciek
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Otrzymał podziękowań: 12 razy

#195

Post autor: Banita »

jak to mój były już na szczęście teść mawiał (starej dany krakowski architekt - człek o ponadprzeciętnej bystrości umysłu i humorze ) :

popierdolił Ci się obiekt z subiektem ...

więc na koniec :

Igor popierdolił Ci się obiekt z subiektem :ohgod

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”