kierowca w modelu

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...

czy jesteś za wprowadzeniem obowiązku posiadania kierowcy w modelu

Czas głosowania minął 2010-04-19, 08:37

tak
20
54%
nie
17
46%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
Tomek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2380
Rejestracja: 2006-11-10, 10:43
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#16

Post autor: Tomek »

Rio pisze:
zawisza pisze:ta może i bym był za ale ja nie moge nikogo zatrudnic :LOL :LOL szukam jakis takich jak ma rio 15/16cm i nie mogę nic znaleźć :Dr
Może słabo szukasz ;)

http://www.allegro.pl/item969190746_star_trek_kirk_action_figurka_akcesoria.html

http://www.allegro.pl/item973019128_terminator_salvation_figurka_marcus_15cm.html


Sinner, on poprostu jest obrażalski, skrytykowałem wielkość jego dyńki, a on od razu stracił głowe... delikatesik ;)
Ja już znalazłem :) Choć nie do końca jest o co mi chodziło :)

wyspiarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2044
Rejestracja: 2009-03-22, 22:43
Imię:
Lokalizacja: Wolin
Otrzymał podziękowań: 10 razy

#17

Post autor: wyspiarz »

Eeee lubie bardzo ST ale ten Kirk to ni w p... ni w oko :)

Na ebayu są fajne figurki ze ST :).

to tak w ramach ciekawostki :D, ja będę do yoty szukał Sternika z 1 ST "Sulu"
http://cgi.ebay.com/Star-Trek-Art-Asylu ... 5191809cd8

http://cgi.ebay.com/Star-Trek-Mirror-Su ... 45e48bef3b

że tak powiem do toyki to widzę tylko jego :)



pzdr. Łukasz

wojtek_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1062
Rejestracja: 2009-06-02, 20:33
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 2 razy

#18

Post autor: wojtek_pl »

A ja jestem przeciw. Co to, konkursy modeli redukcyjnych, do ostatniego szczególiku zgodnych z prawdziwymi czy trial ? Może w Super Scaled taka opcja byłaby dobra, ale tam chyba i tak wszyscy będą mieli kierowców.

A tak, jeśli ktoś chce mieć model do filmów, zdjęć itp to może sobie zrobić z kierowcą. A jeśli ktoś woli model, który dobrze jeździ a nie tylko wygląda to też może taki mieć. I nie widzę powodu aby kogokolwiek zmuszać do ekstra wydatków, kierowców, wnętrz kabiny itp.
Jeśli już rzeczywiście byłby taki przepis to powinien mieć wyjątek dla ciemnych szyb, przez które i tak nie widać wnętrza.

zawisza
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 1475
Rejestracja: 2008-07-15, 20:05
Imię: Zawisza
Lokalizacja: Kielce

#19

Post autor: zawisza »

wojtek_pl pisze:I nie widzę powodu aby kogokolwiek zmuszać do ekstra wydatków, kierowców, wnętrz kabiny itp.
wcześniej pisałem ze moze był bym i za ale wojtek poniekąd ma racje

tylko proszę cie wojtku nie używaj nigdy argumentu pieniędzy bo to żaden argument


hahaha wiedziałem ze napiszesz na temat czarnych szyb - tylko na to czekałem :LOL

Awatar użytkownika
Maciek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11189
Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
Imię: Maciek
Lokalizacja: Pomerania
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#20

Post autor: Maciek »

Jak zwykle, nie sprecyzowane co do joty więc i problem się robi :)
Jak ktoś ma przyciemniane szyby to i po grzyba mu kierownik skoro go nie widać...

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#21

Post autor: Bobas »

maciek pisze:Jak zwykle, nie sprecyzowane co do joty więc i problem się robi :)
Jak ktoś ma przyciemniane szyby to i po grzyba mu kierownik skoro go nie widać...
dokładnie Maćku, cóż będę pamiętał by następną razą naszemu koledze Wojtkowi naświetlić sprawę nawet używając bardzo mocno świecącej latarki, skoro są czarne szyby to samo już przez się rozumie że kierowca zbędny

zawisza
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 1475
Rejestracja: 2008-07-15, 20:05
Imię: Zawisza
Lokalizacja: Kielce

#22

Post autor: zawisza »

Bobas pisze:
maciek pisze:Jak zwykle, nie sprecyzowane co do joty więc i problem się robi :)
Jak ktoś ma przyciemniane szyby to i po grzyba mu kierownik skoro go nie widać...
dokładnie Maćku, cóż będę pamiętał by następną razą naszemu koledze Wojtkowi naświetlić sprawę nawet używając bardzo mocno świecącej latarki, skoro są czarne szyby to samo już przez się rozumie że kierowca zbędny
to jak on pojedzie OAA

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#23

Post autor: barman_pl »

Ja jestem tego zdania żeby jednak nie wprowadzac takiego obowiązku ;)... Wiadomo, że każdy kto chce kierownika upchnie, ale żeby od razu narzucać obowiązkowe "manie" kierowcy - nie wiem czy to dobry pomysł ;)...

To tylko moje zdanie oczywiście ;)

pozdr.

Pablo

#24

Post autor: Pablo »

E tam, nie ma się czego bać, przedstawiacie problemy jakby chodziło o adopcję dziecka.

Awatar użytkownika
Marcin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 5128
Rejestracja: 2006-11-27, 13:31
Imię: M
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

#25

Post autor: Marcin »

Pablo pisze:E tam, nie ma się czego bać, przedstawiacie problemy jakby chodziło o adopcję dziecka.


:LOL

pewnie - odrobina chęci ( i $) i można ściagnąc coś sobie za nieduże pieniądze a
zdecydowanie urealnie to zabawę

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#26

Post autor: Bobas »

moje kierownika zakupiłem za 60 zł, zawsze można kupić sobie Kena lub inną Barbi odciąć popiersie albo z samą tylko szyją resztę można zrobić samemu i już jest kierowiec jak się patrzy, dla przykładu powiem tak mam makietę samolotu w skali 1:6 wynika z tego ze pilot powinien mieć około 30 cm wzrostu z racji tego że nie bardzo sie tam taki mieścił skruciłem do do 18 cm i jest oki, co do LR to kierowca powinien mieć około 18 cm a ma około 14 i pasuje więc demagogie na temat wzrostu są raczej bezpodstawne zresztą kierowiec Zotornika co tu dużo pisać jest to popiersie ale jest i to się liczy :OK

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#27

Post autor: barman_pl »

Jeszcze wypadałoby dopisać, że ten zapis obowiązku posiadania kierowcy nie dotyczyłby pojazdów z czarnymi szybami, bo i tak go nie będzie widać :D

pozdr.

Awatar użytkownika
Marcin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 5128
Rejestracja: 2006-11-27, 13:31
Imię: M
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

#28

Post autor: Marcin »

barman_pl pisze:Jeszcze wypadałoby dopisać, że ten zapis obowiązku posiadania kierowcy nie dotyczyłby pojazdów z czarnymi szybami, bo i tak go nie będzie widać :D

pozdr.
to oczywiste :)

Awatar użytkownika
Tomek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2380
Rejestracja: 2006-11-10, 10:43
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#29

Post autor: Tomek »

No dla mnie sprytnych trzeba to wyjaśnić , że jak dresowóz z ciemnymi szybami to i tak go nie widać. Ale skoro idziemy w, moim zdaniem, dobrym kierunku, do jak najbardziej urealnionych modeli w tym i ich wnętrz. To dla mnie jest oczywiste że skoro robimy wnętrze to powinien się w nim znaleźć kierowca.

W przypadku naszego hobby argument finansowy nie jest żadnym argumentem. Ja swoich kierowców kupiłem za 20 PLN/szt, na Allegro, sprzedający z Wawy. Więc koszt żaden. Porządnie wyglądają, tankują jak na ruskich przystało i napierdalają się tak że mi ostatnio w Zgniłym szyby powybijali i burty rozwalili :D

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#30

Post autor: Sławek »

He he he, generalnie jestem przeciwnikiem obowiązku pomimo, że kierowcę i tak mam ;) Jednak gdyby taki obowiązek był to raczej określanie, ze takiego obowiązku nie ma gdy szyby są ciemne jest nie w porządku wobec tych co mają białe szyby i muszą mieć kierowcę :q Skoro ktoś musi włożyć trud i kase w kierowcę to ktoś inny może zmienić tak samo szyby na białe :D

Pozdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”