II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

Spotkania forumowe oraz inne imprezy związane z tematyką forum, terminy, miejsca i relacje...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Koza94
Początkujący
Początkujący
Posty: 317
Rejestracja: 2018-04-27, 10:25
Imię: Paweł
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 4 razy

II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#1

Post autor: Koza94 »

Cześć!
W związku z wprowadzonymi zmianami, jest co świętować, a RC Szumisie nawet wiedzą jak!

Gorąco zapraszamy na drugą edycję, bardzo udanej wyprawy na najwyższy szczyt polskich gór opawskich, jakim jest Biskupia Kopa!
Tym razem, jako że dzień jest dłuższy, trasa też się nieco wydłuży - startujemy w Pokrzywnej, w pobliżu siedziby Parku Krajobrazowego Gór Opawskich.

Jeśli ktoś jest zainteresowany noclegiem, to mocno polecamy agroturystykę "Panama", adres Pokrzywna 27A :piwko

Startujemy w sobotę 6 czerwca o 8 lub 9, do dogadania ^^

Lista obecności:
Koza
RickyRider
Malo
Kokos
Pablo


Niezdecydowani:
Kapi
Przemsky
Kordian


To jak - są chętni? :jaw

Awatar użytkownika
cina
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2489
Rejestracja: 2013-09-08, 18:34
Imię: Michał
Lokalizacja: Konstantynów
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#2

Post autor: cina »

ale że jak ? że już ? :-)
przemyślę sprawę :-D

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2729
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#3

Post autor: ges »

Szkoda, że nie było Ci po drodze zapytanie kogokolwiek, czy nie ma w planach kolejnej edycji tejże wyprawy.
Obserwując Twoje działania dochodzę do wniosku, że blisko jest Ci do mentalnośći chińczyka. Łatwo przychodzi Ci przytulanie cudzych pomysłów.
Ciekawiej by było, jakbyś sam coś wymyślił. Zaproponował nowe miejsce, nową trasę. Co by na "mapie wypraw" był nowy punkt.

Tegoroczną "Wyprawę na Wielką Sowę", też ogłosisz z partyzanta? Bo nie wiem, czy coś przy tym robić.

Awatar użytkownika
kokos
Teoretyk
Posty: 236
Rejestracja: 2017-11-27, 18:18
Imię: Kuba
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#4

Post autor: kokos »

Cześć, pozwolę sobie zabrać głos jako jeden z zainteresowanych. Nikt nie chciał wchodzić w niczyje kompetencje. Pomysł wjazdu na Biskupią zrodził się wśród grupy znajomych i nie rościmy sobie praw do imprezy. Miał to być wyjazd naszej grupy. Jednak po informacji o zniesieniu obostrzeń przez rząd, padł na szybko pomysł, aby napisać na forum ogólnopolskim. Chcieliśmy się spotkać w większym gronie. Niestety nikt z nas nie zdobył się na refleksję, że możemy przez to obrazić pierwotnego organizatora, za co bardzo przepraszam

Awatar użytkownika
RockyRider
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 475
Rejestracja: 2016-07-15, 23:06
Imię: Dawid
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 1 razy

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#5

Post autor: RockyRider »

Hejka,
wiec wyszło trochę niezręcznie, wyjazd faktycznie był tylko z naszej grupy znajomych ale ze względu na sytuacje chcieliśmy byście wiedzieli ze taki wyjazd JEST i kto chce to zapraszamy, Koza proszę o zmianę tytułu na np. Wyjazd Spontaniczny w góry Opawskie :)

Pozdrawiam Koledzy i nie bijcie :q

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2729
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#6

Post autor: ges »

kokos pisze:
2020-05-28, 10:37
Cześć, pozwolę sobie zabrać głos jako jeden z zainteresowanych. Nikt nie chciał wchodzić w niczyje kompetencje.
To u kompetencji nie ma, tylko zabawa modelikami. To nie są nasze obowiązki zawodowe. ;)
Ja nie mam monopolu czy praw do tej górki (do żadnej innej też nie) ani do wjazdu na nią modelami.
kokos pisze:
2020-05-28, 10:37
Pomysł wjazdu na Biskupią zrodził się wśród grupy znajomych i nie rościmy sobie praw do imprezy.
Praw żadnych do niej nie ma, bo nie ma umów ani paragrafów. Chodzi tylko i wyłącznie o wzajemny szacunek (do pracy, pomysłów etc.)
kokos pisze:
2020-05-28, 10:37
Miał to być wyjazd naszej grupy. Jednak po informacji o zniesieniu obostrzeń przez rząd, padł na szybko pomysł, aby napisać na forum ogólnopolskim.
A grupa to nie "Szumisie"? Czyli na fejsie wszędzie mowa o misiach, a na forum już tego nie ma. To dziwne i niekonsekwentne. I jak widać na załączonym obrazku powoduje niepotrzebne zamieszanie.
kokos pisze:
2020-05-28, 10:37
Chcieliśmy się spotkać w większym gronie. Niestety nikt z nas nie zdobył się na refleksję, że możemy przez to obrazić pierwotnego organizatora, za co bardzo przepraszam
Nie przepraszaj. Nie ma takiej potrzeby. Tu się nikt nie obraził, bo to nie jest temat do obrażania.
Przy pierwszej wyprawie "na kupę", Koza beztrosko komunikował na fejsie (wprowadzając w pewnym sensie dezinformację), że to misie-szumisie organizują.
I chyba tak mu w głowie zostało, że postanowił kontynuować wątek rok później.
Tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Mogę się oczywiście mylić.
Ale tak jak wspomniałeś, warto czasem pomyśleć przed zrobieniem. Lub zwyczajnie zapytać.

Podsumowując.
Udanej pogody i zabawy.

Awatar użytkownika
Tomy
* PIONIER / AT! *
* PIONIER / AT! *
Posty: 2650
Rejestracja: 2006-06-29, 20:39
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wielka Polska :)
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#7

Post autor: Tomy »

Za wyprawę trzymam kciuki, fajnie, że się dogadaliście. To jest budujące. :OK

P.s.
Pytanie, które odbiega nieco od tematu, ale kim jest Pablo?
Jeśli nick przejął inny użytkownik niż nasz kolega, który odszedł , proponuję może choćby nieco go zmienić a ten zostawić Pablowi na pamiątkę ...
Tak mnie naszło, wybaczcie .

Pawel
Teoretyk
Posty: 1
Rejestracja: 2019-06-05, 13:05
Imię: Paweł

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#8

Post autor: Pawel »

Tomy pisze:
2020-05-29, 22:58
Za wyprawę trzymam kciuki, fajnie, że się dogadaliście. To jest budujące. :OK

P.s.
Pytanie, które odbiega nieco od tematu, ale kim jest Pablo?
Jeśli nick przejął inny użytkownik niż nasz kolega, który odszedł , proponuję może choćby nieco go zmienić a ten zostawić Pablowi na pamiątkę ...
Tak mnie naszło, wybaczcie .
Cześć, Pablo to akurat ja, ale nikt nigdy nie pisze numerków przy nicku. Skoro to taki wielki problem to mogę zmienić nick, tylko na jaki? Imię mogę sobie zostawić, czy też mam je zmienić, bo już wcześniej się ktoś tak nazywał?

Awatar użytkownika
welna79
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4099
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Imię: Stasiu, Staszek
Lokalizacja: Gród Kraka
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#9

Post autor: welna79 »

Tomy, w temacie prezesa, to chyba nie zostałeś dobrze zrozumiany

Awatar użytkownika
Tomy
* PIONIER / AT! *
* PIONIER / AT! *
Posty: 2650
Rejestracja: 2006-06-29, 20:39
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wielka Polska :)
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: II Wyprawa na Biskupią Kopę! 6.06.2020r

#10

Post autor: Tomy »

Może istotnie.... I może wyjaśnię. Pablo, bez żadnych numerków w nazwie, to był nick naszego przyjaciela, który niestety odszedł od nas do krainy wiecznych modelarzy. Był postacią nietuzinkową, stąd moja propozycja, pewnie w niedobrym temacie by ten nick pozostał dla niego, na pamiątkę jego obecności wśród nas..,
Co do zmiany nicka, bądź używania całej nazwy... pozostawiam decyzję zainteresowanemu i może adminom.
To tyle, bez żadnej urazy ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania trialowe...”