Moja strona

Linki do stron, sklepów, filmow ...
Awatar użytkownika
Maciek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11189
Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
Imię: Maciek
Lokalizacja: Pomerania
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#31

Post autor: Maciek »

od siebie dodałbym tylko żeby nie pisać w stylu "mam ochotę zbudować [cos tam]...chciałbym zbudować...marzę o...." i takie tam...nie publikujemy marzeń tylko realne i namacalne projekty :)

Awatar użytkownika
Marcin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 5128
Rejestracja: 2006-11-27, 13:31
Imię: M
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

#32

Post autor: Marcin »

maciek pisze:od siebie dodałbym tylko żeby nie pisać w stylu "mam ochotę zbudować [cos tam]...chciałbym zbudować...marzę o...." i takie tam...nie publikujemy marzeń tylko realne i namacalne projekty :)

wtedy "zaczyna" działać ten link ;)

http://rc-trial.ayz.pl/phpBB/viewtopic.php?t=1555

Twori_tbg
Teoretyk
Posty: 35
Rejestracja: 2007-06-25, 12:35
Imię:
Lokalizacja: Tarnobrzeg

#33

Post autor: Twori_tbg »

LEE pisze:Zabłyśnij na forum w inny sposób np. zabierz się za jakiś model lub planowanie jakiegoś pojazdu. Zanim napiszesz na forum co to będzie zastanów się nad konstrukcją oraz rozwiązaniami technicznymi w przyszłym modelu.
Zanim napiszesz przemyśl to i jeszcze raz przemyśl to.

-zaplanuj
-rozrysuj
-poszukaj w necie zdjęć, planów itd.

Zanim o coś zapytasz poszukaj.
internet jest wielką składnicą :-Oo
Heh, to On Ci zaraz napisze że sprzedaje Bonzera i kupuje Pajero :>> Aha gdzieś tam Samuraju pisałeś że brakuje Ci już "tylko" 350 zł, bo masz 150 zł. Po pierwsze nie wiem czy to jest "tylko" ale to nie moja sprawa. I drugie takie pytanko jak i gdzie Ty zamierzasz zakupić tego legendarnego niemalże już "Pajero"??

Pozdrawiam.

Samuraj
Początkujący
Początkujący
Posty: 308
Rejestracja: 2008-06-25, 15:02
Imię: Rafał
Lokalizacja: Białystok

#34

Post autor: Samuraj »

Twori_tbg pisze: Heh, to On Ci zaraz napisze że sprzedaje Bonzera i kupuje Pajero :>> Aha gdzieś tam Samuraju pisałeś że brakuje Ci już "tylko" 350 zł, bo masz 150 zł. Po pierwsze nie wiem czy to jest "tylko" ale to nie moja sprawa. I drugie takie pytanko jak i gdzie Ty zamierzasz zakupić tego legendarnego niemalże już "Pajero"??

Pozdrawiam.
Nic takiego nie napisze bo już za to dostałem ostrzeżenie. Czytaj uważniej napisałem że wpłynęło mi kolejne 150zł do mojej puli. A pajero mam zamiar zamówić przez kolegę z innego forum z TH.

Twori_tbg
Teoretyk
Posty: 35
Rejestracja: 2007-06-25, 12:35
Imię:
Lokalizacja: Tarnobrzeg

#35

Post autor: Twori_tbg »

Samuraj pisze:.....brakjuje juz tylko 350zl xD

Czytałem bardzo uważnie. Chodzi mi o to że słowo użyte "tylko" przy kwocie 350 zł jest moim zdaniem nie na miejscu. No to powodzenia w zamówieniu, jeśli jest to "kolega" o którym myślę(jeśli forum to rcauto.pl to napewno) to mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że pokrywasz całe koszty przesyłki + prowizja w wysokości bodajże 8%. I do tego 170 dolarów dojdze kolejne min. 50 $ i za to już masz 500 zł a gdzie apka, regulator, pakiet itd. bo przecież Bonzera sprzedajesz RTR. Oki ale Twoja sprawa. I już koniec OT bo to temat przecież o Twojej wypasionej "trialowej stronce".

Pozdr.

Awatar użytkownika
Jafiosz
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1746
Rejestracja: 2007-10-10, 18:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#36

Post autor: Jafiosz »

Twori, pewnie chodzi ci o kolesia o nicku Ziggyy (Zbigniew Bator). Zamawiałem u niego scorpiona, i koleś pobiera 10% całej kwoty dla siebie, a za kuriera zapłaciłem 150zł więc pewnie i za tego pajerka będzie coś koło tej kwoty (jeśli samuraj wybierze kuriera).

Twori_tbg
Teoretyk
Posty: 35
Rejestracja: 2007-06-25, 12:35
Imię:
Lokalizacja: Tarnobrzeg

#37

Post autor: Twori_tbg »

Nie niestety pudło, Ziggyy jest OK. Ale raczej nie ogłasza się na forach. Chodzi mi o kogoś innego kto bierze kasę za wysyłkę od każdego z osobna, a potem i tak zamawia wszystko w jednej paczce :>> . Taka rada zamiast płacić komuś prowizje nawet tą 10 %, to wyrobić sobie do darmowego konta w mBanku, eKarte która działa jak Visa Classic, bo nią w sumie jest i bez problemu można ją zarejestrować w PayPal'u. Doładowujesz i rozładowujesz kartę kiedy chcesz i po co chcesz, kupujesz we wszystkich sklepach na świecie samemu bez pośredników. Koszt bodajże 25 zł rocznie, więc zamiast płacić 10% od kwoty np. 250 zł to już mamy kartę na cały rok. ;)

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Linki ...”