DRAGON CUSTOMS Makieta Garażu RC

Tematy odnośnie budowy modeli, które nie pasują do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vince20DRAGONCUSTOMS
Teoretyk
Posty: 65
Rejestracja: 2016-02-17, 23:22
Imię: Witold

DRAGON CUSTOMS Makieta Garażu RC

#1

Post autor: Vince20DRAGONCUSTOMS »

Tak więc zaczynam budowę makiety garażu dla moich modeli. Potrwa to pewnie długo ze względu na brak czasu oraz ilość detali, które będą przybywać... także będzie powoli, ale do przodu ;)

Oto co mam do tej pory
Załączniki
DSC_0085.JPG
DSC_0084.JPG
DSC_0083.JPG
DSC_0082.JPG
DSC_0081.JPG
DSC_0080.JPG
DSC_0075.JPG
DSC_0074.JPG

Awatar użytkownika
welna79
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4099
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Imię: Stasiu, Staszek
Lokalizacja: Gród Kraka
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: DRAGON CUSTOMS Makieta Garażu RC

#2

Post autor: welna79 »

:VV
To jest to co lubię
Super że przełamałeś temat,może dzięki Tobie powstanie dział garaże na forum :ok

Solidnie się bierzesz za sprawę - spodobał mi się szablon na otwory w równej odległości :OK
Czy ścianki dadzą radę z wytrzymałością i nie będą się "odkształcać" wraz z pojawiającymi się na niej zawieszonymi półkami itp kurzo-łapaczami?
A nie będziesz robił sobie okien i bramy wjazdowej zanim zamontujesz ścianki do pionu?
Ile miejsca i gdzie planujesz poświęcić na makietę? Z tego co się orientuję, to garaż zajmuje miejsca niemal tyle co ciny akwarium w salonie:D

Powodzenia w budowie
i nie zapomnij
Tabliczka warsztat.jpg
pamiętaj twój dom.jpeg
i oczywiście
bezpieczestwo-pracy-w-warsztacie-samochodowym-oprawa-mikka.jpg

:frank
Pozdrawiam
welna79

Awatar użytkownika
Vince20DRAGONCUSTOMS
Teoretyk
Posty: 65
Rejestracja: 2016-02-17, 23:22
Imię: Witold

Re: DRAGON CUSTOMS Makieta Garażu RC

#3

Post autor: Vince20DRAGONCUSTOMS »

Ściany powinny dać spokojnie radę, będą jeszcze łączone aluminiowymi kątownikami. Co do okien i drzwi, nie wiem czy będę wycinał, czy zrobie atrapy, jeszcze tego nie skręcam. Bramy wjazdowe będą na 4 ścianie której nie ma na zdjęciu bo jeszcze jej nie zrobiłem, muszę pokminić jak to zrobić żeby było dobrze... Wymiary wewnątrz są 120x70x60cm, także miejsca troszkę jest. Plan jest taki, że będzie można tego klocka przenosić i zabierać na eventy... dlatego musze zrobić tak żeby był solidny i z waga nie przegiąć, bo sama bryła będzie już ważyć koło 12 kg... głównie dlatego, ze nie mogłem dostacć nic cieńszego i solidnego na podłogę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż - Inne ...”