... zaprawdę powiadam Wam CRAWLER-y powracają

Tematy odnośnie budowy Crawlerów ...
Awatar użytkownika
Krizi
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 3182
Rejestracja: 2009-01-23, 19:24
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Złotniki Kujawskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

#16

Post autor: Krizi »

a mnie zmartwił punkt 5 :( bo po ostatnich zawodach zafundowałem sobie ape z mixerem i przerobiłem tylny most na skrętny i proszę... jaka niespodzianka :00

NO ale wszystko zniosę żeby sobie znowu pojeździć :ok

Eras
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4878
Rejestracja: 2006-06-29, 14:06
Imię: ET
Lokalizacja: Warszawa / Lancaster
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#17

Post autor: Eras »

Ja tylko dodam, że można by tak, zamiast iść w cywyilizowane crawlery pójść w giganty, 2 osie skręte, koła 4.0, i rozstaw osi z 45cm..
Może to przyciągnie ludzi?

Awatar użytkownika
Krizi
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 3182
Rejestracja: 2009-01-23, 19:24
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Złotniki Kujawskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

#18

Post autor: Krizi »

w punkcie 6 Jurka propozycji jest raczej zakamuflowane przesłanie do was chłopaki ze Sportów :D. Was trzech i nas pięciu ;) to już ośmiu :ok :biglol

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#19

Post autor: Bobas »

:> JaFuzz powiem tak, to nie ma być ślepa jazda bo mi na to pozwala model, tylko ma to być wymuszenie u kierowcy "myślenia" wiem "my" trudne słowo. "ślenia" jeszcze trudniejsze, razem z Marcinem startowaliśmy z dwoma odmiennymi modelami ja na R2 on na Enroudach tam gdzie ja nie dawałem rady tam on nadrabiał prędkością, gdzie jego zawodziła technika tam ja zyskałem na umiejętnościach, chcecie to proszę mozecie sobie robić crawlery z silnikami na mostach ale pojedziecie i będziecie klasyfikowani osobno :/ sorki

dążę do tego by zawodnik zaczął kombinować, jaki silnik, jakie przełożenie, jakie mosty, jaka amortyzacja i w końcy myślenie na trasie jak pokonać przeszkodę bez używania wyciągarki czy trapów

co do Crawlerów w USA są podzieleni na parę klas i fajnie tylko że u nich na zawody przyjeżdża jednorazowo 200 zawodników mają ostry przesiew pod wzglendem kar i do finału dociera garstka, my nie jesteśmy w USA a to że chcę REAKTYWOWAĆ tą klasę to tylko po to by koledzy z extreme chcieli pojeździć u nas na ostrzejszym terenie i by mogli się wykazać umiejętnościami

zresztą była droga wolna w sezonie 2010 nikt się nie zainteresował crawlerami, a jak już coś się dzieje to zaraz jakiesz szmery, cóż :>

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#20

Post autor: JaFuzz »

hmm .. przedstawiasz sprawę tak jakby różnica w posiadaniu mostów z silnikami bądź, nie posiadaniu była równoznaczna z myślenie versus niemyślenie... a to nie tak... w 1:1 do dzisiaj nie mam zamontowanej wyciągarki... tylko i wyłącznie dlatego, aby myśleć... a nie na pałę pakować się w błoto, wzrokiem szukając miejsca zaczepienia liny wyciągarki... na kiche chłopaków z extremu ściagać do crawlerów i klasę dostrajać pod ich kątem...taka sama byzydura jak tworzenie oddzielnej klasy truggy, coby chłopcom z scaled nie psuć wyników... odnieśmy to do 1:1... extrem to extrem... crawler to crawler... dwie różne klasy... kompletnie różne rodzaje sprzętów... a w 1:1 lecisz na przeprawę w extremie to nikogo nie obchodzi czy śmigasz serją czy dzikiem przystosowanym do orania... twój wybór, ściśle powiązany z zasobnością twojego portfela :D
a propos trudnych słów to nie wiem gdzie znalazłeś "ślenia"... i nie wiem co masz na myśli.. chciałeś mnie obrazić?? :biglol

kurka... i nie jedź z sezonem 2010 bo jak skończyłem model składać to zostałem sam... i klasy nie było... "BOSIĘZLIKWIDOWAŁA'

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#21

Post autor: JaFuzz »

Eras pisze:Ja tylko dodam, że można by tak, zamiast iść w cywyilizowane crawlery pójść w giganty, 2 osie skręte, koła 4.0, i rozstaw osi z 45cm..
Może to przyciągnie ludzi?
i to jest pomysł... no rulez :D wszystko dozwolone... świeżym moczem lejmy na RTI, rodzaje napędu i silniki na mostach :D ... lub nie... teren zweryfikuje wszystko...




... i na prawa fizyki też lejmy... :<>









:biglol

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#22

Post autor: Bobas »

klasa nie była zlikwidowana tylko ludzie się z nie wykruszyli, ja mam 2 crawlery i w każdej chwili mogę nimi ruszyć

co do "ślenia" to wątek z reklamy

a skoro tak już patrzysz w stronę 1:1 to jakoś jeszcze nie widziałem crawlera który by miał zamontowane dwa silniki, no chyba że na YT jeszcze się nie dopatrzyłem

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#23

Post autor: JaFuzz »

Bobas pisze:(...)nie widziałem crawlera który by miał zamontowane dwa silniki(..)
a widziałeś kogoś w crawlerach 1:1 cobyś pycił na silnikach elektrycznych ?? bo ja tez nie... choć na YT szukałem :D ... idąc tym tropem, masowo przenieśmy RC do spaliniaków... a najlepiej mikro dizli :D... coby było bardziej realnie... oczywiście w odpowiedniej skali pojemności :LOL :LOL :LOL

Przemo
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 7514
Rejestracja: 2008-09-28, 20:45
Imię: Przemo
Lokalizacja: Słubice / Lubuskie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#24

Post autor: Przemo »

JaFuzz pisze: kurka... i nie jedź z sezonem 2010 bo jak skończyłem model składać to zostałem sam... i klasy nie było... "BOSIĘZLIKWIDOWAŁA'
klasa była tylko chętnych do startów nie było :D trzeba było wystartować w sezonie 2010 :D wszystkie zawody i generalkę na pierwszym miejscu byś ukończył :hehe

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#25

Post autor: JaFuzz »

:<> a ja goooooopi myślał że zlikwidowana :D

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#26

Post autor: Bobas »

wiesz zróbmy tak wpier wystartuj w jakich kolwiek zawodach, a później rozpatrzymy Twoje petycje bo jak narazie minęły dwa sezony a Ciebie nie było na ani jednej imprezie, a chodzi mi tu o udział czynny a nie bierny

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#27

Post autor: JaFuzz »

:LOL toś pojechał :D widzę ze argumenta sie skończyły... :biglol odnośnie udziału czynnego i biernego to zawsze jest zaplecze techniczne :D grupa wsparcia :party

Przemo
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 7514
Rejestracja: 2008-09-28, 20:45
Imię: Przemo
Lokalizacja: Słubice / Lubuskie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#28

Post autor: Przemo »

Bobas pisze:wiesz zróbmy tak wpier wystartuj w jakich kolwiek zawodach, a później rozpatrzymy Twoje petycje bo jak narazie minęły dwa sezony a Ciebie nie było na ani jednej imprezie, a chodzi mi tu o udział czynny a nie bierny
w skrócie :D nieobecni na zawodach głosu nie mają ;)

Bandzior

#29

Post autor: Bandzior »

bez kitu te reg. łamią kręgosłup i odechciewa się i robic i startować ... na szczęście 2 lata jestem świadkiem i jakoś sie przyzwyczaiłem :ok drugi raz chyba bym nie dał rady się wdrożyć w klimat "tworzenia, klas/regulaminów" nawet jako obserwator i chyba zwlaszcza jako obserwator :hehe

i się dziwic, że bez bro czlowiek nie zasnie spokojnym głębokim snem :wall :VV

Panowie, powodzenia - będzie tylko dobrze ;)

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#30

Post autor: Bobas »

Bandzior pisze:... powodzenia - będzie tylko dobrze ;)
Grzesiu w to akurat nie wątpię :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż - Crawler ...”