- rozbiórka podwozia, wymiana łożysk i przesmarowanie całości,
- lekkie dociążenie kół (po 35g)
- zwiększenie rozstawu osi
- wymiana wału napędowego na traxxasowy (dłuższy) i przewiercenie osi przy moście i "skrzyni".
- przeróbka linków tylnego zawieszenia (rurka+pręt m3), dolne linki wyginane dla lepszego prześwitu.
- montaż oświetlenia - jakiś moduł do driftwozów
- wykonanie "bezśrubkowego" mocowania karoserii do podwozia
Dużo zabawy było z dopasowaniem rozstawu osi do karoserii (praca linków), kilka razy zmieniałem wielkość opon, w końcu zostały te chińczyki o średnicy 92 mm.
W planach jest dalsze dopieszczanie modelu - wnętrze, zderzaki, płyta pod przedni zderzak i jakieś malowanko na koniec.
Na razie wyszło coś takiego:








