Chevrolet K5 axial scx10
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: Chevrolet K5 axial scx10
Nie wiem jak tam u Was w centrum

Nie wiem jak tam u Was w centrum