Forumowa brać już była informowana o historii tego modelu. Karoseria rc4wd dojechała po Mikołaju, w całości i świetnie zapakowana. Twardy plastik, dobrze wykonany, robi wrażenie i chyba jest to bardzo solidna buda. Podwozie tym razem to poczciwy axial SCX10.1.
Właśnie skończyłem montaż budy na to podwozie, obniżyłem tylne amory by wnętrze paki miało dość miejsca, skróciłem linki zawieszenia do 287 mm. Zderzaki w wewnętrznej części posiadają kołki montażowe pasujące do mocowań fabrycznych axiala więc

to pozwoliło skrócić czas montażu i dopasowania wysokości budy na ramie, zaś sama wysokość '' ustaliła się '' niemalże automatycznie. Koła w tej chwili to średnica poniżej 100mm.
Przed chwilą zrobiłem już pierwszy test drogowy ( garażowy ) model jeździ, skręca i hamuje

.
Przeznaczenie - wyłącznie ciężki teren

.