Chevrolet K5 axial scx10
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: Chevrolet K5 axial scx10
Pora roku pod kątem wzrostu perzu jeszcze łaskawa
więc na kilka tygodni taki '' stan toru '' powinien pozostać 
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: Chevrolet K5 axial scx10
Dzięki za miłe słowa i oceny pracy. W Chevrolecie też zmiany, chyba na dłuższą chwilę zostaną opony Falken Wild Peak 1.55. Genialna mieszanka oraz bieżnik w połączeniu z odpowiednim offsetem felgi tak prezentuje się na Chevym
.
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: Chevrolet K5 axial scx10
Wojtku, pewnie, albo raczej to Ty powinieneś najlepiej pamiętać
PS; do nakrętek użyłem podkładek alu
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: Chevrolet K5 axial scx10
Wakacje bez roweru 
Pomimo kilku modeli do dyspozycji w garażu, chętnie wracam do Chevyego, zwrotny, trochę kiwaczek - przechyły, przechyły
- cały czas daje frajdę z zabawy 
Pomimo kilku modeli do dyspozycji w garażu, chętnie wracam do Chevyego, zwrotny, trochę kiwaczek - przechyły, przechyły


