Wypadało by założyć nowy garaż bo trochę pracy mam już wykonane, a konstruktywna krytyka zawsze jest budująca
Zamarzyło mi się zbudować Hummera H1 w wersji 4 door wagon. Podwozie zaadoptowane z jakiegoś modelu absimy buggy, rozciągnięte i zwężone pod wymiary skali 1:10. Dyfry zblokowane klejem na gorąco
Zawieszenie pracuje i jest zbliżone do ori zawiasu Hummera.
Nad napędem się jeszcze nie zastanawiałem, prawdopodobnie będzie HW1080 plus jakiś silniczek tak żeby prędkość i moment dopasować.
Karoseria.....i tu jest najlepsza część. Będą ją sam tworzyć z hipsu wzorując się w miarę możliwości na blueprintach i zdjęciach.
Poniżej kilka fotek z dotychczasowych prac.
Pozdrawiam



