1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
- zotornik
- Dinożarł / AT!

- Posty: 13537
- Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
- Imię: Wojtek
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował : 22 razy
- Otrzymał podziękowań: 161 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
Homologacja na reflektory jest?Jakoob pisze: ↑2023-01-04, 22:02W między czasie zdałem sobie sprawę że przecież nie mam kpl. oświetlenia. Ale jak to bywa u braci modelarskiejdostałem info. że lampy przednie są już do odbioru i jeśli potrzeba czegoś jeszcze to mam pisać. Jestem miło zaskoczony
, teraz Hilux będzie '' widział '' i oświetlał sobie drogę
. Do tego lokalne blachy wjadą jak opłacę ubezpieczenie
![]()
PS; dzięki Rasalojestem zobowiązany.
Aaa, pomysł z klamkami super, idealnie powinno to wyjść![]()
Bo jak tuningowe, to będą kłopoty
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
H4 '' psze pana ''zotornik pisze: ↑2023-01-15, 22:37Homologacja na reflektory jest?Jakoob pisze: ↑2023-01-04, 22:02W między czasie zdałem sobie sprawę że przecież nie mam kpl. oświetlenia. Ale jak to bywa u braci modelarskiejdostałem info. że lampy przednie są już do odbioru i jeśli potrzeba czegoś jeszcze to mam pisać. Jestem miło zaskoczony
, teraz Hilux będzie '' widział '' i oświetlał sobie drogę
. Do tego lokalne blachy wjadą jak opłacę ubezpieczenie
![]()
PS; dzięki Rasalojestem zobowiązany.
Aaa, pomysł z klamkami super, idealnie powinno to wyjść![]()
Bo jak tuningowe, to będą kłopoty![]()
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
Przekażę bratu - to jego robota, lakier '' przypadkiem '' rozlał się na karoserię Toyoty. Miało być testowe polerowanie, wosk i ....kwarc, ale zabieram szybko budę z warsztatu lakierniczego i montuję na podwozie bo w końcu to bryka w teren a nie do szafy
.
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
Stachu, nawet przed chwilą rozmawiałem z bratem o '' standardzie zabawy '' . Rama przełajowa więc w błoto jak nic pójdzie a ona wymuskana do maksa możliwości ludzkiego oka i materiału. Buda zostaje na polerkę i jakiś kwarc, tak do testów tylko
Czy to też było by bez sensu?
- welna79
- Znawca / AT!

- Posty: 4124
- Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
- Imię: Stasiu, Staszek
- Lokalizacja: Gród Kraka
- Podziękował : 24 razy
- Otrzymał podziękowań: 32 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
Już myślałem że to prawdziwy model i garaż modelarski 🫣
Nie ma co, następny garaż robię na błysk - na taki wzór

Nie ma co, następny garaż robię na błysk - na taki wzór

