1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
Czas na zimowe ogumienie. Zmienił się tez offset, jest węziej o jakies 3 mm na stronę

- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
To teraz jeszcze:
- klameczki
- trochę utwardzić trzeba zawias bo buja na wybojach
- lampki, lampeczki to drobiazg ale trzeba zrobić
- drobiazgi jakiś szpej na pakę
podziękował za budującą krytykę.
- klameczki
- trochę utwardzić trzeba zawias bo buja na wybojach
- lampki, lampeczki to drobiazg ale trzeba zrobić
- drobiazgi jakiś szpej na pakę
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
Jednak pracuję nad tymi alu-felgami które były w toyce, planuję zmienić offset, na tą chwilę jest już 2mm na minusie czyli na Naszą korzyść
- Jakoob
- YOTA Maniak / AT

- Posty: 2711
- Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
- Imię: pije Kuba do Jakuba
- Lokalizacja: WPR
- Podziękował : 23 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: 1981 gen1 Toyota Hilux Crew Cab 4door 4x4
Taa, troszkę wystają, ale, jak już będzie decyzja odnośnie kół to może się udydoli to co wystaje
Model poszedł jakieś pół centymetra w dół



