Jeep YJ RcModelex
- Radek
- Dinożarł / AT!

- Posty: 11604
- Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
- Imię: noname
- Lokalizacja: WOT
- Podziękował : 26 razy
- Otrzymał podziękowań: 62 razy
Re: Jeep YJ RcModelex
Bardzo dobry pomysł
W każdym modelu staram się robić bez szyb w przednich drzwiach.
- FREEDOM83
- Teoretyk
- Posty: 262
- Rejestracja: 2022-12-13, 10:07
- Imię: Alberto
- Lokalizacja: Spain
- Podziękował : 2 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
Re: Jeep YJ RcModelex
Dalej na południe... miejsce gdzie mieszkam nazywa się Vitoria-Gasteiz, a nas nazywają Syberia-Gasteiz, bo zawsze jest zimno
Tak czy inaczej, to pierwszy rok od 41 lat, w którym nawet w tym roku nie widziałem śniegu zimą.
