FREEDOM83 H10 Optic
- FREEDOM83
- Teoretyk
- Posty: 262
- Rejestracja: 2022-12-13, 10:07
- Imię: Alberto
- Lokalizacja: Spain
- Podziękował : 2 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
Re: FREEDOM83 H10 Optic
Produktywny poranek, skrzynia biegów z zamontowanym overdrivem i śrubą symulującą dźwignię zmiany biegów
Następnie linki, zrobiłem podporę ze starym przegubem, abym mógł szybciej i bez cierpienia wkręcić przeguby kulowe hahaha i wszystko jest umieszczone w podporze tranny
Ja zamontowałem również amortyzatory z 650w z przodu i 900w z tyłu, i poczyniłem pewne postępy w kwestii lakieru i karoserii
i do tej pory cała praca niedzielna
Następnie linki, zrobiłem podporę ze starym przegubem, abym mógł szybciej i bez cierpienia wkręcić przeguby kulowe hahaha i wszystko jest umieszczone w podporze tranny
Ja zamontowałem również amortyzatory z 650w z przodu i 900w z tyłu, i poczyniłem pewne postępy w kwestii lakieru i karoserii
i do tej pory cała praca niedzielna
- FREEDOM83
- Teoretyk
- Posty: 262
- Rejestracja: 2022-12-13, 10:07
- Imię: Alberto
- Lokalizacja: Spain
- Podziękował : 2 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
Re: FREEDOM83 H10 Optic
Ostatecznie zamontowałem tylko wsporniki łożysk, trzeci aluminiowy element zostawił trochę luzu i nie obracał się tak płynnie.
- FREEDOM83
- Teoretyk
- Posty: 262
- Rejestracja: 2022-12-13, 10:07
- Imię: Alberto
- Lokalizacja: Spain
- Podziękował : 2 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 razy
Re: FREEDOM83 H10 Optic
Aby zapobiec lekkiemu przesuwaniu się drążków kierowniczych, a tym samym zapobiec ich uderzeniu w obudowę osi i zablokowaniu, niektóre pierścienie uszczelniające w kulkach drążków i problemy rozwiązane
- zotornik
- Dinożarł / AT!

- Posty: 13537
- Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
- Imię: Wojtek
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował : 22 razy
- Otrzymał podziękowań: 161 razy
Re: FREEDOM83 H10 Optic
Ciekawy patent z tą blokadą kulek.
Ten typ modeli, to nie mój ogródek, ale garaż ciekawie się ogląda

