Mitsubishi Pajero cabrio

Tematy odnośnie budowy naszych modeli klasy Scaled...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gorg
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 2122
Rejestracja: 2008-09-24, 17:28
Imię: Robert
Lokalizacja: Rogoźnik
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Mitsubishi Pajero cabrio

#1

Post autor: Gorg »

Specyfikacja:
1. Podwozie praktycznie całe MST CMX
2. Silnik szczotkowy LRP Crawler Special 3
3. Karoseria Tamiya
4. Opony RC4WD Mud Thrashers 1.9"
5. Felgi aliexpress
Dawno temu od przyjaciela Gutka dostałem karoserie. Powiedział: „Wiem że kiedyś zbudujesz cos na niej”.
Karoseria była mocno zdezelowana, popodcinana i uszkodzona. Długo myślałem jak ją zbudować.
W końcu zdecydowałem się na zrobienie wersji cabrio ze względu na uszkodzenia dachu. Ponieważ nadkola były mocno powycinane pod dużo większe koła usunąłem je i zaprojektowałem z druku3D nowe. Zderzaki i deska rozdzielcza to również elementy drukowane.
Tylne światła zostały wycięte elementy plastikowe i wklejone elementy drukowane.
I tak powstał model przygotowany do rozpoczęcia starów w sezonie 2025 Zawodów o Puchar Śląska
Załączniki
IMG_6846.jpg
IMG_6843.jpg
IMG_6841.jpg
IMG_6838.jpg
IMG_6836.jpg
IMG_6835.jpg

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6984
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: Mitsubishi Pajero cabrio

#2

Post autor: jaruso »

:OK
Udało Ci się uratować tą karoserię.
Ps. Fajny garaż w tle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż - Scaled ...”