ZajączekPostrachLasu pisze:Wygląda bardzo realistycznie,
gdyby nie ten liść przed przednim kołem to trudno stwierdzić czy prawdziwy czy też zabawka.
choć w jakimś takim programie do zdjęć

ZajączekPostrachLasu pisze:Wygląda bardzo realistycznie,
gdyby nie ten liść przed przednim kołem to trudno stwierdzić czy prawdziwy czy też zabawka.

Jakoś tak mnie to miejsce zauroczyło, a że świeże listki zawisły wszędzie to i aparat zwariowałzotornik pisze:No właśnie!jakoobcycles pisze:... zieleni się wszystko ... "
Coś ty w tą zieleń tak poleciał?


Staszku, no piękny!! A szmatę chyba zrobię do swojego zamiast skorupy, fajnie wygląda! Po prostu PKP i avatar Radkawelna79 pisze:![]()
A już myślałem że narzutą zastąpiłeś skorupę pakę pokrywającą i przy okazji chciałem Cię pochwalić za zmianę felg na plus
He he
jaki wielki bliźniak na lekkich szczudłach



Koleś przy Yocie ma wzrost Arnolda, coś koło 188 cmBandzior pisze:ooo i przy otworach zmniejszonych nadkoli ideolo dla mniea kolunio przy hiluxie wygląda i tak mały
i jest ten stylowy lift.
ps super model, extra dopracowany

Przez Bandiego to i mi się udzieliło:) Oj fajne są te Wasze Toyoty.jakoobcycles pisze:Przez Bandiego zrobiłem sesję Hiluxa wcześniej na maluszkach, u mnie są nadkola seryjne, zmieniony został tylko element pod przednim zderzakiem na aluminiowy. Pan w różnych pozycjach, do wyboru. Modelik na wąskich mostach RC channel.

Znalazłem na strychu trochę rzeczyBemarcin pisze:Przez Bandiego to i mi się udzieliło:) Oj fajne są te Wasze Toyoty.jakoobcycles pisze:Przez Bandiego zrobiłem sesję Hiluxa wcześniej na maluszkach, u mnie są nadkola seryjne, zmieniony został tylko element pod przednim zderzakiem na aluminiowy. Pan w różnych pozycjach, do wyboru. Modelik na wąskich mostach RC channel.

jakoobcycles pisze:Znalazłem na strychu trochę rzeczyBemarcin pisze:Przez Bandiego to i mi się udzieliło:) Oj fajne są te Wasze Toyoty.jakoobcycles pisze:Przez Bandiego zrobiłem sesję Hiluxa wcześniej na maluszkach, u mnie są nadkola seryjne, zmieniony został tylko element pod przednim zderzakiem na aluminiowy. Pan w różnych pozycjach, do wyboru. Modelik na wąskich mostach RC channel.
- jest kpl. buda z grilem, lampami, znaczkami toyotki itd, brakuje tylko paki i buduję kolejnego hiluxa, a i tak chodził mi po głowie