- poprawiam rod endy bo obecne maja ogromny luz i przedni most przez to też ma luz i rusza się okropnie
- muszę popracować nad mocowaniem popychacza skrętu, krótka część od serwa mocno dotyka dolnej, łączącej oba koła, warto to zrobić
- silnik, tu będę prosił o pomoc znawców Out runnerów - model jest jak dla mnie zbyt szybki a na silnik szczotkowy troszkę mało tam miejsca pod maską, co zrobić, jak sprawdzić jaki tam jest zamontowany silnik, jest on w tej chwili wytarty z naklejek i nie widać jaką ma moc i co to jest
- czeka mnie przeniesienie i uporządkowanie elektroniki, miejsce na pakiet jest w połowie karoserii ale regiel nie mieści się pod maskę
- chciał bym, koniecznie
- w planach jest kierowca - podobno czeka niezły jegomość :ok
Na tą chwilę tyle w skrócie, model jeździ, skręca, przyspiesza, hamuje, na wypad w teren nie było czasu ani odwagi, lepsze zdjęcia zrobię jak tylko będzie czas. Model jest długi i wąski, przód wygląda świetnie, aha, zostaje jeszcze ustalenie wysokości tylnej zabudowy bo jest troszkę za nisko.
Toyota LJ79 produkcja Dexx.
- silnik out runner
- serwo Hitec
- mosty - Staszek wie bo ja z tego wszystkiego zapomniałem, z wrażenia bardziej
- tylne zawieszenie na resorach
- przednie zawieszenie 4 link
- zderzak przedni stalowy
- felgi stalowe 1,55
- opony rock crusher 1,55
Taki to kanciak Toyotki :W




