U-406 ,,BANDIT"

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#151

Post autor: Maxim »

Pablo pisze:
MC-Maxim pisze:Tu na focie tak nie wystaja, ale jak Cie to wali to przeciez obojetne.
Hehehe na tej focie dwóch mogów nie wystają???[url=http://img108.imageshack.us/img108/3729/rockcrawler2rh1.th.jpg]Obrazek[/URL]
-w/g mnie są całkiem poza budą.Bo mają zdjęte nadkola
U mnie 1/3 jest schowana.
[url=http://img230.imageshack.us/img230/1841/unigiger2xg0.th.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://img114.imageshack.us/img114/6724/unigiger1lp0.th.jpg]Obrazek[/URL]
Tzn najlepiej popatrzec na wewnetrzną odleglosci koła od koła. Zobacz jak to wyglada na tych 1:1 a jak u Ciebie. Bankowo jest znacznie szerzej. Ale moze po zamontowanie nie bedzie az tak szeroko jak ustawiles. Zreszta .... i tak Cie to wali hehe, wiec olewka.

Awatar użytkownika
klima
! BaN !
! BaN !
Posty: 355
Rejestracja: 2006-06-29, 10:07
Imię:
Lokalizacja: Kraków

#152

Post autor: klima »

Tzn najlepiej popatrzec na wewnetrzną odleglosci koła od koła. Zobacz jak to wyglada na tych 1:1 a jak u Ciebie. Bankowo jest znacznie szerzej. Ale moze
Eh Max rok temu za takie moje wypowiedzi bardzo na mnie "wsiadaliscie"

Ale teraz to rozumiem ze koledzy doszli do etapu redukcyjnosci

fajnie :W

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#153

Post autor: Maxim »

Z tego co pamietam, ostatnio Pablo wlasnie nie chcial zeby kola wystawaly za karoserie. Osobiscie tez podobala mi sie wersja, gdzie kola byly schowane. Jezeli ma to bys wersja extreem to ok. Tylko wyrazilem swoją opininie, ze bardziej podobal mi sie w poprzedniej edycji.

Awatar użytkownika
redin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3795
Rejestracja: 2007-02-01, 15:57
Imię: Kamil
Lokalizacja: Czeladź
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#154

Post autor: redin »

to co ma Pablo zrobic? poszerzyć karoserie ? mosty zwęzić(nie wiem jak)?
to nie realne ;]
teraz wygląda super i bedzie jeździć super :D

Awatar użytkownika
Destroyer667
Początkujący
Początkujący
Posty: 1224
Rejestracja: 2006-09-24, 15:48
Imię:
Lokalizacja: Biała Podlaska

#155

Post autor: Destroyer667 »

PLATE pisze:go go power rangers :yay

Po rusku.. - paszli paszli strażniki mocy..


no ale racja.. mog bedzie jak ta lala

Pablo

#156

Post autor: Pablo »

MC-Maxim pisze:
Pablo pisze:
MC-Maxim pisze:Tu na focie tak nie wystaja, ale jak Cie to wali to przeciez obojetne.
Hehehe na tej focie dwóch mogów nie wystają???[url=http://img108.imageshack.us/img108/3729/rockcrawler2rh1.th.jpg]Obrazek[/URL]
-w/g mnie są całkiem poza budą.Bo mają zdjęte nadkola
U mnie 1/3 jest schowana.
[url=http://img230.imageshack.us/img230/1841/unigiger2xg0.th.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://img114.imageshack.us/img114/6724/unigiger1lp0.th.jpg]Obrazek[/URL]
Tzn najlepiej popatrzec na wewnetrzną odleglosci koła od koła. Zobacz jak to wyglada na tych 1:1 a jak u Ciebie. Bankowo jest znacznie szerzej. Ale moze po zamontowanie nie bedzie az tak szeroko jak ustawiles. Zreszta .... i tak Cie to wali hehe, wiec olewka.
Nie odwracaj kota ogonem,dyskusje sprowokowałeś ponieważ powiedziałeś cyt.,,że koła wystają poza karoserie" bardziej niż na fotkach tych dwóch mogów.Co jest bzdurą i mała dziewczynka by zauważyła że u mnie mniej wystają.Mam dwa razy szersze koła niż tamte mogi i buda jest zdecydowanie niżej co wypacza nieco porównanie.I jak już chcesz być taki dokładny to zacznij od swojej TATRY :D bo też masz koła dwa razy szersze i gołym okiem widać duże różnice w odniesieniu do 1:1
ObrazekObrazek
Dodam jeszcze że nie wykluczone,że obetnę swoje nadkola całkiem.Dlatego że teraz czas na nieco brutalniejsza maszynę.Grzeczną cywilną wersję mam już za sobą i wiem,że była super.Ale nie lubię tkwić w miejscu.Taka już moja natura.
Nie wdawałbym się w ogóle w dyskusję ale nie lubię jak mi ktoś kit wciska na zasadzie złośliwości.I jeszcze jedno.Szerokość między moimi kołami wynosi tyle co odległość między zewnętrzną częścią ramki świateł przednich a w tych mogach jest szerzej :LOLNie wpomnę o tym ,że to zupełnie inny typ Unimoga

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#157

Post autor: Maxim »

Po pierwsze nie rozmawiamy tu o Tatrze tylko o Mogu. Kola mam szersze ale nie wystaja za karoserie.

Wracajac do Twojego modelu, nie wcisniesz mi ciemnoty, ze kola sa tak samo rozstawione jak w tych na focie 1:1. Widze to golym okiem. Chyba, ze na tej focie 1:1 zle to widac, w co watpie. Nie zmienia to jednak faktu, ze tak czy siak dla mnie kola sa za szeroko rozstawione, i traktuj sobie to jak chcesz ... jako docinke, nie docinke, wali mnie to jak sie to teraz mowi :D Poprostu dla mnie to tak wyglada i tyle.

Awatar użytkownika
redin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3795
Rejestracja: 2007-02-01, 15:57
Imię: Kamil
Lokalizacja: Czeladź
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#158

Post autor: redin »

MC-Maxim pisze:Po pierwsze nie rozmawiamy tu o Tatrze tylko o Mogu. Kola mam szersze ale nie wystaja za karoserie.

Wracajac do Twojego modelu, nie wcisniesz mi ciemnoty, ze kola sa tak samo rozstawione jak w tych na focie 1:1. Widze to golym okiem. Chyba, ze na tej focie 1:1 zle to widac, w co watpie. Nie zmienia to jednak faktu, ze tak czy siak dla mnie kola sa za szeroko rozstawione, i traktuj sobie to jak chcesz ... jako docinke, nie docinke, wali mnie to jak sie to teraz mowi :D Poprostu dla mnie to tak wyglada i tyle.
na fotce 1:1 moga koła wystają za karoserie, Pablo ma troche szersze opony w stosunku do tej akurat fotki 1:1, co do tatry to hmm... widać róznice :P Twojej tatry koła powinny być o połowe węższe ;) Jakby nie patrzeć pół szerokości tatry zajmują koła ;) a w prawdziwej nawet nie 1/3

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#159

Post autor: Maxim »

No ale tutaj chyba oceniamy Moga. Doskonale wiem ze kola w tatrze są w ch... za szerokie :) Ale to nie wprowadza zakazu komentowania. Mowie ze dla mnie jest za szeroki, podobal mi sie wczesnej bardziej ... no i co z tego do chu^% fafla ???? OAA

Pablo

#160

Post autor: Pablo »

MC-Maxim pisze:Po pierwsze nie rozmawiamy tu o Tatrze tylko o Mogu. Kola mam szersze ale nie wystaja za karoserie.
A ty dalej jak zaklęty.Wiem,że wystają,każdy widzi że wystają i nikt tego nie kwestionuje.I jak uwalę nadkola to będą jeszcze bardziej wystawać. :D

PLATE
Początkujący
Początkujący
Posty: 481
Rejestracja: 2007-04-22, 11:26
Imię:
Lokalizacja: Zabrze/Königshütte

#161

Post autor: PLATE »

jak wiadomo co Pablo napisał wcześniej ma być to ExUNIMOG inie ma o czym dyskutować :p :LOL :LOL

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#162

Post autor: Maxim »

Pablo pisze:
MC-Maxim pisze:Po pierwsze nie rozmawiamy tu o Tatrze tylko o Mogu. Kola mam szersze ale nie wystaja za karoserie.
A ty dalej jak zaklęty.Wiem,że wystają,każdy widzi że wystają i nikt tego nie kwestionuje.I jak uwalę nadkola to będą jeszcze bardziej wystawać. :D
No z pewnoscia tak ...

Plate : Ja nie dyskutuje. Tylko wyrazilem swoja opinie. Mysle ze nie ma sensu dalej tego drazyc bo co to ma za sens ?

Pablo

#163

Post autor: Pablo »

Mam nadzieję że w odróżnieniu od wersji cywilnej będzie tak popindalał po skałach

Awatar użytkownika
Jafiosz
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1746
Rejestracja: 2007-10-10, 18:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#164

Post autor: Jafiosz »

Według mnie fajnie to wygląda i w terenie mog lepiej będzie dawał rade. I mi się wydaje że oponki wystają tylko dlatego że są szersze od poprzednich.

Awatar użytkownika
Tomek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2380
Rejestracja: 2006-11-10, 10:43
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#165

Post autor: Tomek »

Pablo nie wiem czy inni zauważyli ale oponki trochę wystają poza budę, może byś to jakoś poprawił mosty podciął czy co:? ;)

A tak generalnie to rewelka :OK

Zablokowany

Wróć do „Trucki 4x4...”