czayo pisze:Leń
MAN F2000 8x8 by Pixel
- RockyRider
- Adept / AT!

- Posty: 479
- Rejestracja: 2016-07-15, 23:06
- Imię: Dawid
- Lokalizacja: Katowice
- Podziękował : 1 razy
Re: MAN F2000 8x8 by Pixel
ha ha ha, wkretarke se weźPixel pisze:Bry po malutkiej przerwie![]()
Ewidentnie prace przy wkręcaniu robaczków do felg i nakrętek spowolniły :decha Dzisiaj postanowiłem trochę podgonić ale zrobiłem tylko dwa koła, bo na więcej nie miałem już sił ani cierpliwości... Zostały mi jeszcze 3 kołaDo Wilgi może zdążę...
PS: niby 8x8 a wydaje mi się, jakbym kręcił 16x16
- Pixel
- Wtajemniczony / AT!

- Posty: 2688
- Rejestracja: 2015-09-26, 13:46
- Imię: Bartek
- Lokalizacja: okolice Łodzi
- Podziękował : 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 10 razy
Re: MAN F2000 8x8 by Pixel
Do Wilgi coraz bliżej a ja dalej połowy felg nie mam przekręconych...
Może chciałby ktoś dostać do przekręcenia? 
- Pixel
- Wtajemniczony / AT!

- Posty: 2688
- Rejestracja: 2015-09-26, 13:46
- Imię: Bartek
- Lokalizacja: okolice Łodzi
- Podziękował : 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 10 razy
Re: MAN F2000 8x8 by Pixel
Pochwalę się.. a co
skończyłem wkręcać śrubki w felgi
a i Orzeł też dzisiaj mi naprawił szybę, drzwi i bandy po ostatnich moich wojażach terenowych 
Teraz jestem gotowy na sezon.
PS: foty kiedyś wstawię, jak zrobię...
Teraz jestem gotowy na sezon.
PS: foty kiedyś wstawię, jak zrobię...
- Matys
- Adept / AT!

- Posty: 390
- Rejestracja: 2017-08-27, 21:33
- Imię: Marcin
- Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Re: MAN F2000 8x8 by Pixel
ale Baję naprawiłeś, a moja jeszcze w proszku... Też muszę zagęścić ruchy i ogarnąć któryś model :decha
- welna79
- Znawca / AT!

- Posty: 4124
- Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
- Imię: Stasiu, Staszek
- Lokalizacja: Gród Kraka
- Podziękował : 24 razy
- Otrzymał podziękowań: 32 razy
Re: MAN F2000 8x8 by Pixel
Skończ eSeSa....najmniej do roboty [emoji16][emoji38]Matys pisze:ale Baję naprawiłeś, a moja jeszcze w proszku... Też muszę zagęścić ruchy i ogarnąć któryś model :decha
Wysłane z mojego LM-Q610.FG przy użyciu Tapatalka
- Pixel
- Wtajemniczony / AT!

- Posty: 2688
- Rejestracja: 2015-09-26, 13:46
- Imię: Bartek
- Lokalizacja: okolice Łodzi
- Podziękował : 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 10 razy
Re: MAN F2000 8x8 by Pixel
Jak się zrobi ładnie to trzeba się spotkać gdzieś "na petrolach"Matys pisze:ale Baję naprawiłeś, a moja jeszcze w proszku... Też muszę zagęścić ruchy i ogarnąć któryś model :decha
- Matys
- Adept / AT!

- Posty: 390
- Rejestracja: 2017-08-27, 21:33
- Imię: Marcin
- Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Re: MAN F2000 8x8 by Pixel
Pixel pisze:Jak się zrobi ładnie to trzeba się spotkać gdzieś "na petrolach"Matys pisze:ale Baję naprawiłeś, a moja jeszcze w proszku... Też muszę zagęścić ruchy i ogarnąć któryś model :decha
- Pixel
- Wtajemniczony / AT!

- Posty: 2688
- Rejestracja: 2015-09-26, 13:46
- Imię: Bartek
- Lokalizacja: okolice Łodzi
- Podziękował : 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 10 razy

