Galeria by Radek

Zdjęcia naszych modeli, oraz fotki "z akcji" ...
Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11604
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Galeria by Radek

#76

Post autor: Radek »

RC-Nennox pisze:
2021-07-04, 23:41
Jak to "nie WSW"??
A moja toyotka to nie godna zdjęć?

Kuba, na grupie Paweł pokazał wiecej zdjęć. :)
Żarcik pewnie że z WSW :D :OK
(buźkę wcięło)
Twoja Toyka? No cholera, no niemam foty, ale za to jeździła jak z klasy co najmniej sport :OK

Awatar użytkownika
RC-Nennox
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2569
Rejestracja: 2013-11-17, 14:55
Imię: Błażej
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Galeria by Radek

#77

Post autor: RC-Nennox »

Radek pisze:
2021-07-05, 07:01
RC-Nennox pisze:
2021-07-04, 23:41
Jak to "nie WSW"??
A moja toyotka to nie godna zdjęć?

Kuba, na grupie Paweł pokazał wiecej zdjęć. :)
Żarcik pewnie że z WSW :D :OK
(buźkę wcięło)
Twoja Toyka? No cholera, no niemam foty, ale za to jeździła jak z klasy co najmniej sport :OK
:piwko :hehe :biglol
Oj tak jeździ zupełnie nie jak MST. :)

Awatar użytkownika
Jakoob
YOTA Maniak / AT
YOTA Maniak / AT
Posty: 2711
Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Galeria by Radek

#78

Post autor: Jakoob »

:radekface

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11604
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Galeria by Radek

#79

Post autor: Radek »

Wczoraj się wybrałem na "Mazowieckie Zmagania Modeli Przeprawowych"
https://www.facebook.com/mazowieckiezmaganiamp
Na razie są tylko dwie klasy: Sport i Extreme, więc Kamazem tylko obserwowałem.
W przyszłym miesiącu postaram się wystartować w klasie Sport.
Załączniki
WhatsApp Image 2023-04-24 at 10.53.02.jpg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.39.jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.39 (1).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.40.jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.40 (1).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.40 (4).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.41.jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.41 (1).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.41 (2).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.41 (3).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.42.jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.42 (1).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.42 (2).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.43.jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.43 (1).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.43 (2).jpeg
WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.30.44.jpeg

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2794
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Galeria by Radek

#80

Post autor: ges »

Fajnie. :OK

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11604
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Galeria by Radek

#81

Post autor: Radek »

Toyka wcale nie jest taka duża jak myślałem.
Przygotowane na dzisiejsze spotkanie :D
Znowu sobie pojeżdżę :D
Załączniki
IMG-20240630-WA0000.jpg
IMG-20240630-WA0001.jpg

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11604
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Galeria by Radek

#82

Post autor: Radek »

Fotki z dzisiejszego WSW, fajne było :zapo
Załączniki
17197747151706.jpg
17197745756174.jpg
17197745756083.jpg
17197745751356.jpg
17197745751457.jpg
17197745751578.jpg
17197745751959.jpg
17197745752020.jpg
17197745752081.jpg
17197745752152.jpg
17197745752253.jpg
17197745753204.jpg
17197745753475.jpg
17197745753626.jpg
17197745754227.jpg
17197745755158.jpg
17197745755219.jpg
17197745755280.jpg

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11604
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Galeria by Radek

#83

Post autor: Radek »

Z dzisiejszego spotkania :OO
Załączniki
17221739214907.jpg
17221739214846.jpg
17221739214775.jpg
17221739214694.jpg
17221739214633.jpg
17221739213642.jpg
17221739213551.jpg
17221739213190.jpg

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6984
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: Galeria by Radek

#84

Post autor: jaruso »

:OK

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11604
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Galeria by Radek

#85

Post autor: Radek »

Mazowieckie Zmagania Modeli Przeprawowych
Załączniki
af6513f2-f2a9-4951-85d0-5da63ebb2542.jpg
4b72065e-bb9f-4a70-8f12-46fe4ce92234.jpg
8b2c0007-08d6-4533-9f93-29318909e69b.jpg
47058cce-666f-4fe0-958b-4a0a9687279f.jpg
14465461-f09f-4c65-82e2-52b6b95eba9b.jpg
b5c798f3-6144-4b45-9115-e511c6fd887a.jpg
b49c345b-cd4a-49b5-ac97-63180306e151.jpg
df98af64-f68a-4070-b0fc-5cf834460984.jpg
cbff8f67-c919-4530-b420-31a9440914bc.jpg
5431096e-05ce-481c-bb14-1b7aad038082.jpg
f8a97d19-dd74-4963-a931-882bc7602658.jpg

Awatar użytkownika
Jakoob
YOTA Maniak / AT
YOTA Maniak / AT
Posty: 2711
Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Galeria by Radek

#86

Post autor: Jakoob »

Fajne foty, a czerwona Toyka z biała zabudowa czyja czyja ?

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11604
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Galeria by Radek

#87

Post autor: Radek »

Miłosza z FB

Awatar użytkownika
Son - Goku
Teoretyk
Posty: 5
Rejestracja: 2026-04-21, 17:52
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Szczecin

Re: Galeria by Radek

#88

Post autor: Son - Goku »

Piękna kolekcja...najbardziej mi spodobał się STAR. Ktoś też ma pomarańczowego.
Najs Truck!! Chyba wiem co będę w przyszłości chciał :D

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11604
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Galeria by Radek

#89

Post autor: Radek »

#2 runda MZMP 2026 - Okuniew
Załączniki
WhatsApp Image 2026-05-11 at 11.30.42 (1).jpeg
WhatsApp Image 2026-05-11 at 11.30.41 (1).jpeg
WhatsApp Image 2026-05-11 at 11.30.42.jpeg
WhatsApp Image 2026-05-11 at 12.05.39.jpeg

Awatar użytkownika
Jakoob
YOTA Maniak / AT
YOTA Maniak / AT
Posty: 2711
Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Galeria by Radek

#90

Post autor: Jakoob »

Chyba Wam się tam trochę kurzyło co?

Dobre spotkanie :OK

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria ...”