Zdjęcia naszych modeli, oraz fotki "z akcji" ...
Radek
Dinożarł / AT!
Posty: 11604 Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy
#76
Post
autor: Radek » 2021-07-05, 07:01
RC-Nennox pisze: ↑ 2021-07-04, 23:41
Jak to "nie WSW"??
A moja toyotka to nie godna zdjęć?
Kuba, na grupie Paweł pokazał wiecej zdjęć.
Żarcik pewnie że z WSW
(buźkę wcięło)
Twoja Toyka? No cholera, no niemam foty, ale za to jeździła jak z klasy co najmniej sport
RC-Nennox
Weteran / AT!
Posty: 2569 Rejestracja: 2013-11-17, 14:55
Imię: Błażej
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
#77
Post
autor: RC-Nennox » 2021-07-08, 08:00
Radek pisze: ↑ 2021-07-05, 07:01
RC-Nennox pisze: ↑ 2021-07-04, 23:41
Jak to "nie WSW"??
A moja toyotka to nie godna zdjęć?
Kuba, na grupie Paweł pokazał wiecej zdjęć.
Żarcik pewnie że z WSW
(buźkę wcięło)
Twoja Toyka? No cholera, no niemam foty, ale za to jeździła jak z klasy co najmniej sport
Oj tak jeździ zupełnie nie jak MST.
Jakoob
YOTA Maniak / AT
Posty: 2711 Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
#78
Post
autor: Jakoob » 2021-07-08, 14:17
Radek
Dinożarł / AT!
Posty: 11604 Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy
ges
Naczelny grafik
Posty: 2794 Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy
#80
Post
autor: ges » 2023-04-24, 11:43
Fajnie.
Radek
Dinożarł / AT!
Posty: 11604 Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy
#81
Post
autor: Radek » 2024-06-30, 10:09
Toyka wcale nie jest taka duża jak myślałem.
Przygotowane na dzisiejsze spotkanie
Znowu sobie pojeżdżę
Załączniki
Radek
Dinożarł / AT!
Posty: 11604 Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy
Radek
Dinożarł / AT!
Posty: 11604 Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy
jaruso
Dinożarł / AT!
Posty: 6984 Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy
#84
Post
autor: jaruso » 2024-07-30, 23:13
Radek
Dinożarł / AT!
Posty: 11604 Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy
Jakoob
YOTA Maniak / AT
Posty: 2711 Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
#86
Post
autor: Jakoob » 2025-04-15, 21:12
Fajne foty, a czerwona Toyka z biała zabudowa czyja czyja ?
Radek
Dinożarł / AT!
Posty: 11604 Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy
#87
Post
autor: Radek » 2025-04-16, 10:12
Miłosza z FB
Son - Goku
Teoretyk
Posty: 5 Rejestracja: 2026-04-21, 17:52
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Szczecin
#88
Post
autor: Son - Goku » 2026-04-21, 19:36
Piękna kolekcja...najbardziej mi spodobał się STAR. Ktoś też ma pomarańczowego.
Najs Truck!! Chyba wiem co będę w przyszłości chciał
Radek
Dinożarł / AT!
Posty: 11604 Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy
#89
Post
autor: Radek » 2026-05-11, 12:20
#2 runda MZMP 2026 - Okuniew
Załączniki
Jakoob
YOTA Maniak / AT
Posty: 2711 Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
#90
Post
autor: Jakoob » 2026-05-12, 07:59
Chyba Wam się tam trochę kurzyło co?
Dobre spotkanie