Traxxas Summit + MMM neu 1717 1580 Kv 4s + Trailer

Zdjęcia naszych modeli, oraz fotki "z akcji" ...
Awatar użytkownika
czayo
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 3734
Rejestracja: 2011-01-05, 14:30
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

#46

Post autor: czayo »

luki pisze:Musiałem opuścić wczorajszą dyskusję i po przeczytaniu polemik chyba mogę zapomnieć o swoim nowym projekcie .Odkryje karty i zaprezentuje 8x6Foden drops [url=http://img513.imageshack.us/img513/1453/wscaekj.th.jpg]Obrazek[/URL] myślałem ,że mógłby namieszać ale nie dyskwalifikacja .Kabina ma wymiary 2,5m lecz nadkola poszerzają pojazd do 2,9 ze względu na opony 20.5 R 25 więc opony ok 150mm (1:10) w obwodzie.A było tak kolorowo .Więc nie regulamin TP dyskwalifikuje ten model lecz szerokość bramek jeśli dobrze zrozumiałem.Sporo czasu poświęciłem aby się przygotować do tego projektu bo jest on ciekawy i jako jedyny dotychczas ma napęd 8x6 chciałbym go zrealizować jeśli go dopuścicie na sezon 2013 do klasy TP może ze skalowaniem go do 265mm szerokości .To urozmaici trochę klasę truck innymi modelami i spojrzy z innej strony na przepisy i kreatywność władz RC. Trial.pl.Czayo może nie będę sam z projektem Foden Drops liczę na Ciebie chociaż już się poddałeś ale zobaczymy wiara czyni cuda :W
Nie Luki, nie poddałem się ;) Ale mam jeszcze kilka aut do dokończenia, więc to przyszłosć. Pozatym, znalazłem wzmianki o tym fodenie w wersji 8x8, i właśnie taka wersja by mnie interesowała, bo bez drugiej napędzanej osi to takie 6x6 z podpórką pośrodku :)

przemeczek49
Teoretyk
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-10, 11:51
Imię: Przemek
Lokalizacja: Elbląg

#47

Post autor: przemeczek49 »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


25.05.2012 godzina 8.50-9.45

Miejsce Elbląg -> Góra Chrobrego
Cel -> sprawdzenie przyczepki do przewozu E-Revo. Przyczepka mojej konstrukcji wycięta wodą z aluminium 10 ;p Summicik nie miał żadnego problemu z wjazdem na górę ( na razie sprawdziłem na pusto) filmiki niebawem wrzucę po godzinie jazdy neu 1717 zdążył zaledwie być letnia wo ciepławy

przemeczek49
Teoretyk
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-10, 11:51
Imię: Przemek
Lokalizacja: Elbląg

#48

Post autor: przemeczek49 »

Filmiki z dzisiejszej jazdy :OK Od razu sorki za jakość filmu chodzi o drgania itp, niestety musiałem sam kierować i kamerować. Musze opracować stojak to telefoniku :-Oo

Ps. mile widziane komentarze i oceny ;) :VV

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Awatar użytkownika
igor1300
Naciągacz ! UWAGA !
Naciągacz ! UWAGA !
Posty: 2192
Rejestracja: 2007-07-11, 20:13
Imię: Igor
Lokalizacja: Gd
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#49

Post autor: igor1300 »

Mnie tylko dziwi fakt, że masz MMM a śmigasz na 4s zamiast na 6s.

przemeczek49
Teoretyk
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-10, 11:51
Imię: Przemek
Lokalizacja: Elbląg

#50

Post autor: przemeczek49 »

4s daje tyle mocy ile trzeba. Do summita i tak nie potrzebuje większego napięcia, co innego e-revo, może kiedyś zainwestuje w 3s x2 ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria ...”