Traxxas Summit + MMM neu 1717 1580 Kv 4s + Trailer

Zdjęcia naszych modeli, oraz fotki "z akcji" ...
Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#31

Post autor: Sławek »

No, nie ma problemu, ale bramka 28cm :hehe

Koniec OT

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#32

Post autor: Sławek »

Jerry, myślę, że zostań w ss bo nie czaisz idei ;) a w takim razie TP to nie miejsce dla ciebie :W

Awatar użytkownika
czayo
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 3734
Rejestracja: 2011-01-05, 14:30
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

#33

Post autor: czayo »

Sławek pisze:Masz rację :)
Jeżeli nie wystarczają dotychczas stosowane zasady to na przyszły sezon będziemy musieli to wpisać do regulaminu ;)

W sumie idąc waszym tropem, to tym też można startować w zawodach http://www.volvoce.com/SiteCollectionDo ... 1_9512.pdf :W
Sławek, jak dla mnie nie ma problemu. Tylko trzeba pamiętać o jednym, ten kto jedzie najszerszym, poszerzy bramki innym, więc pozostali będą mieli łatwiej :)

Przemo
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 7514
Rejestracja: 2008-09-28, 20:45
Imię: Przemo
Lokalizacja: Słubice / Lubuskie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#34

Post autor: Przemo »

uuu widzę że burze wywołałem :( ale zasada jest chyba taka że wybiera się model do budowy który spełnia regulamin i pewne wymogi a nie na odwrót :| więc niepotrzebne są wywody co by było gdybym miał większy ...

Awatar użytkownika
czayo
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 3734
Rejestracja: 2011-01-05, 14:30
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

#35

Post autor: czayo »

Jerry_Cornelius pisze:
Sławek pisze:Jerry, myślę, że zostań w ss bo nie czaisz idei ;) a w takim razie TP to nie miejsce dla ciebie :W
ludzie tworzą idee czy prawa więc można je zmieniać ;)
czayo pisze:
Sławek pisze:Masz rację :)
Jeżeli nie wystarczają dotychczas stosowane zasady to na przyszły sezon będziemy musieli to wpisać do regulaminu ;)

W sumie idąc waszym tropem, to tym też można startować w zawodach http://www.volvoce.com/SiteCollectionDo ... 1_9512.pdf :W
Sławek, jak dla mnie nie ma problemu. Tylko trzeba pamiętać o jednym, ten kto jedzie najszerszym, poszerzy bramki innym, więc pozostali będą mieli łatwiej :)

Wg. Sławka nie bo nie zmieścisz się w bramkę ;)
Jerry, ale jednej zasady sie nie zmienia, tzn nie zmieniamy regul w trakcie gry, i tak jak Przemo napisal, budujemy model pod regulamin ktory zostal zaakceptowany. Wiec teraz dyskusja na takie tematy nie ma sensu. Pozatym, papier to nie wszystko. Bylo 28, i jest 28. Z mojej strony tez już koniec.

Przemo
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 7514
Rejestracja: 2008-09-28, 20:45
Imię: Przemo
Lokalizacja: Słubice / Lubuskie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#36

Post autor: Przemo »

Jerry_Cornelius pisze:nie jest zapisane 28. tak to prawda nie zmienia się reguł podczas sezonu.

Tak na marginesie regulamin powinien uwzględniać wszystkie auta które są dopuszczone do poruszania po publicznych drogach. Nie można dyskryminować zawodnika bo zrobił model 1:10 a szerokość nie pozwala mu wziąć udziału w zawodach. Chyba jak mniemam ideą Trucków jest utrzymanie skali bez względu na wszystko 1:10 i basta. Nie ma 1:9 czy 1:12 ;)


Pozdr :W
jak Twoja Tojka będzie mieć 100% wymiarów w skali 1:10 ( pije do opon jak byś nie wiedział ) to możesz robić wytyki ;) będziesz miał okazje zobaczyć na zawodach Viertarke na oponach 84cm wtedy może zrozumiesz ... :W
za wczasu przelicz sobie jaki wymiar mają Twoje gumy w realu :D

Przemo
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 7514
Rejestracja: 2008-09-28, 20:45
Imię: Przemo
Lokalizacja: Słubice / Lubuskie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#37

Post autor: Przemo »

odmieniec :D jak byś miał styczność z 1:1 to byś mówił inaczej :p

Przemo
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 7514
Rejestracja: 2008-09-28, 20:45
Imię: Przemo
Lokalizacja: Słubice / Lubuskie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#38

Post autor: Przemo »

Jerry_Cornelius pisze:
indywidualista ;)
realista :<>

Awatar użytkownika
Radzik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 5327
Rejestracja: 2010-09-07, 21:34
Imię: Radek
Lokalizacja: Będzin
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

#39

Post autor: Radzik »

Produktywna konwersacja :LOL
:W

Przemo
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 7514
Rejestracja: 2008-09-28, 20:45
Imię: Przemo
Lokalizacja: Słubice / Lubuskie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#40

Post autor: Przemo »

Radek_Zel pisze:Produktywna konwersacja :LOL
:W
czyli w skrócie do dupy :LOL

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#41

Post autor: Sławek »

O mamo :hehe

przemeczek49
Teoretyk
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-10, 11:51
Imię: Przemek
Lokalizacja: Elbląg

#42

Post autor: przemeczek49 »

Nie ważne jaki jest rozstaw słupków, po prostu przejadę po nich ;p wszystkie zawody robita w dolnych partiach kraju, a może na Elbląg tak sie wybierzecie? typowe modele trialowe mają tutaj 2 osoby z forum, błażej i krycha ;p

Awatar użytkownika
benon
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1092
Rejestracja: 2010-10-16, 08:25
Imię: Szymon
Lokalizacja: Brzeziny
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#43

Post autor: benon »

Hmm dyskusja rozgorzała jednakże...
Model szerszy od bramki nie jest w stanie zaliczyć żadnej bramki - punkt 5c Organizacji Zawodów w regulaminie TP. Jak jest szerszy to nie jest w stanie obydwoma kołami przejechać linii bramki - to raz, a dwa jaki jest sens (zakładając dopuszczenie do zawodów) rozjeżdżanie każdej bramki? Toż to nie ma sensu. Do fajnego pojeżdżenia modelami jest wszak Truckmania i spoty ;)

Awatar użytkownika
luki
Początkujący
Początkujący
Posty: 1121
Rejestracja: 2011-12-15, 00:35
Imię: Luki
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#44

Post autor: luki »

Musiałem opuścić wczorajszą dyskusję i po przeczytaniu polemik chyba mogę zapomnieć o swoim nowym projekcie .Odkryje karty i zaprezentuje 8x6Foden drops Obrazek myślałem ,że mógłby namieszać ale nie dyskwalifikacja .Kabina ma wymiary 2,5m lecz nadkola poszerzają pojazd do 2,9 ze względu na opony 20.5 R 25 więc opony ok 150mm (1:10) w obwodzie.A było tak kolorowo .Więc nie regulamin TP dyskwalifikuje ten model lecz szerokość bramek jeśli dobrze zrozumiałem.Sporo czasu poświęciłem aby się przygotować do tego projektu bo jest on ciekawy i jako jedyny dotychczas ma napęd 8x6 chciałbym go zrealizować jeśli go dopuścicie na sezon 2013 do klasy TP może ze skalowaniem go do 265mm szerokości .To urozmaici trochę klasę truck innymi modelami i spojrzy z innej strony na przepisy i kreatywność władz RC. Trial.pl.Czayo może nie będę sam z projektem Foden Drops liczę na Ciebie chociaż już się poddałeś ale zobaczymy wiara czyni cuda :W
Ostatnio zmieniony 2012-05-25, 11:16 przez luki, łącznie zmieniany 1 raz.

przemeczek49
Teoretyk
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-10, 11:51
Imię: Przemek
Lokalizacja: Elbląg

#45

Post autor: przemeczek49 »

oczywiście śmiałem się pisząc moja odpowiedź. Później podeśle fotki nowej przyczepki i filmiki, będą też słupki do mojej skali :OK

Jak miałbym czas i $$ sam bym z wielka chęcią zbudował taki model 8x8 w starym stylu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria ...”