Figurki do modeli

Oferty zakupów...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczepko
RC Maniak
RC Maniak
Posty: 908
Rejestracja: 2009-01-02, 15:56
Imię: Paweł
Lokalizacja: Toruń <--> Obory
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Figurki do modeli

#1

Post autor: szczepko »

Szukam figurek robotników lub innych do modeli w skali 1:12 na kierowców i pasażerów.
Potrzebował bym z 4-5 sztuk

Ma ktoś może albo wie gdzie coś takiego zanabyć?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupię...”