Trochę elektroniki

Oferty sprzedaży...
ODPOWIEDZ
grzegorz111888
Teoretyk
Posty: 106
Rejestracja: 2016-12-08, 11:27
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Czestochowa
Podziękował : 1 razy

Trochę elektroniki

#1

Post autor: grzegorz111888 »

1-ladowarka do telefonu bądź innych z pakietu. Obsługa lipo 2s-6s nowe. Sztuk 2po 20 zł plus pat
2-regulator traxxas z sumita sprawny choć używany. Za 80 zł oddam plus wysyłka
3-sruba do motorówki Łodzi średnica około 2-3cm samorobka lutowania solidna. Cena hm myślę że za 50 będzie dobrze ale Wyslucham każdej oferty.
4-oswietlenie do modelu np axiala itp komplet z całym mocowaniem. Cena 25zl nowe plus wysyłka

Zdjęcia dorzucę jak tylko ogarnę jak to zrobić tak więc proszę o wyrozumiałość bo to moja pierwsza oferta na forum i niie mogę dogadać się z dodaniem zdjęć przez telefon
:)
Załączniki
15086040015031864313600.jpg

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13469
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Trochę elektroniki

#2

Post autor: zotornik »

grzegorz111888 pisze:Zdjęcia dorzucę jak tylko ogarnę jak to zrobić tak więc proszę o wyrozumiałość bo to moja pierwsza oferta na forum i niie mogę dogadać się z dodaniem zdjęć przez telefon
To tym bardziej polecam zapoznać się z zasadami działu "Sprzedam"!
I choć wszystkie punkty są ważne, to w kontekście Twojej oferty, zwrócę uwagę na punkt pierwszy:
1.W dziale Sprzedam/Kupię można wystawiać jedynie modele, części oraz materiały i akcesoria do budowy modeli trialowych.

grzegorz111888
Teoretyk
Posty: 106
Rejestracja: 2016-12-08, 11:27
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Czestochowa
Podziękował : 1 razy

Re: Trochę elektroniki

#3

Post autor: grzegorz111888 »

zotornik pisze:
grzegorz111888 pisze:Zdjęcia dorzucę jak tylko ogarnę jak to zrobić tak więc proszę o wyrozumiałość bo to moja pierwsza oferta na forum i niie mogę dogadać się z dodaniem zdjęć przez telefon
To tym bardziej polecam zapoznać się z zasadami działu "Sprzedam"!
I choć wszystkie punkty są ważne, to w kontekście Twojej oferty, zwrócę uwagę na punkt pierwszy:
1.W dziale Sprzedam/Kupię można wystawiać jedynie modele, części oraz materiały i akcesoria do budowy modeli trialowych.

Rozumiem wiec temat do zamkniecia...
Pozdrawiam:_)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam...”