Dobry wieczór
Chciał bym podziękować całej ekipie, która pracowała przy ogarnięciu pierwszej rundy spotkań 2019

Było naprawdę Suuper!
Klasie Scaled dziękuje za mega czas spędzony na oesach. (nadal nie rozumiem dlaczego bez dotknięcia słupka liczone jest skoszenie

)
Klasie extrem dziękuje, że mimo iż was opuściłem to mogłem z wami spędzić trochę czasu
Myśle, że na następna rundę udam się z wizytą do sportów, tylko muszę popracować teoche nad #ten2jeep’em.
Super było z wami wszystkimi się zobaczyć

dziękuje za przegadane godziny przy grilu, na werandzie i na oesach!
Bolonsky dzięki za transport w świetnej atmosferze i mega wygodach

(pozdrów Swietlane

)
Jeszcze raz, dzięki wszystkim za wszystko!
Do zobaczenia na szlakach i oesach!
A teraz idę czekać na wysyp zdjęć i filmów bo sam nie zrobiłem, żadnego zdjęcia :hammer