oto aktualna sytuacja po rozegraniu 2 rund w sezonie 2008

suma punktów w KG - kolumna ciemno żółta
obecnie zajmowane miejsce w KG - kolumna niebieska
dodatkowo na żółto wyróżnieni zwycięzcy zawodów
p.s.
mam nadzieję, że uda nam się rozegrać 5 rund w sezonie
dwie mamy za sobą, trzecia w końcu lipca
czwartą proponowałbym we wrześniu - myśleć panowie nad lokalizacją
piątą - proponowałbym umownie mówiąc w Warszawie, w okolicach listopada















