#wsw
Tym razem wybieramy się zwiedzać bunkry.
Jest to Fort XVII
Łukasz z Adamu RC i Nassin RC byli zwiedzić to miejsce i podobno czeka nas naprawdę fajna wyprawa.
Parkujemy w okolicy pinezki gdzie się da
Proponuje zebrać się w grupki by nie przyjechało tam 30 samochodów bo może zabraknąć miejsca do parkowania no i dodatkowo nie ma co zwracać na siebie uwagi.
Zaczynamy o 10.30
Miejsce spotkania -
https://maps.app.goo.gl/5neVBuENJWSCuKEq6
Do zobaczenia.
