Sezon 2015 - Zawody w Warszawie - propozycja

Spotkania i imprezy które już odbyły się.
Awatar użytkownika
czayo
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 3734
Rejestracja: 2011-01-05, 14:30
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

#46

Post autor: czayo »

irko pisze:Marcin,zadzwoniłem pod wskazany adres Hostelu CANWA
Cena niewygórowana - 40 zł/os
Miejsce na grill i integracje jest
Teren jest zamknięty

jedyne ograniczenie to liczba gości - 16 os

Propozycja tej lokalizacji dotyczy organizacji zawodów w okolicach jeziorka (Macierówka)
:OK

Ale jak Radzik pisze, 16 osób może być mało :/

Awatar użytkownika
Zapo
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 1059
Rejestracja: 2010-03-14, 18:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#47

Post autor: Zapo »

Na pewno za mało wystarczy popatrzeć na statystyki ostatnich zawodów :OK , a ma być oczywiście większa frekwencja :VV

Awatar użytkownika
irko
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1595
Rejestracja: 2011-10-09, 23:32
Imię: Irek
Lokalizacja: mazowieckie
Otrzymał podziękowań: 2 razy

#48

Post autor: irko »

Miejsce noclegowe się znajdzie, ważne zeby miejscówka do jazdy była fajna.
Co proponujecie?
Czy Jeziorko i Macierówka jest ok?

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11536
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

#49

Post autor: Radek »

irko pisze:Miejsce noclegowe się znajdzie, ważne zeby miejscówka do jazdy była fajna.
Co proponujecie?
Czy Jeziorko i Macierówka jest ok?
To można porównać z piaskownicą w Słopcu i korzeniami na Jurze.
Tylko do tych terenów trzeba dodać błotko i wodę, w sumie w Słopcu to też jest.

michlis
Teoretyk
Posty: 42
Rejestracja: 2014-11-02, 23:38
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa

#50

Post autor: michlis »

Znalazłem niedawno ciekawe miejsce, niestety nie ma maca w okolicy ;)

https://www.google.pl/maps/dir//52.1900 ... ,16z?hl=pl

Na tej działce jeszcze niedawno był remont wiaduktu kolejowego, ale już się z tym uwineli. Zostało za to sporo ziemi na kilku metrowych nasypach, więc małym wysiłkiem można mieć górki na podjazdy.

Ja osobiście śmigam tam swoim buggy 1:10 i też jest git.

W okolicy można znaleźć hotele pracownicze w rozsadnej cenie.

Awatar użytkownika
zipi
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1797
Rejestracja: 2012-07-20, 05:50
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Czernikowo
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

#51

Post autor: zipi »

Witam
Na początku działo się w temacie teraz cisza...
Niby mamy dużo czasu ale zaraz święta później New Year i robi się bardzo mało czasu.
pozdr

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11536
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

#52

Post autor: Radek »

Ja tu tylko sprzątam :D

Awatar użytkownika
RC-Nennox
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2569
Rejestracja: 2013-11-17, 14:55
Imię: Błażej
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

#53

Post autor: RC-Nennox »

zipi pisze:Witam
Na początku działo się w temacie teraz cisza...
Niby mamy dużo czasu ale zaraz święta później New Year i robi się bardzo mało czasu.
pozdr
Szukamy miejscówki :/
Myślimy nad Mokrym Ługiem, ale to Tom Balu musiałby się wypowiedzieć, bo tam był (nawet dzisiaj ;)), my jeszcze nie mieliśmy kiedy dotrzeć.
Tylko pozostaje dalej problem noclegu...

Zastanawiamy się też jak to jest z organizacją takiego ewentu od strony prawnej - no bo jak się zbierze duża grupa i coś wydarzy to kto za to odpowiada?

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13469
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

#54

Post autor: zotornik »

RC-Nennox pisze:
zipi pisze:Witam
Na początku działo się w temacie teraz cisza...
Niby mamy dużo czasu ale zaraz święta później New Year i robi się bardzo mało czasu.
pozdr
Szukamy miejscówki :/
Myślimy nad Mokrym Ługiem, ale to Tom Balu musiałby się wypowiedzieć, bo tam był (nawet dzisiaj ;)), my jeszcze nie mieliśmy kiedy dotrzeć.
Tylko pozostaje dalej problem noclegu...

Zastanawiamy się też jak to jest z organizacją takiego ewentu od strony prawnej - no bo jak się zbierze duża grupa i coś wydarzy to kto za to odpowiada?
Jak ja nie lubię tego "korporacyjnego" języka :(
Ale tym się nie przejmuj ;)

Na jednodniowe spotkanie każda ciekawa do jazdy miejscówka jest dobra.
Na zawody niestety konieczny jest zestaw: dobra miejscówka do jazdy i nocleg w rozsądnej odległości i rozsądnej cenie. Niestety o taki zestaw naczyń połączonych nie zawsze łatwo nawet w cudownych okolicach.

Co do odpowiedzialności:
a/ mamy zapis w regulaminie, iż każdy uczestnik odpowiada za siebie i swoje czyny indywidualnie
b/ mamy zapis, iż małoletni przyjeżdżają pod opieka dorosłych lub posiadają pisemną zgodę na samodzielne uczestnictwo w zawodach
c/ organizując miejscówkę (nocleg), zawsze zastrzegam u gospodarzy, iż moja rola polega na koordynacji kontaktów związanych z rezerwacją, ale przyjazd każdego z uczestników ma charakter indywidualnego pobytu (płatności, też dokonujemy indywidualnie - po za ewentualną wcześniejsza wpłatą na rzecz rezerwacji)

Nocleg nie może być wyrafinowany :) Chodzi o koszty, jak i wnętrze, wystrój pokoi.
Najlepiej jest też, jeżeli ośrodek jest wówczas w wyłącznej naszej dyspozycji.
Bywamy głośni, śmiecimy i brudzimy, troszkę imprezujemy - dotyczy głównie integracji z piątku na sobotę ;)
Do tego klniemy, palimy, rozrzucamy nasze graty i wyglądamy (przynajmniej część z nas) jak recydywiści :D

Jak już się znajdzie nocleg, warto zabrać model do bagażnika, pojechać do właściciela pokazać w internecie filmiki i zdjęcia - żeby gospodarz wiedział co go czeka. zaznaczam zawsze, że to ludzie dorośli, choć zachowują się jak dzieci :)

Awatar użytkownika
szymon1
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1604
Rejestracja: 2010-04-05, 11:16
Imię: szymon
Lokalizacja: Okolice Poznania
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#55

Post autor: szymon1 »

Uwielbiam Cię :OK :biglol :biglol

Awatar użytkownika
rafal-waw
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 1184
Rejestracja: 2014-07-14, 09:52
Imię: Rafał
Lokalizacja: Pomiechówek
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

#56

Post autor: rafal-waw »

coś w tym jest

Awatar użytkownika
RC-Nennox
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2569
Rejestracja: 2013-11-17, 14:55
Imię: Błażej
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

#57

Post autor: RC-Nennox »

zotornik pisze:
Jak ja nie lubię tego "korporacyjnego" języka :(
Ale tym się nie przejmuj ;)

Na jednodniowe spotkanie każda ciekawa do jazdy miejscówka jest dobra.
Na zawody niestety konieczny jest zestaw: dobra miejscówka do jazdy i nocleg w rozsądnej odległości i rozsądnej cenie. Niestety o taki zestaw naczyń połączonych nie zawsze łatwo nawet w cudownych okolicach.

Co do odpowiedzialności:
a/ mamy zapis w regulaminie, iż każdy uczestnik odpowiada za siebie i swoje czyny indywidualnie
b/ mamy zapis, iż małoletni przyjeżdżają pod opieka dorosłych lub posiadają pisemną zgodę na samodzielne uczestnictwo w zawodach
c/ organizując miejscówkę (nocleg), zawsze zastrzegam u gospodarzy, iż moja rola polega na koordynacji kontaktów związanych z rezerwacją, ale przyjazd każdego z uczestników ma charakter indywidualnego pobytu (płatności, też dokonujemy indywidualnie - po za ewentualną wcześniejsza wpłatą na rzecz rezerwacji)

Nocleg nie może być wyrafinowany :) Chodzi o koszty, jak i wnętrze, wystrój pokoi.
Najlepiej jest też, jeżeli ośrodek jest wówczas w wyłącznej naszej dyspozycji.
Bywamy głośni, śmiecimy i brudzimy, troszkę imprezujemy - dotyczy głównie integracji z piątku na sobotę ;)
Do tego klniemy, palimy, rozrzucamy nasze graty i wyglądamy (przynajmniej część z nas) jak recydywiści :D

Jak już się znajdzie nocleg, warto zabrać model do bagażnika, pojechać do właściciela pokazać w internecie filmiki i zdjęcia - żeby gospodarz wiedział co go czeka. zaznaczam zawsze, że to ludzie dorośli, choć zachowują się jak dzieci :)
"Ewent" wziął się pewnie z yt, bo w korporacji to ja nie pracuję, wierz mi ;)

Wiem jakie "parametry" powinna mieć miejscówka (i jak się uczestnicy zawodów bawią wieczorami :D ), zastanawialiśmy się nad tym, co jeśli przyjedzie kilkadziesiąt osób i ktoś się przyczepi (np Straż Miejska/Policja). Powyżej 20 osób z tego co pamiętam jest już "zorganizowane spotkanie" czy jakoś tak, i wypadałoby to zarejestrować, by nie dostać mandatu. A w takiej sytuacji tekst pt "zapisy regulaminu z forum mówią..." raczej nikogo nie przekona ;)

Awatar użytkownika
HUBertPL
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1338
Rejestracja: 2014-07-12, 23:18
Imię: Hubert
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Otrzymał podziękowań: 10 razy

#58

Post autor: HUBertPL »

Szykujcie zawody - kombinujcie - trzymam kciuki :)

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13469
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

#59

Post autor: zotornik »

zastanawialiśmy się nad tym, co jeśli przyjedzie kilkadziesiąt osób i ktoś się przyczepi (np Straż Miejska/Policja). Powyżej 20 osób z tego co pamiętam jest już "zorganizowane spotkanie" czy jakoś tak, i wypadałoby to zarejestrować, by nie dostać mandatu. A w takiej sytuacji tekst pt "zapisy regulaminu z forum mówią..." raczej nikogo nie przekona
Dlatego napisałem, co napisałem. Noclegownia powinna być do naszej wyłącznej dyspozycji, żeby nie popaść w konflikt z innymi gośćmi. Z piątku na sobotę zazwyczaj urzędujemy ciszej lub głośniej minimum do pierwszej w nocy, a niektóre "egzemplarze" dociągają do czwartej ;)
Wiąże się to nie raz z "specjalnymi pokazami modeli" :D
Zwykle są to obiekty odosobnione, więc z tuziemcami nie mamy kłopotu. Gospodarze zwykle są też przyzwyczajeni do imprez o charakterze integracyjnym.
Nawet w Olsztynie (tym na Jurze), gdzie spanie było w kwaterach obok innych domów jednorodzinnych nie wiązało się z żadnymi kłopotami.
Nigdy niczego nie formalizowaliśmy, nie "legalizowaliśmy", ani nie zgłaszali. Jak organizujesz wesele na 150 osób, to zgłaszasz to ?

Awatar użytkownika
RC-Nennox
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2569
Rejestracja: 2013-11-17, 14:55
Imię: Błażej
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

#60

Post autor: RC-Nennox »

zotornik pisze:
zastanawialiśmy się nad tym, co jeśli przyjedzie kilkadziesiąt osób i ktoś się przyczepi (np Straż Miejska/Policja). Powyżej 20 osób z tego co pamiętam jest już "zorganizowane spotkanie" czy jakoś tak, i wypadałoby to zarejestrować, by nie dostać mandatu. A w takiej sytuacji tekst pt "zapisy regulaminu z forum mówią..." raczej nikogo nie przekona
Dlatego napisałem, co napisałem. Noclegownia powinna być do naszej wyłącznej dyspozycji, żeby nie popaść w konflikt z innymi gośćmi. Z piątku na sobotę zazwyczaj urzędujemy ciszej lub głośniej minimum do pierwszej w nocy, a niektóre "egzemplarze" dociągają do czwartej ;)
Wiąże się to nie raz z "specjalnymi pokazami modeli" :D
Zwykle są to obiekty odosobnione, więc z tuziemcami nie mamy kłopotu. Gospodarze zwykle są też przyzwyczajeni do imprez o charakterze integracyjnym.
Nawet w Olsztynie (tym na Jurze), gdzie spanie było w kwaterach obok innych domów jednorodzinnych nie wiązało się z żadnymi kłopotami.
Nigdy niczego nie formalizowaliśmy, nie "legalizowaliśmy", ani nie zgłaszali. Jak organizujesz wesele na 150 osób, to zgłaszasz to ?
Wszystko fajnie, ale mi nie chodziło o nocleg, tylko o miejscówkę, gdzie będziemy jeździć ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum pozostałych spotkań i imprez”