Mazury....

Spotkania i imprezy które już odbyły się.
Awatar użytkownika
Jafiosz
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1746
Rejestracja: 2007-10-10, 18:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#46

Post autor: Jafiosz »

Niom, zawody co miesiąc to trochę za często. U mnie marzec i kwiecień odpada i szkoda że wakacji nie uwzględniacie.

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#47

Post autor: mirek »

Marcinie rozpiska mi się podoba ale zamiast jednej Jury proponuję Sokoliki lub Szkalrską - czemu ja mam na każde zawody jechać po 250 km lub dalej a nie mogę mieć jednych bliżej?

Pozdrawiam
ps. Jak komuś za często lub nie ma modelu lub go mama nie puszcza to trudno

Awatar użytkownika
Jafiosz
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1746
Rejestracja: 2007-10-10, 18:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#48

Post autor: Jafiosz »

Mirek ty się martwisz ze daleko będziesz musiał jechać, ja będę musiał ża każdym razem prawie całą Polskę przejechać.

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#49

Post autor: mirek »

zawody są drogą zabawą - na jeden wyjazd idzie 200-300zł i musisz sie z tym liczyć - nic ci nie poradzę.

Pozdrawiam
ps. za sam bilet PKP z Wawy do mnie zapłaciłem 140zł - bo nie było miejsc w 2 klasie

Awatar użytkownika
Jafiosz
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1746
Rejestracja: 2007-10-10, 18:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#50

Post autor: Jafiosz »

Dobrze wiem o tym, i dlatego zawody nie powinny być co miesiąc oraz powinny się skupiać gdzieś bliżej centrum by każdy miał podobną drogę do przejechania. Wtedy więcej osób będzie na nie przyjeżdżać.

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#51

Post autor: mirek »

Musisz wobec tego założyć osobą klasę modeli i robić wszystkie zawody w warszawie - najlepiej gdzieś koło centralnego bo jak pamiętam ostatnio miałeś problem z transportem na miejsce zawodów.

By zejść z kosztów zawsze można przejść się na śmigłowce na gumkę - moje dziecko taki ma, 39 zł sztukę - zabawa przednia.
Może wniesiesz jeszcze petycję żeby w regulaminie zabronić modeli np na alufelgach bo to drogie i prawie nikt tego nie ma - to czemu inni mają mieć lepiej.

pozdrowionka
ps. proszę admina o wywalenie kilku ostatnich postów bo nic nie wnoszą do tematu i są dyskusją o bzdetach.

Awatar użytkownika
berla
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2705
Rejestracja: 2007-06-02, 19:53
Imię:
Lokalizacja: Leszno

#52

Post autor: berla »

A dlaczego na przykład nikt nie uwzględnia Centrum? mimo że dla większości pewnie by to pasowało bo też daleko by nie mieli na zawody??

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13469
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

#53

Post autor: zotornik »

berla4 - centrum, to szerokie pojęcie :) , ale ja tam byłem i tam raczej nic ciekawego nie ma ;)

to oczywiście żart, generalnie większość z dotychczas jeżdżących na spotkania woli aby odbywały się w ładnej, ciekawej i trialowej okolicy (cokolwiek, to znaczy :) )

jak mirek w innym temacie napisał jak się goni 200-300 km, to niech przynajmniej będzie przy okazji na co popatrzeć

Awatar użytkownika
Destroyer667
Początkujący
Początkujący
Posty: 1224
Rejestracja: 2006-09-24, 15:48
Imię:
Lokalizacja: Biała Podlaska

#54

Post autor: Destroyer667 »

ja wam pokaże jakie u mnie są tereny.. ostatnio znalazłem - wiem ze i tak nie zrobimy u mnie zawodów bo wszystkim daleko, ale porobie zdjecia jak bede mial model juz

Awatar użytkownika
berla
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2705
Rejestracja: 2007-06-02, 19:53
Imię:
Lokalizacja: Leszno

#55

Post autor: berla »

zotornik pisze: jak mirek w innym temacie napisał jak się goni 200-300 km, to niech przynajmniej będzie przy okazji na co popatrzeć
No owszem zgodze się z tym jak najbardziej :)

ja mam u siebie w Lesznie dosyć sporych rozmiarów poligon wojskowy (ale wątpie czy byłaby możliwość udostępnienia go choćby na jeden dzień), wiele km kwadratowych lasów, zaraz obok jezioro, pola także myśle że by było w czym wybierać :)
Myślałem też nad tym żeby zorganizować zawody w przyszłym roku (tak w okolicy września może) i jak bym miał już gotowego trucka :D
Ale coś poniekąd trochę innego niż widziałem - coś specjalniejszego ;) . . . Ale to tajemnica :D
Pożyjemy zobaczymy ;)

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#56

Post autor: Maxim »

Temat bedzie kontynuowany w AT.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum pozostałych spotkań i imprez”