TRUCK TRIAL WORLD CUP 2008 !

Spotkania i imprezy które już odbyły się.
Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

TRUCK TRIAL WORLD CUP 2008 !

#1

Post autor: Maxim »

TRUCK TRIAL WORLD CUP 2008 !

Siemka !

Dzisiaj otrzymałem informacje o nowej stronie organizatorów wspanialej imprezy Trialowej :! HURA HURA :! Imprezy beda trzy w roku 2008, a nie jedna, jak było to poprzednio :D Oczywiscie na kazdej mam zamar byc tymbardziej, ze bilety beda za free (mam nadzieje hihi) Biore Tatre, wiec powinno byc ok. Daje linka do stronki :

http://www.ttwc.cz/

Ogólnie jest to o wiele bardziej efektowna imprezka niż Truck Trial CZ, wiec na rzecz TTWC, prawdopodobnie zrezygnuje z TTCZ, tym bardziej, ze pierwszy termin sie pokrywa.
Pewnie pojadę sam z forum jak zawsze, ale goraco Was zachęcam ! Nie pozałujecie :) Spokojnie mozna rozbic namiot, krajobrazy bardzo przyjazne, klimat mega wypas ! :VV

Terminy :

1.závod: 24.-25.květen 2008

2.závod: 21.-22.červen 2008

3.závod: 23.-24.srpen 2008


HURA ! HURA ! :VV
Ostatnio zmieniony 2008-03-19, 17:41 przez Maxim, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
igor1300
Naciągacz ! UWAGA !
Naciągacz ! UWAGA !
Posty: 2192
Rejestracja: 2007-07-11, 20:13
Imię: Igor
Lokalizacja: Gd
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#2

Post autor: igor1300 »

Hej.
Już się staruszka pytałem jak reflektuje na wyjazd, i jak sie dowiedział, to powiedział, żeby mame namówić, a jak sie nie zgodzi, to jedziemy we dwóch :LOL

Najprawdopodobniej w czerwcu, bo już cieplej, ale kwiecień też spoko, tylko troche zimnawo jeszcze.
sierpień nie mówie nie, ale raczej nie.

Jbc jedziemy samochodem, (z Gdańska) czy jakieś noclegi na miejscu są czy tylko namiot?
(Tylko pytam informacyjnie)

p.s. niestety nikogo zabrać nie możemy podrodze, już mówie, mamy hatchbacka i 3osoby+bagarze to wyprawa a 4 osoby to już hardcore.


Edit: Które to mohelnice, sumperk czy plzen-jih?

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#3

Post autor: Maxim »

Sumperk. Bez problemu mozesz rozbić namiot (cena biletu obejmuje pole namiotowe). W poblizu sa tez domki do wynajecia, wiec nie ma problemu z noclegiem.

Awatar użytkownika
igor1300
Naciągacz ! UWAGA !
Naciągacz ! UWAGA !
Posty: 2192
Rejestracja: 2007-07-11, 20:13
Imię: Igor
Lokalizacja: Gd
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#4

Post autor: igor1300 »

A jak z cenami biletów, czy tylko Ty jako, ż masz tatre masz za free, czy nam też możesz coś załatwić? I ile kosztują normalne bilety.

edit: Po ile są domki za noc?

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#5

Post autor: Maxim »

Mysle, ze o ile uda mi sie zalatwic darmowe bilety to tylko dla mojej ekipy :/ Ale bilety nie byly drogie. 50 koron za dzien. Nie wiem jak bedzie teraz. Zawody wogole jak widac sie rozrosły i maja range World Cup, wiec nie wiem jaka bedzie roznica do poprzednich.

Jezeli chodzi o nocleg, za domek 2 osobowy placilem cos 250 koron, ale warunki okropne, wiec polecam wybrac drozszy. Domki sa okolo 1km od miejsca calej imprezy, wiec lajcik. To jest taki duzy kompleks wypoczynkowy. Ja tym razem mam juz namiot, wiec problem noclegu z glowy i dochodzi dodatkowy klimacik :)

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#6

Post autor: Maxim »

Jest podana lokalizacja I zawodow TTWC. And the winner is ........... MOHELNICE ! :VV Pozostałe dwie będą pewnie inne, ale kto wie.

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#7

Post autor: Maxim »

I plan imprezki :

http://www.ttwc.cz/eng/mohelnice.html

Udalo mi sie zalatwic darmowe bilety i miejsce parkingowe dla Vipow. Nie bede musial dymać poł kilometra na parking :p

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#8

Post autor: Maxim »

A więc ....

Do Mohelnic zawitałem około 16:00 w piątek. Trasa po stronie Czeskiej - poprostu bajka. Tak piękne krajobrazy ze jedzie sie z ogromną przyjemnością. Rozbiłem namiocik i nastepnego dnia od rańca jazda ! Tatry 8x8 były tylko dwie ... Svoboda i taka bielutka, mimo to w zupełności wystarczyło. Dużą ciekawostką byli goście z Niemiec w MAnie 8x8. Man odpada w przedbiegach przy Tatrze, jezeli choidzi o trial, mimo to tez dawal rade i otrzymywał głośne owacje. Pogoda, impreza, klimat i teren na ktorym sie calosc rozgrywa to bajka ! Jak dla mnie najlepsza imprezka samochodowa na jakiej kiedykolwiek byłem :) Poniżej zarzuce kilka fotek a filmik też sie pojawi. Moja Tatra wzbudzila ogromne zainteresowanie, az sie nie spodziewałem. Odcinek 100 metrów pokonałem w 40 minut. Najpierw jeden czech z grupką kolegow. Bardzo fajnie mi sie z nim gadalom, pracowal w fabryce Tatry w koprivnicach, takze pojazd znał na wylot. Mowi ze 813 to je to !. Nasteonie zatrzymali mnie strazacy, ktorzy przyjechali na imprezke służbowym busikiem. Pojezdzili, pocykali fotki, polali mi kielona i poszedlem dalej. Pozniej kolejne STOPY, az wkoncu doszedlem :)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11189
Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
Imię: Maciek
Lokalizacja: Pomerania
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#9

Post autor: Maciek »

Teren wyglada jak do motocrossu a nie trucktrialu:OK

Fajne foty!

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#10

Post autor: Maxim »

Filmik ;)


smyk
LEGO Maniak
LEGO Maniak
Posty: 69
Rejestracja: 2007-08-10, 22:23
Imię: Szymon
Lokalizacja: Warszawa

#11

Post autor: smyk »

Niby super, ale mam wrażenie, że obsada nie była zbyt mocna, czy liczna(?).

Ciągle mnie przeraża, jak te kolosy wspinają sie na stromizny, a parę metrów od nich stoją kibice. Zawsze moja chora wyobraźnia poddaje mi wizje jakiejś makabrycznej rzezi z rolującą się T813 w roli kosiarki.

A MAN 8x8, mimo że ponoć niezbyt dzielny, to prezentuje się bardzo okazale.

Gratuluję udanej wycieczki!

ozi
Hand Made Builder / AT !
Hand Made Builder / AT !
Posty: 662
Rejestracja: 2007-03-08, 20:26
Imię:
Lokalizacja: Debica

#12

Post autor: ozi »

Maxim pozazdroscic dobrej imprezy. Wydaje sie ze rzeczywisice ciezarowek nie bylo wiele?
Man nie mogl sobie dobzre radzic bo mial nieodpowiednie gumy, raz ze jakies takie male a dwa ze nie widac na nich bierznika i zawieszenie z tylu na poduszkach chyba jak sie nie myle?a to podobno lipa w terenie.

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#13

Post autor: Maxim »

Powiem Ci ze Man mial faktycznie lipne oponki. Napewno to zdecydowanie pogorszylo jego wlasciwosci. Wogole jest duzo wiekszy niz Tatra, wiec tez ma mniejsze szanse, ale fajnie bylo go zobaczyc w konfrontacji z Kolosem :D

Fotki zawieszenia Mana :

Obrazek Obrazek Obrazek

mav
Teoretyk
Posty: 301
Rejestracja: 2007-11-02, 10:07
Imię:
Lokalizacja: Bydgoszcz
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#14

Post autor: mav »

2:14 - coś Ci się powiedziało :LOL

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#15

Post autor: Maxim »

No, wyrazilem swoj zachwyt nad dzwiekiem i wpadłem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum pozostałych spotkań i imprez”