Łódzkie 26 sierpnia 2018 - IV eli HPI Challenge RC Trial

Spotkania i imprezy które już odbyły się.
Drinek
Teoretyk
Posty: 44
Rejestracja: 2011-06-13, 18:29
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Konin
Podziękował : 1 razy

Re: Łódzkie 26 sierpnia 2018 - IV eli HPI Challenge RC Trial

#16

Post autor: Drinek »

Nie będę ukrywał byłem jednym z tych który do samego końca czekał z rejestracją w obawie o pogodę. Przekonali mnie pozostali zawodnicy z Konina słowami "porwiemy cie z domu a i tak pojadę". Dawno się tak nie uśmiałem, żarty dosłownie ze wszystkie zrobiły taki klimat że sama rewalizacja była drobnym dodatkiem. Polecam każdemu kto zaczyna przygodę z RC trialem ale tez tym ostro nastawionym na sukces mocno odprężające spotkanie. Jak tylko czas pozwoli piszę się na kolejne.

Awatar użytkownika
Darek HPI
Początkujący
Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 2011-04-26, 08:26
Imię: Darek
Lokalizacja: Łódź, Konstantynów Łódzki
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Łódzkie 26 sierpnia 2018 - IV eli HPI Challenge RC Trial

#17

Post autor: Darek HPI »

Drinek pisze:Nie będę ukrywał byłem jednym z tych który do samego końca czekał z rejestracją w obawie o pogodę. Przekonali mnie pozostali zawodnicy z Konina słowami "porwiemy cie z domu a i tak pojadę". Dawno się tak nie uśmiałem, żarty dosłownie ze wszystkie zrobiły taki klimat że sama rewalizacja była drobnym dodatkiem. Polecam każdemu kto zaczyna przygodę z RC trialem ale tez tym ostro nastawionym na sukces mocno odprężające spotkanie. Jak tylko czas pozwoli piszę się na kolejne.
Poczekaj, poczekaj jak zrobimy tor Rallycross, dopiero będziesz w swoim żywiole :D

Awatar użytkownika
Darek HPI
Początkujący
Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 2011-04-26, 08:26
Imię: Darek
Lokalizacja: Łódź, Konstantynów Łódzki
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Łódzkie 26 sierpnia 2018 - IV eli HPI Challenge RC Trial

#18

Post autor: Darek HPI »

Przepraszamy za zamieszanie z rankingiem ale wcześniejsze wersje zawierały błędy :decha
Ostateczna wersja na dziś poniżej :OK
Załączniki
Ranking-HPI-Challenge-RC-TR.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum pozostałych spotkań i imprez”