Puchar Polski 2008 i Oficjalne Mistrzostwa Polski 2009.

Spotkania i imprezy które już odbyły się.
mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#46

Post autor: mirek »

myślę że podstawowym warunkiem takiego spotkania jest to że my mamy wpływ na przepisy, sędziowanie itd... sam tez już się nasłuchałem o sędziach z LOKu itp i tego stanowczo nie chcemy.
Twój przykład z CNC podawałem tylko jako porównanie sytuacji że w rzeczywistości stałeś się w porządku zawodnikiem i przecież nikt nie może Cię posądzić o komercyjne podejście do uczestnictwa w zawodach.
Być może w propozycji Kuby też jest miejsce na jakąś rozmowę i po prostu uważam, że zbyt szybko przekreśliliśmy możliwość jakiejkolwiek współpracy.
Dajmy się wypowiedzieć Kubie

Awatar użytkownika
Tomy
* PIONIER / AT! *
* PIONIER / AT! *
Posty: 2650
Rejestracja: 2006-06-29, 20:39
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wielka Polska :)
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#47

Post autor: Tomy »

wypowiedź Mirka i Pabla to słowa ludzi, którzy są świetnymi "trialowcami", których szanuję poza tym należą do tych osób którym chce się i potrafią zorganizować sobie sponsorów, sprzedać swoje hobby itd stąd nie dziwi mnie Panowie ton Waszych wypowiedzi
jednak (pomimo moich częstych nieobecności - i nie wypominać mi tego !) będę upierał się, żeby nie robić rzeczy "komercyjnych"
zostańmy przy rodzinnej atmosferze stowarzyszenia z odrobiną rywalizacji z odrobiną zacięcia sportowego Pabla, złośliwości zotornikowej, szaleństwa Sinnera czy cudeniek Unixa w tle
jeśli ktoś chce robić duże zawody, niech robi, chętni się znajdą - mnie tam nie zobaczy, i logo rc-trial mam nadzieję też nie

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#48

Post autor: Bobas »

powiem tak:

KOMERCJALIZACJI STANOWCZO MÓWIMY NIE

zresztą PIASECZNO = RC MONSTER :No

Otrzymałem odpowiedzi typu k***, kjdajojsiod***Ojhd98****..
Będąc na tym forum myślałem że są tu poważniejsi ludzie


pisząc coś takiego albo mnie obrażasz albo chcesz obrazić więc powiem treściwie uważaj :Dr
Ostatnio zmieniony 2008-10-28, 16:27 przez Bobas, łącznie zmieniany 3 razy.

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#49

Post autor: mirek »

Tomy pisze:wypowiedź Mirka i Pabla to słowa ludzi, którzy .... potrafią zorganizować sobie sponsorów, sprzedać swoje hobby....
Tak tylko na marginesie muszę publicznie coś napisać bo często spotykam się z opinią, że ja to "mam super bo sponsoruje mnie RC4WD".
Chciałbym powiedzieć że po pierwsze mnie nie sponsorują - mam czasem ulgę przy zakupie produktu pod warunkiem że zrobię im kilka filmów - a po drugie to nie macie pojęcia ile e-maili z nimi wymieniłem żeby dostać te opony na nagrody na zawody w Szklarskiej Porębie.
Szukanie sponsora to nic łatwego i samo nie przychodzi.
Poza wszystkim nie nazwałbym tego "sprzedaniem swego hobby"

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#50

Post autor: Bobas »

dla zainteresowanych Mirek ma rację

a tak wygląda komercja http://www.rcmonster.pl/partnerzy.php

UWAGA:
wchodząc na powyższej stronie w sklep oprócz oferty możesz za free załadować sobie TROJANA

Awatar użytkownika
igor1300
Naciągacz ! UWAGA !
Naciągacz ! UWAGA !
Posty: 2192
Rejestracja: 2007-07-11, 20:13
Imię: Igor
Lokalizacja: Gd
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#51

Post autor: igor1300 »

Długo myślałem nad rozwiązaniem takich zawodów, i wkońcu wymyśliłem jak mogłoby to wyglądać. Mianowicie wiadomo, że zimą ciężko o tereny bez śniegu no i do tego sine palce z zimna. Rozwiązaniem może być taki tor. Zadaszony, ocieplony z zapleczem technicznym i może również gastronomicznym może być świetny do rozgrywania zawodów kiedy pogoda nam nie sprzyja. Wiadomo, że koszt budowy utrzymania i całej otoczki jest spory więc tym mogliby się zająć sponsorzy. W zamian za reklamy na terenie toru finansowaliby utrzymanie toru.
Powiedzcie co o tym sądzicie, to tylko jedno z wielu możliwych rozwiązań.

PLATE
Początkujący
Początkujący
Posty: 481
Rejestracja: 2007-04-22, 11:26
Imię:
Lokalizacja: Zabrze/Königshütte

#52

Post autor: PLATE »

igor1300 pisze:Długo myślałem nad rozwiązaniem takich zawodów, i wkońcu wymyśliłem jak mogłoby to wyglądać. Mianowicie wiadomo, że zimą ciężko o tereny bez śniegu no i do tego sine palce z zimna. Rozwiązaniem może być taki tor. Zadaszony, ocieplony z zapleczem technicznym i może również gastronomicznym może być świetny do rozgrywania zawodów kiedy pogoda nam nie sprzyja. Wiadomo, że koszt budowy utrzymania i całej otoczki jest spory więc tym mogliby się zająć sponsorzy. W zamian za reklamy na terenie toru finansowaliby utrzymanie toru.
Powiedzcie co o tym sądzicie, to tylko jedno z wielu możliwych rozwiązań.
rozwiązanie byłoby piękne ale... :<> doczytaj dokładnie co pisał kolega o ilości zawodów :q

Guma

#53

Post autor: Guma »

:) igor zapomniałes o childerkach ;)

Awatar użytkownika
Tomy
* PIONIER / AT! *
* PIONIER / AT! *
Posty: 2650
Rejestracja: 2006-06-29, 20:39
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wielka Polska :)
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#54

Post autor: Tomy »

mirek pisze:
Tomy pisze:wypowiedź Mirka i Pabla to słowa ludzi, którzy .... potrafią zorganizować sobie sponsorów, sprzedać swoje hobby....
Tak tylko na marginesie muszę publicznie coś napisać bo często spotykam się z opinią, że ja to "mam super bo sponsoruje mnie RC4WD".
Chciałbym powiedzieć że po pierwsze mnie nie sponsorują - mam czasem ulgę przy zakupie produktu pod warunkiem że zrobię im kilka filmów - a po drugie to nie macie pojęcia ile e-maili z nimi wymieniłem żeby dostać te opony na nagrody na zawody w Szklarskiej Porębie.
Szukanie sponsora to nic łatwego i samo nie przychodzi.
Poza wszystkim nie nazwałbym tego "sprzedaniem swego hobby"

pozdrawiam
stary jak zwykle wyrywasz słowa z kontekstu

Awatar użytkownika
Maciek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11189
Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
Imię: Maciek
Lokalizacja: Pomerania
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#55

Post autor: Maciek »

Tomy pisze:
mirek pisze:
Tomy pisze:wypowiedź Mirka i Pabla to słowa ludzi, którzy .... potrafią zorganizować sobie sponsorów, sprzedać swoje hobby....
Tak tylko na marginesie muszę publicznie coś napisać bo często spotykam się z opinią, że ja to "mam super bo sponsoruje mnie RC4WD".
Chciałbym powiedzieć że po pierwsze mnie nie sponsorują - mam czasem ulgę przy zakupie produktu pod warunkiem że zrobię im kilka filmów - a po drugie to nie macie pojęcia ile e-maili z nimi wymieniłem żeby dostać te opony na nagrody na zawody w Szklarskiej Porębie.
Szukanie sponsora to nic łatwego i samo nie przychodzi.
Poza wszystkim nie nazwałbym tego "sprzedaniem swego hobby"

pozdrawiam
stary jak zwykle wyrywasz słowa z kontekstu
łatwe czy trudne = bedzie dotacja albo nie ot co, dajcie spokoj bo to i tak do niczego nie prowadzi...

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#56

Post autor: mirek »

Spoko - ja nawet nie tyle do Tomasza to napisałem, tylko tak ogólnie bo kilka razy spotkałem się z taką opinią i chciałem przy okazji wyjaśnić

A odnośnie Sponsorów to widzę, że Kuba nie podejmuje dalszej dyskusji - więc chyba sprawa się wyjaśniła sama.

Pozdrawiam Wszystkich

Ps. taka anegdota - zamówiłem tylny most skrętny do Diablo - przed zawodami w Rozewiu jeszcze, przyszedł do mnie 2 tygodnie temu - ale sama obudowa bez drążków i mechanizmu dyfra, to tak w sprawie dialogów międzynarodowych haha.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum pozostałych spotkań i imprez”