Puchar Polski 2008 i Oficjalne Mistrzostwa Polski 2009.

Spotkania i imprezy które już odbyły się.
kubamtx
Teoretyk
Posty: 124
Rejestracja: 2007-09-02, 23:53
Imię: Jakub
Lokalizacja: Jozefoslaw
Podziękował : 1 razy

Puchar Polski 2008 i Oficjalne Mistrzostwa Polski 2009.

#1

Post autor: kubamtx »

Witam
Wraz ze współpracującymi firmami chcemy w przyszłym sezonie zorganizować oficjalne, honorowane przez odpowiednie stowarzyszenia, mistrzostwa Polski w Rc Trialu.
Zawody miałby się rozgrywać w ustalonym trybie-w zależności od waszych sugestii (co miesiąc lub co dwa). Prowadzony byłby system punktowy, czasy mierzone systemami torowymi.
Również jeśli chodzi o formę organizacji i budowę stałego toru trialowego jesteśmy otwarci na propozycje.
Miejsce odbywania się zawodów to Piaseczno, tor zostanie profesjonalnie zbudowany z gruzu, ziemi. Planujemy też budowę rzeczki, mostków, będą również przygotowane odpowiednie warunki "skalowe" :mini drzewka itp. Zostaną ufundowane nagrody i puchary.

Podchodzimy do sprawy bardzo profesjonalnie, w przyszłości myślimy o organizacji zawodów na terenie całego kraju. Posiadamy własny autobus i całą logistykę.

Prosiłbym Was forumowiczów o wypowiedź na temat, który tutaj poruszyłem.
Czy jesteście zainteresowani taką formą organizacji, oficjalnymi mistrzostwami.

Jeśli jesteście za to jesteśmy w stanie wszystko przygotować w tym sezonie i zorganizować jeszcze w tym roku Puchar Polski.-pojedyncze zawody, lub dwa, trzy eventy.
Przyszły sezon to byłyby Oficjalne Mistrzostwa Polski z możliwością zdobycia tytułu Mistrza Polski.

Awatar użytkownika
RaV
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3013
Rejestracja: 2007-05-01, 11:08
Imię: Rafał
Lokalizacja: GB
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#2

Post autor: RaV »

Ja nie jestem zainteresowany taką formą. Dużo bardziej pasuje mi tak jak jest. Zawody w rodzinnej atmosferze, bez tłumu dzieciaków i niezdrowej rywalizacji pod patronatem jedynej słusznej organizacji mastodontów z poprzedniej epoki liżących się nawzajem po jajach. Nie podoba mi się też przywłaszczanie sobie prawa do organizacji takiej imprezy przez firmy i osoby, które nie zrobiły nic aby trial w Polsce się rozwinął, a widząc nowopowstający rynek chcą położyć na nim łapę. Uważam to za zwyczajne kurestwo.

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#3

Post autor: barman_pl »

ja może na zawodach jeszcze nie byłem, ale również podoba mi się tak jak jest... wspólne ustalanie miejsca, terminów itd...

Pozdr.

Eras
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4878
Rejestracja: 2006-06-29, 14:06
Imię: ET
Lokalizacja: Warszawa / Lancaster
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#4

Post autor: Eras »

Podpisuję się po tym co powiedział Rav oboma łapskami.
Nie po to uciekałem z on roadów, żeby znów mieć LOK, chorych przedstawicieli, plakietki z imieniem i nazwiskiem za 40zł oraz wszędzie gdzie się da wpychających się sponsorów ze swoją reklamą.

PLATE
Początkujący
Początkujący
Posty: 481
Rejestracja: 2007-04-22, 11:26
Imię:
Lokalizacja: Zabrze/Königshütte

#5

Post autor: PLATE »

RaV pisze:Ja nie jestem zainteresowany taką formą. Dużo bardziej pasuje mi tak jak jest. Zawody w rodzinnej atmosferze, bez tłumu dzieciaków i niezdrowej rywalizacji pod patronatem jedynej słusznej organizacji mastodontów z poprzedniej epoki liżących się nawzajem po jajach. Nie podoba mi się też przywłaszczanie sobie prawa do organizacji takiej imprezy przez firmy i osoby, które nie zrobiły nic aby trial w Polsce się rozwinął, a widząc nowopowstający rynek chcą położyć na nim łapę. Uważam to za zwyczajne kurestwo.

:q POPIERAM RaV-a w pełni. :q (pomimo że na jakiś czas temat mnie nie dotyczy)

Tak sobie z boku oglądałem to organizowanie i patronat nad zawodami różnych organizacji w PL na takim pewnym forum ( ponoć naj w PL jeżeli chodzi o sport RC) i jedyne co tam udało się zobaczyć to pogoń za $$ i przyznawaniem sobie mega zasług. Choć sam nie brałem nigdy udziału w zawodach organizowanych przez jakieś organizacje "profesjonalne" to z doświadczenia tzw. LIGI MICRO, naszych i między innymi chłopaków rajdowców ( skromne oczywiście doświadczenia) WIEM że można się obejść bez ludzi którzy tylko się dopisują nic nie robiąc.

TRIAL RC należy do tych, którzy się nim zajmują a nie do tych którzy twierdzą że mają władze nad każdym sportem RC w PL :!

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#6

Post autor: Maxim »

Dokładnie tak jak piszą chłopaki. Zawody były, są i będa organizowane przez nas, na naszych zasadach, i bez komercji. Jeżeli ktoś chce organizować swoje, prosze bardzo. Ale zawody RC-Trial, pozostaną jedne - nasze.

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#7

Post autor: Sławek »

RaV, nazwałeś rzeczy po imieniu, choć ja byłbym mniej dyplomatyczny :ok

Jeszcze brakuje nam kolejnej kopii pieprzonego PZPN :[<

Nie wiem kogo reprezentujesz ale wara z łapkami od tej idei :q

kubamtx
Teoretyk
Posty: 124
Rejestracja: 2007-09-02, 23:53
Imię: Jakub
Lokalizacja: Jozefoslaw
Podziękował : 1 razy

#8

Post autor: kubamtx »

No skoro tak podchodzicie do sprawy to można sobie odpuścić "oficjalizm" imprezy, mimo iż wiążą się z tym korzyści pozwalające na zdobywanie tanich części i popularyzacja sportu.

A czy wogole byli byście zainteresowanie zawodami organizowanymi systematycznie na stałym torze?- oczywiście tor przechodziłby modyfikacje przed każdymi zawodami i prowadzony byłby w sposób profesjonalny.


Aha.... założyłem temat w trybie przypuszczająco/pytającym, oczekiwałem odpowiedzi typu:
Nie myslimy ze nie jest to ok z powodów takich i takich, lub tak jesli zostanie to zorganizowane w taki i taki sposb to tak....

Zaznacyzłem wyraznie że cały sposób organizacji zależy od Was forumowiczów.

Otrzymałem odpowiedzi typu k***, kjdajojsiod***Ojhd98****..
Będąc na tym forum myślałem że są tu poważniejsi ludzie.
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 22:40 przez kubamtx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#9

Post autor: barman_pl »

kubamtx pisze:No skoro tak podchodzicie do sprawy to można sobie odpuścić "oficjalizm" imprezy...
A kto powiedział, że nasze zawody nie są oficjalne ?? Dla nas są jak najbardziej oficjalne ;)

Pozdr.

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#10

Post autor: Maxim »

kubamtx pisze:No skoro tak podchodzicie do sprawy to można sobie odpuścić "oficjalizm" imprezy, mimo iż wiążą się z tym korzyści pozwalające na zdobywanie tanich części i popularyzacja sportu.

A czy wogole byli byście zainteresowanie zawodami organizowanymi systematycznie na stałym torze?- oczywiście tor przechodziłby modyfikacje przed każdymi zawodami i prowadzony byłby w sposób profesjonalny.


Aha.... założyłem temat w trybie przypuszczająco/pytającym, oczekiwałem odpowiedzi typu:
Nie myslimy ze nie jest to ok z powodów takich i takich, lub tak jesli zostanie to zorganizowane w taki i taki sposb to tak....

Zaznacyzłem wyraznie że cały sposób organizacji zależy od Was forumowiczów.

Otrzymałem odpowiedzi typu k***, kjdajojsiod***Ojhd98****..
Będąc na tym forum myślałem że są tu poważniejsi ludzie.
Szczerze to miejsc nam nie brakuje .... więc :\ Po takim poście powiem Ci, że wzbudziłeś mieszane uczucia.

kubamtx
Teoretyk
Posty: 124
Rejestracja: 2007-09-02, 23:53
Imię: Jakub
Lokalizacja: Jozefoslaw
Podziękował : 1 razy

#11

Post autor: kubamtx »

Rozumiem Was -znam realia. Chciałem stworzyć coś co by się również wam podobało właśnie. Dlatego poruszyłem temat na forum. Cos co wy byście popierali, dlatego zadałem pytania. Wy od razu pomysł zabiliście mimo iż możecie mieć w niego duży wkład. Myśle, że nie warto sie zamykać w forum i ścisłym towarzystwie tylko rozwijać .

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#12

Post autor: Sławek »

Nikt nie jest nam w stanie w kraju dostarczyć tańszych części niż w sklepach w US czy Hongkong więc darujmy sobie. Widzę, że jesteś z Buska więc mogłeś dziś podjechać kilkadziesiąt kilometrów do Zawiszy żeby się chociaż pokazać. Nikt cię nie widział z nas na oczy więc nie dziw się takiej reakcji na twoją propozycję bo za nią stoi niestety komercja. I chociaż RC Trialem zajmuję się od niedawna ale są tu ludzie którzy bawią się w te klocki od 2 lat i jakoś nikt z nas do tej pory nie doświadczył pomocy sklepów w propagowaniu tego hobby a więcej, musimy robić zakupy za granicą bo ceny delikatnie mówiąc są w kraju powalające na kolana :><

A teraz ktoś zauważył rynek i chce robić na tym biznes.

Awatar użytkownika
Jafiosz
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1746
Rejestracja: 2007-10-10, 18:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#13

Post autor: Jafiosz »

RaV pocieram cie w 100%
kubamtx pisze: A czy wogole byli byście zainteresowanie zawodami organizowanymi systematycznie na stałym torze?- oczywiście tor przechodziłby modyfikacje przed każdymi zawodami i prowadzony byłby w sposób profesjonalny
Ja uważam, że stały tor szybko by się znudził, teraz zawody organizowane w różnych częściach Polski w zróżnicowanym terenie i wszyscy potwierdzą że jest bardzo dobrze gdyż nigdy do końca nie wiadomo na co się trafi.
kubamtx pisze:Będąc na tym forum myślałem że są tu poważniejsi ludzie.
Jakbyś nie zauważył, ludzie na tym forum są jak najbardziej poważni.
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 23:03 przez Jafiosz, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Hałas
AT !
AT !
Posty: 480
Rejestracja: 2007-07-19, 00:36
Imię:
Lokalizacja: Konin

#14

Post autor: Hałas »

Mimo iż nigdy nie byłem na żadnych zawodach rc-trial dorzucę swoje 3 grosze.


Odnośnie tworzenia oficjalnych zawodow jestem stanowczo na NIE

komercja była jest i będzie, niestety, myślę że w tle jakaś reklama w zamian za nagrodę nie jest złym pomysłem, byle z umiarem, a tu niestety jest problem. Zaraz zacznie się łaszenie byle coś ugryźć :No

No i do tego doszła by rywalizacja o nagrodę (nie koniecznie zdrowa rywalizacja :No

kubamtx
Teoretyk
Posty: 124
Rejestracja: 2007-09-02, 23:53
Imię: Jakub
Lokalizacja: Jozefoslaw
Podziękował : 1 razy

#15

Post autor: kubamtx »

Zgadzam się z wami w pełni. Dlatego zaznaczam po raz kolejny że rzuciłem hasło z wyraźnym zaznaczeniem współpracy w tworzeniu czegoś fajnego. Od razu z góry założyliście że to nie będzie fajne mimo iż to was pytałem jak to zrobić i czy zrobić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum pozostałych spotkań i imprez”