Moze zawody?

Spotkania i imprezy które już odbyły się.
Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13469
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

#16

Post autor: zotornik »

Coś mi się zdaje, że trochę się zamotało w tym temacie.

Robert zaproponował zorganizowanie - przy okazji swojej imprezy - spotkania modeli, jako imprezy towarzyszącej.

Trochę nieszczęśliwie użyte słowo "zawody" urosło do słowa klucza, a na pewno stało się poniekąd niezamierzoną przyczyną nieporozumienia.

Porządkując:
Kolega zaproponował imprezę - powiedzmy o statusie podobnym do spotkań "u zawiszy".
Jest jeszcze sporo czasu, więc to czy będą zainteresowani takim spotkaniem i czy nie będzie przypadkiem kolizji terminowej, to pokaże przyszłość.

I na koniec - nie doszukujmy się w każdej inicjatywie od razu komercji, bo upodobnimy się stetryczałych samolubnych cudaków ;)

Oooooo, bo bym zapomniał "przecz" komercją :p

Awatar użytkownika
leon
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1114
Rejestracja: 2009-02-12, 19:56
Imię: Daniel
Lokalizacja: Dziemiany
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#17

Post autor: leon »

Piszę się na to :) Każda sobota i niedziela odpowiada :)
Rozumiem że chodzi bardziej o "freestyle" niż zawody :)

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#18

Post autor: Sławek »

zotornik pisze:Coś mi się zdaje, że trochę się zamotało w tym temacie.

Robert zaproponował zorganizowanie - przy okazji swojej imprezy - spotkania modeli, jako imprezy towarzyszącej.

Trochę nieszczęśliwie użyte słowo "zawody" urosło do słowa klucza, a na pewno stało się poniekąd niezamierzoną przyczyną nieporozumienia.

Porządkując:
Kolega zaproponował imprezę - powiedzmy o statusie podobnym do spotkań "u zawiszy".
Jest jeszcze sporo czasu, więc to czy będą zainteresowani takim spotkaniem i czy nie będzie przypadkiem kolizji terminowej, to pokaże przyszłość.

I na koniec - nie doszukujmy się w każdej inicjatywie od razu komercji, bo upodobnimy się stetryczałych samolubnych cudaków ;)

Oooooo, bo bym zapomniał "przecz" komercją :p
Być może ale jakoś utkwił mi w pamięci wątek z ubiegłego roku ;)

http://rc-trial.ayz.pl/phpBB/viewtopic. ... c&start=15

Pozdr

robert_smoldzino
Teoretyk
Posty: 24
Rejestracja: 2009-01-10, 10:21
Imię:
Lokalizacja: Smoldzino

#19

Post autor: robert_smoldzino »

Nie odpowiadalem z powodu nieobecnosci. Wiec po kolei:
@Slawek: co do tego roku nic sie nie zmienilo w kwestii, ktora wskazuje podany link-ergo chcesz przyjechac 1:1 LR i bawic sie nie tylko modelem trzeba zaplacic, modelarze nadal sa i beda Goscmi, moimi Goscmi.
@leon111 - freestyle do swietna nazwa
@zotornik - dziekuje za zrozumienie i wyjasnienie moich intencji
@redin - nie chce zeby zabrzmailo to nazbyt bunczucznie ale... organizowalem i sedziowalem zawody 1:1 w kraju i zagranica i z calym szacynkiem ale nie wydaje mi sie zeby modelarska impreza byla jakos mocno trudniejsza do przeprowadzenia, zwlaszcza majac zorientowanych silnie w temacie doradcow
@RaV - i o to mi wlasnie chodzilo - zmagania z blotem w skali
@Slawek - jaka komercja Czlowieku? zaprosilem Cie (wraz z Kolegami) za darmo do swojego domu (i osrodka)

pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia z zainteresowanymi

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#20

Post autor: Sławek »

Nie chce mi się już ciągnąc tego tematu, ale na koniec powiem tak, zapraszasz nas do siebie aby realizwoać własne cele, komercyjne, czyż nie ? Nie sądzę abyś był takim filantropem i zaprosił nas tylko dla przyjemności - wybacz ;)

Skoro jesteśmy Twoimi gośćmi to nie rozumiem dlaczego mimo wszystko miałbym płacić za to, że przyjadę LR 1:1 jako modelarz ? Przeczysz sam sobie ;) Nie mam LR 1:1 więc i tak nie przyjadę, pisałem o Mirku.

A odpowidajac za Redina bo się z nim zgadzam, możesz być nawet sędzią międzynarodowaym lub działaczem UEFA czy kim tam zechcesz ale nie znasz naszych zasad, oczekiwań, sposobu bycia, podejściu do tematu - były jeszcze do niedawna organizowane zawody które zaczęły iśc w kierunku komercji i już niestety wypadły z kalendarza na ten rok ;)

Aby zakończyć temat, jeżeli koledzy uznają, że to im odpowiada to oczywiscie takie zawody się u CIebie odbędą, ja się na pewno nie wybiorę :W

Pozdr
Sławek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum pozostałych spotkań i imprez”